Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έμενα που μου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια το απήλαυσα. Πολύ καλό κατά την γνώμη μου.
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το never alone είναι έπος για όσους αγαπάνε τα Puzzle παιχνίδια. Μου το βγάζει μη συμβατό με NOTE 3 λόγω custom Rom λογικά αλλά το αγόρασα από τον υπολογιστή στα 50 λεπτά κανονικά. Τόσο κάτω δεν πρόκειται να ξανά πέσει.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το room 3 το έχω. Και μένα με χάλασε που μόλις άνοιξα το monument valley, είδα πως έχει και επιπλέον χρέωση.

Το limbo μου διέφυγε μάλλον. Θα του ρίξω μία ματιά.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το Limbo είναι από τα καλύτερα Puzzle games με απίστευτη ατμόσφαιρα. Το τερμάτισα 2 φορες ευκαιρία ακόμα μια ως αγορασμένο.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άντε λέμε, καταξοδεύτικα αυτές τις μέρες. Μπορεί να έδωσα και....2€ :p

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άντε λέμε, καταξοδεύτικα αυτές τις μέρες. Μπορεί να έδωσα και....2€ :p

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαχαχα χαλάλι εγώ έχω δώσει κάνα 80αρι τον τελευταίο χρόνο σε εφαρμογές παιχνίδια για το κινητό αλλά το αξίζουν όλες.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνα άλλο game με την ελευθερία κινήσεων του room 3 έχουμε? Να κοιτάς περιμετρικά και όχι σε fixed σημεία δηλαδή.

 

Επίσης πρόσφατα έπαιξα https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oddworld.Stranger Oddworld: Stranger's Wrath, full 3d platform game. Σε όσους αρέσει τέτοιο στυλ, ρίξτε μια ματιά.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Κάνα άλλο game με την ελευθερία κινήσεων του room 3 έχουμε? Να κοιτάς περιμετρικά και όχι σε fixed σημεία δηλαδή.

 

Επίσης πρόσφατα έπαιξα https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oddworld.Stranger Oddworld: Stranger's Wrath, full 3d platform game. Σε όσους αρέσει τέτοιο στυλ, ρίξτε μια ματιά.

Απίστευτο το stranger wrath λίγο δύσκολο στον χειρισμό

 

Ανάλογο με το room δες τα απίστευτα Syberia 1/2 και broken sword και τα 4 που ακόμα περιμένω να μπουν σε sale. Επίσης το Inner world και machinarium για κάψιμο εγκεφάλου. Αγάπη και τα 2.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Syberia και broken sword είναι ίσως τα καλύτερα adventure που έπαιξα σε pc. Πάνε χρόνια βέβαια αλλά θυμάμαι το feeling ακόμα..

 

Δεν ήξερα ότι είχε port για Android.

Θα τα δω King thanks.

 

Σκέφτομαι επίσης και τα κλασικά rpg baldur's gate κλπ τα οποία βλέπω έχουν γίνει κ αυτά port. Είχα καιρό να ασχοληθώ με το gaming στο Android, τώρα που είμαι εκτός σπιτιού για μεγάλο διάστημα κ δεν έχω πρόσβαση σε desktop βλέπω πολλές εκπλήξεις στο Play Store :)

me > you
Link to comment
Share on other sites

Syberia και broken sword είναι ίσως τα καλύτερα adventure που έπαιξα σε pc. Πάνε χρόνια βέβαια αλλά θυμάμαι το feeling ακόμα..

 

Δεν ήξερα ότι είχε port για Android.

Θα τα δω King thanks.

 

Σκέφτομαι επίσης και τα κλασικά rpg baldur's gate κλπ τα οποία βλέπω έχουν γίνει κ αυτά port. Είχα καιρό να ασχοληθώ με το gaming στο Android, τώρα που είμαι εκτός σπιτιού για μεγάλο διάστημα κ δεν έχω πρόσβαση σε desktop βλέπω πολλές εκπλήξεις στο Play Store :)

 

Baldur's Gate. Ακομα ένα εξαιρετικό παιχνίδι και πολύ καλό στο Android. Είναι στα 1.44. Τσέκαρε το θέλει αρκετά gb για τα HD γραφικά αλλά αξίζει.

 

Και τα Syberia και τα broken sword έχουν γίνει πάρα πολύ καλά port στο Android και αξίζουν.

 

Προσωπικα εχω τερματίσει και το San andreas στο NOTE 3 μου με 45 ώρες gameplay και το ευχαριστήθηκα όσο και τότε στον υπολογιστή. Το gaming στα κινητά έχει ανέβει αρκετά τα τελευταία χρόνια απλα θέλει προσοχή να βρούμε αυτά που αξίζουν. Και φυσικά λέμε όχι σε παιχνίδια με In app purchases.

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου μια καλη εφαρμογη που να εχει τα παιχνιδια και αλλες εφαρμογες που ειναι σε προσφορα

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου μια καλη εφαρμογη που να εχει τα παιχνιδια και αλλες εφαρμογες που ειναι σε προσφορα

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Appsales ότι καλύτερο

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mastercard εθνικής γιατί δεν δέχεται το playstore? Έμειναν 52 λεπτά στο paypal. Βλέπω το never alone ki edition στα 59 λεπτά το μεσημέρι που προσπάθησα να το πάρω. Λέω μόνο για αυτο δεν κάνω send money. Το ξανά πετυχαίνω πριν λίγο πάνω στο browsing και βλέπω πήγε 50 λεπτά και τελικά έμεινα με 2 λεπτά στο paypal.

