Jump to content

SOS internet εκτροπή


pan82
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν αυτό το πρόβλημα ειλικρινά δε το είχα πάθει, πολλές φορές σε κάποια site είτε για *****s είτε πιο πονηρού περιεχομένου σου βγαίνουν πεντακόσια παράθυρα και κάποιες επιλογές που αν τυχόν πατήσεις οκ

σου εγκαθιστούν κάποια σπαστικά ερωτικού περιεχομένου προγράμματα. Τις προάλες το είχα πάθει αυτό με το vividgal (ή κάπως έτσι)

από το *****s.am αφού δεινοπάθησα τελικά κατάφερα να το απεγκαταστήσω μια για πάντα αφού μου είχε βγάλει τη ψυχή πρώτα αφού κάθε φορά που συνδεόμουν στο internet έμπαινε πάλι μόνο του. Τώρα πραγματικά δε κατάλαβα πότε αλλά εγκαταστάθηκαν 3-4 προγράμματα τετοιου τύπου μαζί (sextrack νομίζω). Εδώ ήταν πολύ πιο απλό τα απεγκατέστησα και με περισσή χαρά παρόλο ξαναμπήκα στο ιντερνετ δε ξαναμπήκαν, την επόμενη φορά όμως που πήγα να μπω βλέπω στα νούμερο σύνδεσης 00423663098493 και τα χάσα. σβήνω τη σύνδεση από την αρχή όλα και την επόμενη φορά το ίδιο τη σύνδεση της panafonet

που έχω τη κάνει αυτόματα ενώ είμαι online εκτροπή στο νέο νούμερο μετά από λίγα λεπτά, τελικά διαπίστώνω ότι ενώ μπαίνω κανονικά εγώ με το 896... αυτόματα το γυρνάει μετά από λίγη ώρα σε 00423663098493. Εγκαθιστώ κι εγώ της lavasoft το ad-aware 6 κάνει search και μου βγάζει 4 σχετικές εφαρμογές, τις σβήνω πάλι τα ίδια, πάλι search μου ξαναβγάζει κάποια τέτοια αρχεία txt και 3-4 reg τα σβήνω κι αυτά, πάλι τα ίδια. Τελικά τώρα όσο search και να κάνω αρχείο δε βρίσκω αλλά παρόλα αυτά το νούμερο μετά από λίγο αλλάζει μόνο του, υπάρχει λύση ρε παιδιά η πάω πάλι για format;;

 

ΥΓ: Αλήθεια αυτό το νούμερο μέχρι πόσο μπορεί να χρεώνει ανά λεπτό;; Να υποθέσω ότι λέει και το απόκάτω θέμα για 2ευρώ αν λεπτό;;όταν θα ρθει ο λογαρισμός θα το πάθω το εγκεφαλίκό, πρέπει να έχω μπει κανά μισάωρο έτσι χωρίς να το έχω καταλάβει.

ΥΓ: Αλλά χωρίς να έχω τρέξει κάποια εφαρμογή είναι δυνατόν να κάνει αυτόματα αλλαγή στο νούμερο ενώ είσαι ήδη συνδεδεμένος, δεν ήξερα ότι ήταν εφικτό και μου κάνει εντύπωση γιατί κάποιος που δε τα ψάχνει και τόσο δύσκολα θα το εντόπιζε.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...