Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

same here....κατεβάζω αγγλικούς υπότιτλους για τυχόν κάτι, που θα ξεφύγει της ακοής...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ώπα ρε Αγγλομαθείς... :p

 

Όντως δεν έχουν βγει ελληνικοί υπότιτλοι ακόμα, οπότε αναμένουμε...

 

Ε άλλο να ακούς «What I am doing to you my mommy» και άλλο «τι σου κάνω μάνα μου» :p

Link to comment
Share on other sites

Eίδα τα 2 πρώτα, και λογικά τα επόμενα 2 θα ακολουθήσουν μέσα στη βδομάδα.

 

Καλή αρχή, αν και όχι κάτι το εντυπωσιακό... Μην παρεξηγηθώ, μου'χε λείψει ο Jack & το ticking clock, αλλά ΟΚ, προφανώς ύστερα από 7 σεζόν είναι δύσκολο να εντυπωσιαστείς.

 

Η N.Y. CTU είναι τέλειο μέρος για να δουλεύεις, και σίγουρα πολύ πιο cool από την παλιά L.A. CTU. :)

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχουν βγει τα 8x03 και 8x04 :)

Nαι, εννοώ ότι δεν έχω προλάβει να τα δω ακόμα, και λογικά θα το κάνω μέσα στις επόμενες ημέρες. :) Έχουν μαζευτεί επεισόδια από αρκετές σειρές, damn it!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν ελληνικοί υπότιτλοι για το 8x01 στο tvsubtitles.net, λογικά θα ακολουθήσουν και για τα επόμενα. :D
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, επειδή σε κάτι τετοια δεν είμαι καθόλου καλός: Πού είχαμε αφήσει τελευταία φορά τη Renee; Ήταν στον 7ο κύκλο; Την είχαν απομακρύνει από το FBI απ'ό,τι κατάλαβα λόγω βασανιστηρίων;

 

BTW, η Audrey τι έχει απογίνει;

 

Πολύ καλά τα 3-4 με συνεχόμενη δράση! Σήμερα έχουμε το 5ο και συνεχίζουμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά όμως, ο Τζακ είναι να φύγει, ετοιμάζει βαλίτσες και πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις το καθήκον τον καλεί. :p Mορφή της σεζόν μάλλον είναι o Xέιστινγκς με το μπλουτουθ στ'αυτί και το καμπουριασμένο παρουσιαστικό του. :lol:

 

captum συμφωνώ με τις απορίες σου. Έχουμε χάσει το μπούσουλα με τόσες σεζόν... :wacko: :p

Link to comment
Share on other sites

μωρε εγω δεν εντυπωσιαστηκα...

 

αυτο το ευρημα για να ξαναμπει ο Τζακ ... ε δε με πεθανε.

 

Χαιρομαι που ακομα βλεπουμε Κλοη.

 

Χαρηκα επισης για Freddy Prince Jr και τη γκομενα -σεξυ-καμενη αναισθησιολογο απο το nip/tuck season 6.

 

(Αν και παραεγινε mainstream)

 

Με ενοχλει ακομα η προεδρος των ΗΠΑ.

Η Ρενε ειναι γυναικαρα (αν και σαλεμενη πλεον)

Θελω και εγω auntrey ξανα

 

(αχ... αγαπημενη 4η σεζον.

Δε θα ξαναδουμε ποτε ξανα τετοια μαλλον)

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kι ενώ ακόμα δεν έχω προλάβει να δω το 7ο επεισόδιο, και η Fox ακόμα δεν έχει αποφασίσει αν θα ανανεώσει το 24 για 9η σεζόν, οι φήμες για κινηματογραφική μεταφορά του 24 είναι πιο έντονες από ποτέ.

 

Η τελική απόφαση δεν έχει ληφθεί, αλλά έχει προταθεί ατον σεναριογράφο Billy Ray να γράψει την ιστορία. Το πιθανότερο είναι ότι θα διαδραματίζεται στην Ευρώπη, σε 24 ώρες, φυσικά όχι σε real time :p

 

Περισσότερα εδώ [EW.com]

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο και το 8. Δε μπορώ να πω ότι είμαι και εντελώς ενθουσιασμένος, εντάξει οι αρχικές σαιζόν δεν μπορούν να ανταγωνιστούν.

 

Πολύ χαζή τελικά αυτή η

Ντάνα. Εντάξει πίστευε αλήθεια ότι με μια ληστεία θα τη γλίτωνε από αυτόν τον Κέβιν; Τα έχει βάψει πολύ σκούρα τώρα, να δούμε πού θα καταλήξει αυτό... Από τη ροή του επεισοδίου προκύπτει ότι πάει να τον σκοτώσει,

αλλά δε πιστεύω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο.

