Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε οχι,ξανα αυτο δεν γινεται,ειπαμε :p

 

Αναφερομουν στην s1

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε οχι,ξανα αυτο δεν γινεται,ειπαμε :p

 

Αναφερομουν στην s1

 

Ποτέ μην

ξαναπείς ποτέ. Άλλωστε ο Jack Bauer δεν είναι ο μόνος που έχει κόρη

 

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

ε έλεος ρε πως τέλειωσε έτσι το 15 ???!!! :mad: :mad:

είπαμε OK να είναι cliffhanger αλλά όχι και έτσι πια..

λες και σου κόβουνε εκτέλεση πέναλτι στο 90'+ απο τελικό champion leauge ενώ το σκορ είναι 3-3!!!

 

και η άλλη η ξενέρωτη

αθώα γ***το :( :( εγώ περίμενα να της σπάσει το σαγόνι (δεν την πάω με τπτ)

 

 

πάντως πολύ καλό επεισόδιο και αυτό :confused:

Link to comment
Share on other sites

Η season δεν έχει κάνει καθόλυ κοιλιά φέτος και αυτό είναι πολύ ευχάριστο. Το ότι έχουν

ξεπαστρέψει το μισό καστ (και ακόμα δεν ξέρουμε τι θα γίνει) δεν έχει χαλάσει τη σειρά καθόλου. Ανυπομονώ πλέον να δω πλέον και την ανάμιξη του Wayne Palmer καθώς φυσικά να ξαναδώ την υπέροχη Cathbert.

 

 

Α και by the way εντόπισα ένα goof.. Η σειρά έχει αρχίσει να ψιλοαποκλείνει από το real time. Στην αρχή του τελευταίου επεισοδίου (15) βρίσκεται

εκεί που έχουν πιάσει την τύπισσα

και 5 λεπτά μετά είναι στη CTU. Ας ελπίσουμε να μην τη συνεχίσουν αυτή την τακτική τόσο έντονα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ήταν πολύ κοντά μωρέ:p

Πάντως, αν και δεν είσαι ο μόνος που του έκανε εντύπωση αυτό, οι εξελίξεις είναι τέτοιες που θα το ξεπεράσεις πολύ γρήγορα. Πολύ πιο γρήγορα από όσο θα μπορούσαμε να φανταστούμε.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Για το 15 έχουμε ελληνικούς υποτίτλους; Στο greektvsubs δε βάλανε ακόμα. Τουλάχιστον αγγλικοί υπάρχουν; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικοί προβλέπεται να βγουν σε χρόνο ρεκόρ. Μάλλον σήμερα!

Για να μην σε πάρω όμως στο λαιμό μου (μπορει να είσαι και βαρύς!)

αγγλικούς μπορείς να βρεις στο forom.com

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικοί προβλέπεται να βγουν σε χρόνο ρεκόρ. Μάλλον σήμερα!

Για να μην σε πάρω όμως στο λαιμό μου (μπορει να είσαι και βαρύς!)

αγγλικούς μπορείς να βρεις στο forom.com

Καλά πώς λειτουργεί αυτή η σελίδα; :wacko: Πού βρίσκονται οι υπότιτλοι;

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μια τυπική εγγραφή, βάζεις το όνομά σου και τον κωδικό στα δυο fields στο πάνω μέρος της σελίδας, και σου βγαίνει δεξιά μί αεπιλογή documents. Την πατάς και μετά βρίσκεις τηνσειρά που θες απο τον κατάλογο.

 

Απίστευτη επεισοδιάρα. Καταπληκτικό.

 

Τι γίνεται με αυτή την 5η σαιόίν; Σε κάθε επεισόδιο γίνεται και πιο ενδιαφέρουσα. Το ένα επεισόδιο είναι καλύτερο απο το άλλο. Χαμός λέμε.

 

 

Τι μπορεί να ξέρει ο Χέντερσον; Αφού απο το 15ο επεισόδιο πιάσαν τον Μπιέρκο και τους έχει τελειώσει το αέριο, ποιά άλλη απειλή μπορεί να κρύβεται απο πίσω; Αυτο το ψάξιμο είναι όλα τα λεφτά.

