Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 - Μέρος I


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα άψογο το Ν8 μέχρι που πριν 3 μέρες νομίζω πόσταρα εδω οτι μου έκανε 3 επανεκκινήσεις σε 1 πρωί. Ετοιμαζόμουν για φορμάτ αλλα σκέφτηκα να βγάλω κάτι άχρηστες εφαρμογές που τρέχαν και όλα οκ πλέον. 'Αρχισε να βγάζεις πράγματα που δεν χρησιμοποιείς και κυρίως αυτά που τρέχουν πάντα. πχ battery monitor , nokia bubbles, spb shell.. και τσέκαρε πως πάει

 

Ok παιδιά ευχαριστώ θα ξεκινήσω με διαγραφές προστατών εφαρμογών καί μακάρι να διορθωθεί έτσι,να'στε όλοι καλά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα στο φορουμ...αγορασα ενα κινητο για τη γερμανικη αγορα,στο οποιο ειχαν προφανως φλασαριστει τα ελληνικα...σημερα συνεδεσα το κινητο με το pc και μου εβγαλε ενδειξη οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση για το λογισμικο..δεν εχω κανει ακομα τιποτα φοβουμενος πιθανη απωλεια γλωσσας...μπορω να κανω απντειτ χωρις να χασω τη γλωσσα ή να κατσω στα αβγα μου;:worry:

 

επιπλεον ΔΕ μπορω με κανενα τροπο να μεταφερω θεμα στη συσκευη..μονο ηχους και εικονες εχει ως επιλογες το οβι....:mad:

 

αν ξερει κανεις κατι ας με βοηθησει...

Edited by h1tman21
Styling(8800 sirocco silver) and Profiling(n8 dark grey)....
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλά μπορείς να κάνεις σύνδεση με κάποια συσκευή wifi.. Όταν συνδεθείς, πας στην επιλογή Αναβάθμιση Λογισμικού και έτσι δεν χάνεις τα Ελληνικά! :)

 

Ελπίζω να το λέω σωστά.. Ας πει και κάποιος άλλος για σιγουριά..

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλωσόρισες στο φόρουμ. :)

 

Την αναβάθμιση θα την κάνεις μέσω wi-fi (Αναβάθμιση λογισμικού και ενημέρωση εφαρμογών) και όχι μέσω Ovi Suite γιατί (με τον δεύτερο τρόπο) θα χάσεις την ελληνική γλώσσα.

 

Για θέματα μπορείς να τα κατεβάσεις κατευθείαν μέσω του ovi store από την συσκευή σου ή από οποιοδήποτε site το αρχείο εγκατάστασης το οποίο το ανοίγεις μέσα στο κινητό και ολοκληρώνεις την εγκατάσταση.

 

Διάβασε και το Symbian^3 Platform FAQ.

Link to comment
Share on other sites

@Pitsikoulina kai @mirrorofsorrow

 

ευχαριστω για τις αμεσες και σωστες απαντησεις σας :bow:

ειδικα το λινκ που ποσταρες mirror ηταν κατατοπιστικοτατο!

εκανα ηδη το απντειτ...

Edited by h1tman21
Styling(8800 sirocco silver) and Profiling(n8 dark grey)....
Link to comment
Share on other sites

Το παρόν θέμα έχει φτάσει τα 5.000+ μηνύματα με αποτέλεσμα τα χρήσιμα ποστ και πληροφορίες να είναι δύσκολονα εντοπιστούν. Γι'αυτό κλειδώνεται και η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο νέο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Nokia N8-00 - Μέρος II.

 

Συνεχίζουμε εκεί λοιπόν. :)

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...