Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως στη φουρνιά που βγαίνει στις 3 Οκτωβρίου

(δείτε εδώ: http://www.odeon.gr/MoviePortal/movies/dvd.soon.do )

η 4η season δεν υπάρχει... οπότε το νωρίτερο, τέλη οκτωβρίου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η season 4 υπάρχει και στο blue white gt με ελληνικούς υπότιτλους. Δεν ξέρω τι παίζει από ποιότητα, seeders, ταχύτητες κτλ... Απλά το είδα και το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται
Link to comment
Share on other sites

Αχ ξεκίνησα τον 4ο κύκλο - με αγγλικούς υπότιτλους βέβαια - και έχω πάθει κόλλημα πάλι! Μέχρι τώρα μου αρέσει περισσότερο από όλους!
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΙΤΑΛ....!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ...ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 4 ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ! :D :w00t: :!:
Link to comment
Share on other sites

Ειχα καιρο να φαω κολλημα με σειρα οπως με αυτη, στο πρωτο κυκλο δε μπορουσα να σηκωθω απο το PC, μεχρι να παει 4 το βραδυ!

 

Το μονο κακο ειναι οτι ο 5ος κυκλος ξεκιναει τον Ιανουαριο :(

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να φέρουν τον 4ο κύκλο στο Video Blue γιατί βαριέμαι να πηγαίνω να γράφομαι σε άλλα βίντεο κλαμπ (αν και έχω 2-3 τουλάχιστον γύρω μου).

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

ούτε στις 17/10 θα βγει η 4η σαιζόν σύμφωνα πάντα με το

http://www.odeon.gr/

λάθος λινκ είχα δώσει! οοουπς!

κλαψ!

Link to comment
Share on other sites

Emena apo to dvd club pou pigainw mou eipan oti tha erthei dekembri i 4i season.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό! Τελείωσα τον 4ο. Καλά ήταν τέλειος κύκλος, τελικά ήταν ο καλύτερος από όλους. Πολύ κόλλημα, περιμένουμε τον 5ο και ελπίζω να μην έχει σταματημό
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει και τους 4 κυκλους, και εκατσα δυο Σ/Κ και τα ειδα ολα, τρως μεγαλο κολλημα, και για μενα ο τεταρτος κυκλος ηταν ο καλυτερος, αναμενουμε τον πεμπτο
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

το dvd Hunteeeeeeerrrrrr.....:p

δυο ειναι βρε, χτυπα τηλ το απογευμα αμα ειναι να το κανονισουμε ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Aν κάποιος φίλος μπορεί να στείλει την season4 με ΕΛΤΑ ή Courier (δικάμου έξοδα) και αντικαταβολή θα ήμουν ευτυχισμένος.....................

υ.γ. θα με ενδιέφερε και το Smallville Season 3 & 4...

Tα υπόλοιπα τα βρίσκουμε και με Pm..... :)

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Θα ήθελα και γω πολύ να μου προμήθευε κάποιος τον 4ο κύκλο αλλά δεν το ζητάω γιατί τα αγγλικά μου δεν με βοηθούν και πολύ και θα έχανα όλη την ουσία. Οπότε περιμένω να το βγάλει κάποιο videoclub.

 

Όποιος εντοπίσει κάποιο videoclub που το έχει φέρει, να μας ενημερώσει αμέσως. :)

Link to comment
Share on other sites

μόλις τελείωσα την 4η season!!!

τι αρρωστια ηταν κι αυτή!!!! :D

μακραν η καλυτερη σειρα Ever....

δεν μπορώ να περιμένω μεχρι το γεναρη...... :(

Jack Bauer & David Palmer rulezzzzzzzz :)

 

p.s. μακάρι να ταν κάπως ετσι ο προεδρος των ηπα... :X

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το 4ο αν και λίγο μετά τη μέση το κούρασε λίγο. Τα πέντε τελευταία επεισόδια πάντως ήταν τα καλύτερα όλων. Ελπίζω να βρουν τρόπο να βάλουν τον Πάλμερ στο παιχνίδι και στο 5ο γιατι 24 χωρίς αυτόν για πρόεδρο δε λεει...
Link to comment
Share on other sites

η 4η είχε μακράν τους καλύτερους διαλόγους και το καλύτερο τέλος...

ακόμα καλύτερο κι απ' της πρώτης το τέλος!

γι' αυτό και μόνο κρίνεται (κατα την γνώμη μου) ισάξια της φανταστικής 3ης σαιζόν!

πολύ καλή και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε μαθει τιποτα για το στορυ του 5ου κυκλου?

 

Αυτα που ειχα διαβασει τοκαλοκαιρι λεγανε πως ο

Τζακ θα δουλεψει μαζι με τους Κινεζους για να πατσισει το χρεος....

 

Επισις χλομο να δουμε το προεδρο Παλμερ ( τι ωραια που θα ηταν να ειχε η Αμερικη τετοιο προεδρο) γιατι παιζει σε σειρα ανταγωνιστικου καναλιου.

 

Θα δουμε ομως τη πρωτη κυρια ( γυναιακ του winky Προεδρου Λογκαν) η οποια θα εχει σημαντικο ρολο.

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

eida ti 1o episodio tis 4is seson kai ksetrelathika!mpori kapios me pm na mou pi pou mporo an vro ta ipolipa episodia?PLEASE!

θα τα βρεις σε ολα τα γνωστα μαγαζια που μοιραζουν αρχεια ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Exw dei kai gw tis prwtes 9 wres :D

 

Kala prwth fora exw kollhsei etsi kai thelw na vlepw kathe mera ti ginetai sto epomeno episodio!

 

Na rwthsw kati??

 

H seira teleiwnei me to pou ftasei 12 thn allh mera??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...