Jump to content

ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ GPS


jimamakas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το dest 6 σε ένα rye το οποίο αρχίζει και καταρρέει είμαι έτοιμος να αγοράσω αυτό http://www.ebw.gr/el-GR/Product/5384# το θέμα είναι ότι βλέπω ότι υπάρχουν προβλήματα συμβατότητας με τα win 6.0 και εμένα αυτό που με νοιάζει είναι να διατηρήσω όλα τα αγαπημένα μου αλλά και να μπορώ να τρέχω το dest(όποιο να είναι δεν έχω πρόβλημα αρκεί να έχω τα αγαπημένα μου)γιατί εάν δεν κάνω λάθος έχει τους καλύτερους χάρτες για Ελλάδα μέχρι στιγμής, εσείς τι λετε να προχωρήσω στην αγορά ή έχει κάποιος κάτι καλύτερο να προτείνει

 

 

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

- Επεξεργαστής: Sirf Atlas IV - Dual Core 533 MHz

- Οθόνη: Αφής, 4.3'' Color display, antiglare με white backlight VGA 480 x 272 pixel. 10.7M colours

- Δέκτης GPS : Internal GPS antenna SiRF i3+ chipset (24 channels) με InstantFixII high sensitirity receiver

- Προσανατολισμός οθόνης: Landscape.

- Μνήμη: SDRAM 128 MB. Flash memory 2 gb ενσωματωμένη

- Προεγκατεστημένο λογισμικό: Microsoft Windows CE 6.0.

- Πρόγραμμα πλοήγησης : Μπορούν να εγκαταστηθούν όλα και όσα ταυτόχρονα θέλετε στην εσωτερική του μνήμη αλλά και στην θύρα SD που έχει.

- Κάρτα μνήμης : SD cards up to 16 GB

- Με δέκτη Bluetooth για να επικοινωνείτε εύκολα με όποια συσκευή θέλετε.

- Τροφοδοσία: Εσωτερική Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου με μεγάλη αυτονομία.

- Με FM transmitter για να ακούτε τα πάντα αν το θελήσετε απο τα ηχεία του οχηματός σας.

- Υποδοχές Επέκτασης: SD card / MM card.

- Μπαταρία : 3.7V 1800 mAh lithium ion battery for GPS

- Αλλα χαρακτηριστικά: 1 x speaker, ενσωματωμένη κεραία, έξοδος ακουστικών, γραφίδα, ενσωματωμένος δέκτης GPS με το SiRF i3+ chipset (24 channels) με InstantFixII, υποδοχή USB 2.0, είσοδος για εξωτερική πηγή εικόνας(ΑV Input), Bluetooth, Picture viewer, Contact synchronisation. Πλήρη υποστήριξη Ελληνικής Γλώσσας τόσο σαν συσκευή όσο και σε όλα τα προγράμματα. Ελληνικές φωνητικές οδηγίες και ελληνική γραμματοσειρά.

-FM Transmittor Embedded,

-TMC(Traffic Message Channel) Embedded

- Προεγκατεστημένες εφαρμογές: Πάνω απο 200 freeware και shareware προγράμματα και παιχνίδια

- Audio: Supports WMA9, MP3 and WAV audio, supports amplifier and earphone plays; supports sequential play, random play and cycling play.

- Video: Support wmv,.asf and .avi format MP4, 480 x 272 pixels, play progress adjustable, pause and play in full screen available.

- Picture: Supports JPG, BMP formats, max. 1280 x 960 pixels JPG pictures

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...