Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα δεν την σκοτωσε :!:!:!:

 

exw dei mexri to tetarto den xerw ti ginete sto 5o.kai an afto pou les einai sto 5o.ti tin ekane telika????????

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exw dei mexri to tetarto den xerw ti ginete sto 5o.kai an afto pou les einai sto 5o.ti tin ekane telika????????

κατσε δες το 5 ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω δει ακομα το 5 (την 384 μου μεσα :p )

αλλα

ειναι πολυ συνηθισμενο αυτο στις ταινιες, να βαζουν δηλαδη χλωροφορμιο σε ενα πανι και ετσι ο αλλος χανει τις αισθησεις του. Βασικα αν καταλαβα καλα για την πρωτη κυρια δεν μιλας?

 

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω δει ακομα το 5 (την 384 μου μεσα :p )

αλλα

Βασικα αν καταλαβα καλα για την πρωτη κυρια δεν μιλας?

 

nai giaftin.kati allo.sas gemizoun to mati oi kainourgioi tis ctu??emena enoxoi mou fainodai.

 

kai kati allo

lene oti tha epistrepsei i kim gia 10 peripou episodia

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι ε? Απ'οτι ειπαν δεν ξερει οτι ειναι ζωντανος ο daddy αν και μου φαινεται παραξενο. Οσο γι'αυτους της CTU ποτε δεν ξερεις. Γιατι συγγνωμη ειχατε υποπτευθει την Νινα? Ειχαν καταφερει και το κανανε απο κλισε μεγαλη ανατροπη

 

 

24 rules...apropo εχει κανεις υποτιτλους για το 5? :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

padws san senario einai to idio me tis proigoumenes sezon

etsi kai se afti ksekiname apo ena gegonos{edw peiratia aerodromiou - s4 apagwgi ipourgou) kai apoti fenetai sinexizetai me nees apiles(s5 kati vomves pirinikes-ximikes s4 katastrofi pirinikwn ergostasiwn)episi o jack kai stis dio sezon (5k4)arxika den einai episima sinergatis tis ctu.arxika i nea sezon me ediposiase.siga siga me xinizei omws osw pernan ta episodia

pia einai i apopsi sas?

Link to comment
Share on other sites

Οσο γι'αυτους της CTU ποτε δεν ξερεις. Γιατι συγγνωμη ειχατε υποπτευθει την Νινα? Ειχαν καταφερει και το κανανε απο κλισε μεγαλη ανατροπη

 

 

24 rules...apropo εχει κανεις υποτιτλους για το 5? :p

 

Χεχεχε!!! Για δείτε και 5ο επεισόδιο..

 

Το επεισόδιο είναι πολύ συναισθηματικό. Ο Jack συναντάει την Audrey όταν επιστρέφει στη CTU. Βλέπουμε τι ήταν αυτό που μετέφεραν από το αεροδρόμιο, μαθαίνουμε ποιός είναι ο ρουφιάνος (οχι ακριβώς.. μάλλον στημένη θα έλεγα ότι του την είχαν και τον χρησιμοποιούσαν) μέσα στη CTU (Spencer), και το επισόδιο σταματάει όταν μαθαίνουν ποιός είναι αυτός από τον Λευκό Οίκο που κρύβεται πίσω απ' όλα αυτά)...

 

 

'Εχουμε πολύ δρόμο ακόμα...

 

Επίσης και κάτι άλλο το οποίο έιναι άσχετο με το τι έχει γίνει μέχρι τώρα αλλά μπορεί και να το δούμε.. Το βάζω σε spoiler για να μη μπερδέψω αυτούς που δεν έχουν δει καθόλου μέχρι τώρα την 5η μερα.

 

Τώρα που ο Palmer και η Michelle είναι νεκροί έχω αρχίζει να υποψιάζομαι ότι θα δούμε ίσως άλλα γνωστά πρόσωπα σε αυτή τη season. Έχω ένα προαίσθημα ότι κάπου θα ξαναδούμε ίσως την Kim και τον Chase. Τώρα που ο Jack είναι ζωντανός για όλους πια ίσως θελήσει να επικοινωνήσει με την κόρη του κάπου προς το τέλος. Έχω την εντύπωση πως ή θα έρθουν και οι δύο για να βοηθήσουν στη CTU ή πιο πιθανό θεωρώ ότι μπορεί να πάει ο Jack να την βρει στο τεέυταίο επεισόδιο.. Anyway.. όπως είπα ακόμα είναι νωρίς!