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μια τυπική εγγραφή, βάζεις το όνομά σου και τον κωδικό στα δυο fields στο πάνω μέρος της σελίδας, και σου βγαίνει δεξιά μί αεπιλογή documents. Την πατάς και μετά βρίσκεις τηνσειρά που θες απο τον κατάλογο.

 

Απίστευτη επεισοδιάρα. Καταπληκτικό.

 

Τι γίνεται με αυτή την 5η σαιόίν; Σε κάθε επεισόδιο γίνεται και πιο ενδιαφέρουσα. Το ένα επεισόδιο είναι καλύτερο απο το άλλο. Χαμός λέμε.

 

 

Τι μπορεί να ξέρει ο Χέντερσον; Αφού απο το 15ο επεισόδιο πιάσαν τον Μπιέρκο και τους έχει τελειώσει το αέριο, ποιά άλλη απειλή μπορεί να κρύβεται απο πίσω; Αυτο το ψάξιμο είναι όλα τα λεφτά.

OK thanks. Done. :D Εγώ είμαι στο 12 επεισόδιο.

Εξουδετέρωσαν την φιάλη αερίου στο νοσοκομείο, ο Τζακ προσπαθεί να κάνει τον Κρίστοφερ να μιλήσει, αλλά αυτός ούτε καν υπό την απειλή της γυναίκας του δε συγκινείται. Σκότωσαν την αδερφή του Λυνν. Μια χαρά. :w00t:

Για να δούμε τη συνέχεια. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με αυτή την 5η σαιόίν; Σε κάθε επεισόδιο γίνεται και πιο ενδιαφέρουσα. Το ένα επεισόδιο είναι καλύτερο απο το άλλο. Χαμός λέμε.

 

 

Τι μπορεί να ξέρει ο Χέντερσον; Αφού απο το 15ο επεισόδιο πιάσαν τον Μπιέρκο και τους έχει τελειώσει το αέριο, ποιά άλλη απειλή μπορεί να κρύβεται απο πίσω; Αυτο το ψάξιμο είναι όλα τα λεφτά.

 

 

k ora gia liges ipo8eseis

 

pistevo oti kati 8a ginei me ton antiproedro. kapoia sinomosia pali apo piso kai an valoun kai ton strato sto kolpo 8a ginei o xamos o idios. menei na doume ti exei na mas pei o adelfos tou proin proedrou apo ekei 8a sinexisei i ploki

 

Link to comment
Share on other sites

Mόλις τέλειωσα το 12.

.. Πάει ο Έντγκαρ, κρίμα, πολύ κρίμα. :cry: Το πένθιμο στα δευτερόλεπτα στο τέλος, όλα τα λεφτά. Άντε να δούμε πώς θα βγουν από το «δωμάτιο καταστάσεων» με το αέριο εκτεθειμένο στο κτίριο...

 

 

Θα με κάνει να μη δω το Champions League απόψε, με την αγωνία για τη συνέχεια. :D

Link to comment
Share on other sites

Και ακόμα δεν έχεις δεί τίποτα minovg.. Αν συνεχίσεις δεν θα δεις CL!
Link to comment
Share on other sites

 

Βρηκαμε καινουρια σαδιστρια, λεγε με Καρεν (η οποια παρεπιπτοντως μοιαζει σαν ανδρας με περουκα :p )

 

Καημενη Ωντρεϋ :cry:

Aυτη η -καινουρια- Σέρι, τι σαύρα. Ουρτ μωρη που νομιζεις οτι ολοι σε θελουν.

 

Run Jack, run!

 

Ειμαστε μολις στο 15ο επεισοδιο και μολις τελειωσε η μεγαλυτερη απειλη? Ποιος ξερει τι μας ετοιμαζουν :up:

 

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bασικά όσοι γράφουμε και σε σπόιλερς καλό είναι να λέμε και σε ποιο επεισόδιο αναφερόμαστε για να ξέρουμε ποια επιτρέπεται να βλέπουμε. :p
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που δεν έχετε σκεφτεί.