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mastercard εθνικής γιατί δεν δέχεται το playstore? Έμειναν 52 λεπτά στο paypal. Βλέπω το never alone ki edition στα 59 λεπτά το μεσημέρι που προσπάθησα να το πάρω. Λέω μόνο για αυτο δεν κάνω send money. Το ξανά πετυχαίνω πριν λίγο πάνω στο browsing και βλέπω πήγε 50 λεπτά και τελικά έμεινα με 2 λεπτά στο paypal.

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Δεν μου δέχεται την κάρτα της Εθνικής!!!

 

Από τη στιγμή που έχεις λογαριασμό στο PayPal, βάλε την κάρτα σου εκεί. Έτσι έκανα από τη στιγμή που δεν μπορούσα απευθείας.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Δεν μου δέχεται την κάρτα της Εθνικής!!!

 

Από τη στιγμή που έχεις λογαριασμό στο PayPal, βάλε την κάρτα σου εκεί. Έτσι έκανα από τη στιγμή που δεν μπορούσα απευθείας.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ναι αυτό θα κάνω γιατί δεν γίνεται αλλιώς. Το περίεργο είναι ότι Visa έχω συνδέσει κανονικά εδώ και χρόνια απλά έχει λήξει η καρτα. Δοκίμασα και μέσω cosmote αλλά είναι μόνο για συμβόλαια για την ώρα δεν τραβάει χρήματα από το υπόλοιπο.

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

 

Το έχεις τερματίσει; μου βγάζει ένα κόλλημα σε ένα γρίφο και παγώνει..

 

Edit:Για κάποιο λόγο κόλλαγε το tablet

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις τερματίσει; μου βγάζει ένα κόλλημα σε ένα γρίφο και παγώνει..

 

Edit:Για κάποιο λόγο κόλλαγε το tablet

Τελείωσα χθες και το δεύτερο chapter. Εξαιρετικό παιχνίδι.

 

Επίσης δείτε και το clarc που μπήκε σε έκπτωση. Μέσα στα 5 καλύτερα του Play store.

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα χθες και το δεύτερο chapter. Εξαιρετικό παιχνίδι.

Πολυ ωραια γραφικα και ατμοσφαιρα αλλα επαναλαμβανομενοι γριφοι..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια γραφικα και ατμοσφαιρα αλλα επαναλαμβανομενοι γριφοι..

Λες για τα ζώα που τα ανοιγες για να πάρεις τα πράγματα? Εντάξει δεν τους λες και επαναλαμβανόμενους μου άρεσε περισσότερο και από το 2 μέχρι στιγμής έχει ωραία ιστορία. Ατμόσφαιρα εντάξει δεν παίζεται. Στα 69 λεπτά δεν έχει παίξει ούτε το room 2.

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο βγάζει μη συμβατό?

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Στο τηλέφωνο Ναι, στο tv box το παίρνει

 

Στάλθηκε από το Broken powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνο Ναι, στο tv box το παίρνει

 

Στάλθηκε από το Broken powered G2 D802 μου

Κατέβασε το εκεί και περνα την εφαρμογή στο κινητό μετά με το αρχείο obb.

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λες για τα ζώα που τα ανοιγες για να πάρεις τα πράγματα? Εντάξει δεν τους λες και επαναλαμβανόμενους μου άρεσε περισσότερο και από το 2 μέχρι στιγμής έχει ωραία ιστορία. Ατμόσφαιρα εντάξει δεν παίζεται. Στα 69 λεπτά δεν έχει παίξει ούτε το room 2.

 

Το τέταρτο κεφάλαιο είναι πραγματικά καλο.

 

Τελικά το 4ο, το 5ο ακόμα περισσότερο και το τελευταίο chapter είναι υπερπαραγωγή. Οι γρίφοι είναι ατελείωτοι

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το τερμάτισα (Room 3) και μπορώ να πω είναι στα καλύτερα 5 παιχνίδια που υπάρχουν. Μόνο που μου είχαν μείνει αντικείμενα και ένιωθα ότι κάποιους γρίφους έχω ξεχάσει.. Και όντως, το παιχνίδι έχει 4 εναλλακτικά τελειώματα! Απίστευτο

Pics_Art_12_02_05_10_44.jpg

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Λεγε μου τέτοια. Εγώ πέρασα μονομιάς τα 2 πρώτα chapters στο room 3 και έχω πιασει εδώ και 3 μέρες το hitman sniper. Άλλη παιχνιδαρα. Για το The room ξέρεις αν θέλει να το ξανά παίξεις από την αρχή για να πάρεις όλα τα achievements με τα 5 διαφορετικά ending που έχει?

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Όχι ευτυχώς σε πετάει στη μέση, δηλαδή λίγο πολύ σα συνέχεια. Και εγω αυτή τη σκέψη έκανα στην αρχη, γιατί βαριέμαι να ξαναπηγαινω στην αρχη. Αν πχ χάσω το save σε ένα παιχνίδι, αποκλείεται να το ξαναπαίξω.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...