 

Link to comment
Share on other sites

Αντεχω να μην διαβασω τι γραφεις και αντεχω να περιμενω τους υποτιτλους αυτην την φορα (δεν ξερω, νιωθω να χανω κατι στο 24 χωρις υποτιτλους -αγγλικους παντα εννοειται)

Oποιος βρει, let us know

:D

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αντεχω να μην διαβασω τι γραφεις και αντεχω να περιμενω τους υποτιτλους αυτην την φορα (δεν ξερω, νιωθω να χανω κατι στο 24 χωρις υποτιτλους -αγγλικους παντα εννοειται)

Oποιος βρει, let us know

:D

Δες το χωρίς υπότιτλους το 5ο. Δεν νομίζω ότι έχει κανένα δύσκολο διαλόγο που να επηρεάζει πολύ την πλοκή. :) ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Τ Έχω ένα προαίσθημα ότι κάπου θα ξαναδούμε ίσως την Kim και τον Chase. Τώρα που ο Jack είναι ζωντανός για όλους πια ίσως θελήσει να επικοινωνήσει με την κόρη του κάπου προς το τέλος. Έχω την εντύπωση πως ή θα έρθουν και οι δύο για να βοηθήσουν στη CTU ή πιο πιθανό θεωρώ ότι μπορεί να πάει ο Jack να την βρει στο τεέυταίο επεισόδιο.. Anyway.. όπως είπα ακόμα είναι νωρίς!

lene oti tha epistrepsei i kim gia 10 peripou episodia

oute na to egrafa dio post parapanw:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε γ@μωτο! Μου ηρθε ειδοποιηση με email και το διαβασα!!! Φτουυυυυυυ !:(

se glitose apo 10(+) wres downloading

Link to comment
Share on other sites

geovass κι εγω παρατριχα ετσι να την πατησω αλλα το'χω μαθει πια το κολπο :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

oute na to egrafa dio post parapanw:lol: :lol:

 

Sorry.. Το είχες σε spoiler και δεν το είχα ανοίξει γιατί δεν είχα δει το πέμπτο και με το που το είδα μπήκα και πόσταρα...

Τουλάχιστον χαίρομαι για την είδηση γιατί ενώ εγώ το υπέθεσα εσύ μάλλον το διάβασες κάπου.. Άντε να την ξαναδούμε την κουκλάρα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

se glitose apo 10(+) wres downloading

Το εχω κατεβασει απο χθες... :lol: Δεν ειχα προλαβει να κατσω να το δω.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κατεβασει απο χθες... :lol: Δεν ειχα προλαβει να κατσω να το δω.. :wacko:

geovass sorry... Ελπίζω να μη μου κρατάς κακία.. έκανα ό,τι έπρεπε και το έβαλα σε spoiler..:worry:

Link to comment
Share on other sites

geovass sorry... Ελπίζω να μη μου κρατάς κακία.. έκανα ό,τι έπρεπε και το έβαλα σε spoiler..:worry:

 

No hard feelings...:p

Link to comment
Share on other sites

θα βρειτε υποτιτλους για το 505 στο http://www.forom.com

 

btw o McGill στην αρχη νομιζα οτι ηταν τιποτα αδερφος του Edgar. Πολυ μου τον θυμιζει :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Spoilers

 

Μακαρι να δουμε ξανα το ζευγαρακι. Και τον Chase πολυ τον συμπαθουσα (του κοψε και το χερι :p βεβαια ενταξει μετα παλι του το κολλησαν) :p

 

Tωρα, για το 5ο ευτυχως ΔΕΝ με απογοητευσαν :up:

Τι εννοω: Απο το πρωτο κιολας επεισοδιο βλεποντας τον Σπενσερ στο κρεβατι με την Χλοη, υπεθεσα αμεσως οτι ειναι mole. Kαι απορησα, ειναι δυνατον το 24 να μας βαζει ενα τετοιο κλισε?Αλλα με την ανατροπη το εσωσαν. Ασε που μπορει να εχει αγνα αισθηματα για το κοριτσι :w00t: (που πλεον δεν μου την σπαει τοσο. Απλα ειναι ετσι το στυλακι της, τι να κανουμε :p )

Παντως η Audrey πιο καλη απ'την τωρινη.

