Jump to content

[MULTI] PES 2011 (Pro Evolution Soccer)


giothesuper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως για να πω και γω τα δικα μου..

 

δοκιμασα το φιφα 11 σε πσ3 και οφειλω να πω οτι με εξεπληξε...

 

σημειωνω οτι ειμαι φαν του προ απο το 1ο που βγηκε και εχω να δοκιμασω φιφα απο το 2001!!!

 

μενει να δοκιμασω το νεο προ, για να δουμε αν ηρθε η ωρα να αλλαξω στρατοπεδο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aπλα τα πραγματα...μπορεις να κανεις edit οτι θελεις για να παιζεις μονο champions league, exhibition 2πλο με φιλο σου κτλ....Απλα το edit σου δε μπορεις να το χρησιμοποιησεις στο online και στο masterleague
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, βοήθεια!!

 

Έχω επιλέξει από τις ρυθμίσεις πληκτρολογίου να κάνει σουτ με το A αλλά από το πρωί σ'όλα τα παιχνίδια (Φιλικό, Champions League κ.α) αντί να ρίχνει μακρινό σουτ, το σκάβει με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω γκολ ακόμα και όταν είμαι μπροστά από τον τερματοφύλακα! :wacko:

 

Τι στο καλό συμβαίνει ;;;;;;;;;;;;

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα και αλλο βιντεο...στο edit μπορεις να φτιαξεις ελληνικο πρωταθλημα και κατεβαζοντας το λογοτυπο της superleague απο το ιντενρετ να το βαλεις στις φανελες..ειναι φοβερο..και το become a legend ειναι τελειο...το κακο ειναι οτι supercup δεν μπορω να παιζω ενα ματς..εχει και μπαρα φαουλ κατω απο το σκορ..πειτε αυτα που σας αρεσαν στο παιχνιδι και τα νεα..γιατι το εχω βαλει να κατεβαινει το παιχνιδι και περιμενω πως και πως να παιξω..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.μπορει καποιος να με βοηθησει στην ρυθμιση απο το παιχνιδι pro evolution 11 να ρυθμισω το χειριστηριο μου;μολις το εγκατεστησα στο pc, αλλα αλλου παει η μπαλλα,αλλου ο παικτης ουτε τακλιν τιποτα!!κανουν οι παικτες οτι θελουν.ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

μεσω του program files θα βρεις το settings και εκει το ρυθμιζεις..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

το ωραιότεραο ποδοσφαιράκι που έχω παίξει. Αν και το περσυνό με είχε χαλάσει πάρα πολύ, το 11 είναι πολύ πολύ βελτιωμένο.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αύριο θα παίξω και εγώ το 11 αν και έχω εντυπώσεις πολύ αρνητικές από τους φίλους μου και ότι το έχουν κάνει σαν το φίφα..... θα δώ και θα σας πώ και εγώ
Link to comment
Share on other sites

για φετφατζίδη δεν ξέρω αλλά σίγουρα από ότι μου είπαν δεν έχει ibagaza και τον ριέρα αν δεν κάνω λάθος!και δεν λέει ο σωτηρακόπουλος τα ονόματα!λέει νούμερο 10 πχ
Link to comment
Share on other sites

για φετφατζίδη δεν ξέρω αλλά σίγουρα από ότι μου είπαν δεν έχει ibagaza και τον ριέρα αν δεν κάνω λάθος!και δεν λέει ο σωτηρακόπουλος τα ονόματα!λέει νούμερο 10 πχ

οι μισες μεταγραφες του ολυμπιακου δεν υπαρχουν..θα τις κανω μονος..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ολα υπαρχουν...στον γαυρο τους εχει ολλους...κανεις update μεσα απο το game και

εισαι κομπλε.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ολα υπαρχουν...στον γαυρο τους εχει ολλους...κανεις update μεσα απο το game και

εισαι κομπλε.....

θα αλλαξει τιποτα με το update???save επιτευγματα και τετοια??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε ακομα το προ παιζεται εσεις;Το εχει ξεπερασει προ πολλου το φιφα σε ολα.Καποτε υπερτερουσε στο gameplay το προ αλλα εδω και δυο χρονια εχει φαει σκονη.Τι να το κανω εγω ποδοσφαιρακι χωρις επισημες ομαδες,παιχτες.....
Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε ακομα το προ παιζεται εσεις;Το εχει ξεπερασει προ πολλου το φιφα σε ολα.Καποτε υπερτερουσε στο gameplay το προ αλλα εδω και δυο χρονια εχει φαει σκονη.Τι να το κανω εγω ποδοσφαιρακι χωρις επισημες ομαδες,παιχτες.....

 

για pc μιλάς?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρονια φανατικος του pro αλλα το 11 σκετη απογοητευση..μια αλλη χαζομαρα ειναι τα πεναλτι..τι τραγικη ληψη ειναι αυτη??που πηγε η κλασικη που εχει φατσα καρτα την εστια?
Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε ακομα το προ παιζεται εσεις;Το εχει ξεπερασει προ πολλου το φιφα σε ολα.Καποτε υπερτερουσε στο gameplay το προ αλλα εδω και δυο χρονια εχει φαει σκονη.Τι να το κανω εγω ποδοσφαιρακι χωρις επισημες ομαδες,παιχτες.....