 

 

Ο Μπιέρκο είπε οτι θα εξαπολίσουν όλες τις φιάλες αερίου στο εργοστάσιο, όμως δεν ξέρουμε σίγουρα οτι το έκανε. Ίσως έστειλε μυστικά κάποια φιάλη (ή περισσότερες σε κάποιον άλλο στόχο που μόνο αυτός γνωρίζει).

 

Aλλά και πάλι, μέσα στα επόμενα 9 επεισόδια θα γίνουν θαύματα (πολύ περισσότερα που ένα σενάριο σαν το δικό μου μπορεί να δημιουργήσει.

 

Στο preview του 15ου επεισοδίου είδαμε την έκφραση του αντιπροέδρου που διαβεβαίωνε οτι θα προστατέψει τον πρόεδρο και θα χειριστεί ο ΄διιος την κατάσταση. Μυρίζομαι συνομοσία και κάτι μου λέει πως πίσω απο τον Ρόσλερ κρύβεται αυτός.

 

Αυτό που μας καίει είναι πάντως το τι θα πει ο Γουέιν στον Άαρον.

 

 

Η αγωνία στο maximum. Γουστάρω!!! :) :):D

 

 

edit

Όπου βλέπεις spoiler, και δεν έχεις δεί όλα τα επεισόδια (μεχρι το 15 φυσικά), καλό είναι να μην τα ανοίγεις γιατί μπορεί να φας πίκρα. Εγώ αυτό έκανα γι'αυτό και πίεσα τον εαυτό μου να τελειώνων γρήγορα με αυτά που έχουν ήδη παιχτεί, για να μπορώ να παρακολουθώ άνετα τις εξελίξεις.

Link to comment
Share on other sites

@mirror

 

Αν μέτρησα καλά είναι 18 ή 19 οι φιάλες στο εργοστάσιο. Οπότε λογικά είναι όλες.

 

Και αυτό το spoiler για όσους έχουν δει και το 15

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το spoiler είναι για όσους έχουν δει και το 16ο και 17ο επεισόδιο:

 

Ε, είστε αδιόρθωτοι. Πότε το είδατε ρε; Ψεύτεεεεες.

 

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το spoiler είναι για όσους έχουν δει και το 16ο και 17ο επεισόδιο:

Πού τα βρήκες τα 16 και 17; :eek:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είδα κι εγώ μέχρι και το 15. :D Καταπληκτικό φυσικά. Οι απορίες μας είναι αυτές που είπατε.

Τι θα πει o Γουέιν στον Άαρον, αν τελικά ο Μπιέρκο θα είναι ζωντανός (για τον Τζακ εντάξει το μάθαμε, αθάνατος είναι :p.)

 

Κι εγώ πιστεύω ότι θα κρύβεται κάποια συνωμοσία από τον αντιπρόεδρο.

 

 

Αλλά σε αυτή τη σειρά δε χωράνε προβλέψεις νομίζω. Τα πάντα ανατρέπονται. Άντε να περιμένουμε τώρα κάθε Δευτέρα νέο επεισόδιο. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είδα κι εγώ μέχρι και το 15. :D Καταπληκτικό φυσικά. Οι απορίες μας είναι αυτές που είπατε.

Τι θα πει o Γουέιν στον Άαρον, αν τελικά ο Μπιέρκο θα είναι ζωντανός (για τον Τζακ εντάξει το μάθαμε, αθάνατος είναι :p.)

 

Κι εγώ πιστεύω ότι θα κρύβεται κάποια συνωμοσία από τον αντιπρόεδρο.

 

 

Αλλά σε αυτή τη σειρά δε χωράνε προβλέψεις νομίζω. Τα πάντα ανατρέπονται. Άντε να περιμένουμε τώρα κάθε Δευτέρα νέο επεισόδιο. :cry:

Άντε ξεκίνα και το Prison Break τώρα και θα είσαι μια χαρά!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...