 

Kριμα ρε γμτ το καημενο το Μισελακι :(

 

 

Aληθεια με ποια πιστευετε οτι ειχε καλυτερη χημεια ο Jack? Eγω θα ελεγα παντως με τη Νινα :cool:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

θα βρειτε υποτιτλους για το 505 στο http://www.forom.com

 

 

btw o McGill στην αρχη νομιζα οτι ηταν τιποτα αδερφος του Edgar. Πολυ μου τον θυμιζει :p

 

Iσως θα έπρεπε να κατευθύνεις τα μέλη μας προς το FOROM.COM και όχι να βγάζεις έξω από την σελίδα τους τα subs που έχουν αυτοί φτιάξει και ζητούν από τα μέλη τους να μην τα κυκλοφορούν αλλού... Please, do not post these documents on any p2p networks or in any other websites.

 

Φιλικά πάντα :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Το forom ειναι γενικα ενα δυσχρηστο site και απαιτει επισης εγγραφη.Απλα αφου το βρηκα ειπα να το ανεβασω. Δεν αλλαξα ουτε τα ονοματα των ατομων που εκαναν τη δουλεια ουτε το site απ'το οποιο προερχεται, δεν το οικειοποιουμαι. Αλλα οκ θα το αφαιρεσω το λινκ τοτε :)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το forom ειναι γενικα ενα δυσχρηστο site και απαιτει επισης εγγραφη.Απλα αφου το βρηκα ειπα να το ανεβασω. Δεν αλλαξα ουτε τα ονοματα των ατομων που εκαναν τη δουλεια ουτε το site απ'το οποιο προερχεται, δεν το οικειοποιουμαι. Αλλα οκ θα το αφαιρεσω το λινκ τοτε :)

 

Aλίμονο, φίλε Xourxoulitsos, δεν είπα ότι οικειοποιήθηκες κάτι, να προσφέρεις πήγες. Απλά είναι ζήτημα σεβασμού προς τους δημιουργούς του FOROM που παλεύει σχεδόν μόνο του να ικανοποιήσει όλους εμάς που ψάχνουμε υπότιτλους για τις σειρές μας. Το μόνο που ζητάει είναι εγγραφή (δωρεάν) και από κει και πέρα δίνει τα πάντα ελεύθερα. Και σίγουρα όποιος γραφτεί θα βρει για πάρα πολλές σειρές υπότιτλους, όπότε αξίζει τον κόπο έτσι κι αλλιώς. Εξάλλου, ο λόγος μη κυκλοφορίας υποτίτλων εκτός του site τους είναι προφανής... για λόγους ασφάλειας και κυρίως βιωσιμότητας του από το συνεχές και ανελέητο κυνήγι των κινηματογραφικών εταιριών και τηλεοπτικών καναλιών για τα δικαιώματά τους... :X

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Spoilers

 

Μακαρι να δουμε ξανα το ζευγαρακι. Και τον Chase πολυ τον συμπαθουσα (του κοψε και το χερι βεβαια ενταξει μετα παλι του το κολλησαν)

 

Tωρα, για το 5ο ευτυχως ΔΕΝ με απογοητευσαν :up:

Τι εννοω: Απο το πρωτο κιολας επεισοδιο βλεποντας τον Σπενσερ στο κρεβατι με την Χλοη, υπεθεσα αμεσως οτι ειναι mole. Kαι απορησα, ειναι δυνατον το 24 να μας βαζει ενα τετοιο κλισε?Αλλα με την ανατροπη το εσωσαν. Ασε που μπορει να εχει αγνα αισθηματα για το κοριτσι :w00t: (που πλεον δεν μου την σπαει τοσο. Απλα ειναι ετσι το στυλακι της, τι να κανουμε :p )

Παντως η Audrey πιο καλη απ'την τωρινη.

 

Kριμα ρε γμτ το καημενο το Μισελακι :(

 

 

Aληθεια με ποια πιστευετε οτι ειχε καλυτερη χημεια ο Jack? Eγω θα ελεγα παντως με τη Νινα :cool:

piksame sto spoiler:cool:

den mporouses kai esi na perimeneis na vgoun oi ellinikoi subs?me vazeis se peirasmo na to dw simera to episodio:D

dropi sou:lol: :lol: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...