το φιφα φιλε πιστευω ειναι μονο καλο σε ps3 και xbox 360..απο οτι εχω δει στο pc ειναι σχεδον ιδιο με το 07...το προ ειναι ιδιο με ps3 σε pc...για σενα φιλε που λες για το πεναλτυ...παντα μεσα στον αγωνα ειχε την ληψη κανονικα και περυσι στα πεναλτακια ειχε μονο την εστια μπροστα...φετος ουτε στα πεναλτυ???σημερα το εγκατεστησα απο αυριο θα ειμαι καμενος

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

για φετφατζίδη δεν ξέρω αλλά σίγουρα από ότι μου είπαν δεν έχει ibagaza και τον ριέρα αν δεν κάνω λάθος!και δεν λέει ο σωτηρακόπουλος τα ονόματα!λέει νούμερο 10 πχ

 

Υπάρχει επιλογή για το αν θέλεις να λέει τα ονόματα, τους αριθμούς ή τίποτα απολύτως. Βέβαια, δεν αναφέρει όλα τα ονόματα (ειδικά των μικρών ομάδων, συμπεριλαμβανομένων και των ελληνικών) αλλά ΟΚ.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

εντάξει αφού το έπαιξα χθές το απόγευμα έβγαλα τα συμπεράσματά μου!είναι το χειρότερο pro όλων ττων εποχών!!πραγματικά δεν ξέρω γιατί το έκαναν αυτό το πράγμα!το παιχνίδι έχασα πραγματικά το στύλ που είχε διαμορφώσει τόσα χρόνια!μπάρες κάτω από τους παίχτες σύναμη σε πάσες!θυμίζει φιφα πρίν από 5 χρόνια!αντί να βγάζουν κάθε χρόνο καινούργιο να κάτσουν και να το ξαναχτίσουν από την αρχή!απορώ πως κάποια παιδιά που πιστεύουν το προηγούμενο ώς το χειρότερο (που όντως είναι χάλια) θεωρούν αυτό το καλύτερο που δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα!

δυστυχώς απογοητεύτηκα!!

Link to comment
Share on other sites

εντάξει αφού το έπαιξα χθές το απόγευμα έβγαλα τα συμπεράσματά μου!είναι το χειρότερο pro όλων ττων εποχών!!πραγματικά δεν ξέρω γιατί το έκαναν αυτό το πράγμα!το παιχνίδι έχασα πραγματικά το στύλ που είχε διαμορφώσει τόσα χρόνια!μπάρες κάτω από τους παίχτες σύναμη σε πάσες!θυμίζει φιφα πρίν από 5 χρόνια!αντί να βγάζουν κάθε χρόνο καινούργιο να κάτσουν και να το ξαναχτίσουν από την αρχή!απορώ πως κάποια παιδιά που πιστεύουν το προηγούμενο ώς το χειρότερο (που όντως είναι χάλια) θεωρούν αυτό το καλύτερο που δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα!

δυστυχώς απογοητεύτηκα!!

τι σε απογοητευσε..εχω ακουσει και εγω σχολια αλλα δεν το εχω παιξει ακομα...απο οτι μου εχουν πει οι φιλοι μου ειναι ωραιο..ειναι αναλογα το γουστο που εχεις..εχει πολλα καινουργια χαρακτηριστικα φετος...κατα την γνωμη μου ειναι καλυτερο απο περυσι...και το 10 πιστευω δεν ηταν και χαλια

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μα το θέμα είναι ότι δεν έχει σχέση με το 10 ούτε με κανένα προηγούμενο!είναι σαν να παίζεις καινούργιο ποδοσφαιράκι!ξεχάστε το pro που ξέρατε!
Link to comment
Share on other sites

παιδια χτες επιτελους το επαιξα...δεν το εχω στον υπολογιστη μου επειδη τον φτιαχνω και το επαιξα σε ενους φιλου μου...ηταν τελειο...μου αρεσε παρα πολυ το μενου αν και δεν το εψαξα και πολυ πως αλλαζω φωτογραφια...επειδη εχουν πει παιδια εδω οτι αλλαζει...μου αρεσε επισης η ληψη του παιχνιδιου ενννοω η καμερα που διχνει τον αγωνα επισης μου αρεσαν παρα πολυ τα γραφικα...εκανα αναβαθμηση και ειναι ολα οκ...εχει τον ολυμπιακο με τις μεταγραφες και τους χορηγους και ολα...επαιξα 2 φιλικα και ευχαριστιθηκα το παιχνιδι...μου φανηκε πολυ δυσκολο...απο το 10 στο επιπεδο κορυφαιος ειναι πολυ πιο δυσκολο...δεν μπορεις να περασεις παντα απο ενα παιχτη διπλα του γιατι σε κοβει...ο τροπος παιχνιδιου μου αρεσε πολυ οπως π.χ τα κοντρολ τον πεχτων οι πασες τα σουτ οι αποκρουσεις και οι σεντρες...δεν προλαβα να παιξω μαστερ αλλα απο οτι εχω δει ειναι τελειο...προσωπικα εμενα μου αρεσε πολυ...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με τα πεναλτι τι γινεται?σημαδευω αριστερα χαμηλα και φευγουν ψηλα στα περιστερια..και ισα ισα που παταω το κουμπι.3 φορες μου το κανε..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...