 

Ο «Μάγερ/Μέιερ», ο Γερμανός επιχειρηματίας όλα τα λεφτά. Τζακ με γυαλούρες α λα Ζάχος Χατζηφωτίου και ξερό ψωμί. :lol:

http://img709.imageshack.us/img709/1078/vlcsnap2010021710h34m50.png

Κάποια κενά βέβαια στο σενάριο, σιγά μη πήγαινε ο οποιοσδήποτε στο στόμα του λύκου και έβγαινε και λάδι... Ανατροπές δεν έχει τόσες πολλές, κάτι που ήταν το σημα κατατεθέν του 24 σε προγενέστερες σαιζόν.

 

Δε παύει βέβαια να είναι ενδιαφέρουσα η σαιζόν γιαυτό και την αναμένουμε κάθε Τρίτη με μεγάλη ανπομονησία. :cool:

 

Άσχετο ο σύμβουλος της προέδρου είναι Έλληνας ηθοποιός και λέγεται Κρις Διαμαντόπουλος. Δεν το ήξερα.

http://static.tvfanatic.com/images/gallery/rob-weiss.jpg

Edited by minovg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έλα ντε... Ενώ στο λοστ βγαίνουν από το πρωί της μέρας προβολής. :(

 

Γενικά πάντως δε βλέπω κίνηση ούτε καν στο φόρουμ. Δεν το βλέπετε ρε παιδιά; Εντάξει δεν είναι και τόσο χάλια η σεζόν... :p

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και το βλέπουμε :p

 

Και μάλιστα θεωρώ ότι είναι και πολύ καλύτερο του περσινού.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο του περυσινου ισως... αλλα ειναι τρομακτικα αδιαφορο φετος

 

παει και αυτη

στερεψαν τα σεναρια.

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βάλει αναγκαστικά στον πάγο λόγω χρόνου, αλλά περιμένω πώς και πώς να δω μαζεμένα τα 3 επεισόδια που έχω μαζέψει ως τώρα (μαζί με το προχθεσινό).

Link to comment
Share on other sites

απλα η σειρα εχει γινει τελειως προβλεπομενη... και γι αυτο εχει χασει απο κει στο θεμα της "αποβλακωσης" τωρα αν ηταν καλυτερη απ την περσινη.. δε ξερω.. παντως και οι δυο ειναι πολυ χαμηλοτερα των προσδοκειων μας... μαλλον μετα την 5η σεζον, που εγινε μεγαλο ξεκαθαρισμα.. αρχισε η σειρα να παιρνει την κατω βολτα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απλα η σειρα εχει γινει τελειως προβλεπομενη... και γι αυτο εχει χασει απο κει στο θεμα της "αποβλακωσης" τωρα αν ηταν καλυτερη απ την περσινη.. δε ξερω.. παντως και οι δυο ειναι πολυ χαμηλοτερα των προσδοκειων μας... μαλλον μετα την 5η σεζον, που εγινε μεγαλο ξεκαθαρισμα.. αρχισε η σειρα να παιρνει την κατω βολτα..

 

Μαλλον εννοεις την 2η/3η σαιζον και πολυ λεω.. Ο Jack Bauer κατεντησε Chuck Norris :lol:

Παρ'ολα αυτα, ακομα την βλεπουμε :rolleyes:

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ιστορία με την ξανθιά της CTU θα δημιουργήσει πολλές φασαρίες προφανώς. Κάποιος θα τους είδε, θα βρεθεί κανά πτωμα, θα βρέθηκε κάποιο ίχνος της παραβίασης ασφαλείας από τον υπολογιστή της CTU...

 

Η αλήθεια είναι ότι είναι ψιλοπροβλεπόμενη αυτή η σεζόν... Προς το παρόν τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Kάπου διάβασα ότι τα νούμερα τηλεθέασης φέτος στο 24 είναι απελπιστικά χαμηλά και οι παραγωγοί αποφάσισαν να τερματίσουν την πετυχημένη σειρά φέτος. Οπότε 24 τέλος μετά και την 8η σεζόν. :(
Link to comment
Share on other sites

Όλα αναμενόμενα... Τίποτα το απρόβλεπτο στην 8η σεζόν... Πλέον έχουμε μάθει τον τρόπο που σκέφτονται οι σεναριογράφοι και γνωρίζουμε από πριν τι θα γίνει.

 

Ποιος δεν κατάλαβε ότι

η μάνα του Μάρκος θα ήταν τελικά το «δόλωμα» για να πειστεί ο ίδιος να «σπάσει».

 

Ποιος δεν κατάλαβε ότι η βλακεία θα γίνει με

την δολοφονία του Κέβιν και ότι η ξανθιά με τον Κόουλ θα μπλέξουν άσχημα;

 

Ποιος δεν κατάλαβε ότι ο και καλά κουρασμένος Τζακ θα αναλάμβανε τελικά να συμμετέχει στην αποστολή; Τι μας έλεγαν συνέχεια ότι με το ζόρι συμμετέχει, ότι στο παρά πέντε παίρνει πάντα την απόφαση κλπ...

 

Η ΜΟΝΗ ανατροπή έγινε στο σημερινό επεισόδιο, στο οποίο δεν περίμενα

ο Ταρίν

να είναι μεσα στη συνωμοσία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...