Jump to content

t-shirt 5μερης!


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 131
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και η δική μου ιδέα:

Sex instructor

(First lesson free)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

xmm.proteino tote to nick sou....alla an 8es bale to diko mou..8a marese na do kana i love freak_of_nature :PPPP
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (28 Φεβ. 2004 , 21:08)

 

xmm.proteino tote to nick sou....alla an 8es bale to diko mou..8a marese na do kana i love freak_of_nature :PPPP

 

ΦΡΙΚΙΟ της φυσης?Μπαααα ;) :p ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (28 Φεβ. 2004 , 21:08)

 

xmm.proteino tote to nick sou....alla an 8es bale to diko mou..8a marese na do kana i love freak_of_nature :PPPP

 

Aστε όλοι το παιδί να βάλει κάτι που τον αντίπροσωπεύει!Εκτός αν τον αντιπροσωπεύει το Αγαπώ το Φρικιό της Φύσης!!!;) :) :p Άσε που και να το βάλει δεν θα το δεις...γιατι θα είναι Κύπρο!!

Λεμεσό θα μείνετε?Στο Elias??? :eek: Πώς και σας παίρνουν σε τόσο καλό ξενοδοχείο!!?Εγώ μένω Λεμεσό και είναι JustPerfect(JUSTlikeME δηλαδή :P)

Αν έρθετε Λεμεσό θα κάνουμε meeting στο σπίτι μου(Just joking :P)Θα βρεθούμε στην Μηχανή του Χρόνου,που δεν θα φαίνονται πρόσωπα και δεν θα αναγκαστούμε εγώ και ο UnReal να φοράμε σακούλες στο κεφάλι!Αλλά..................................................................................................................................................................δεν σας πέφτω λίιιιιιιιιιιιιιγουλάκι μικρός?:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

:whistle:

Τι λέτε!?Όσοι ενδιαφέρονται ας μου στείλουν ενα pm!Εγώ νομίζω να γράψεις το Κούνα Μούτα ή κάτι που να σε αντιπροσωπεύει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (28 Φεβ. 2004 , 01:09)

 

krima..na er8o ego me tpt filous kai files?mpas kai ginete polloi:P

 

 

Ευχαριστώ παίδες για την συμπαράσταση. :cry: :cry: :cool: Λέτε να κάνουμε κανένα meeting όσοι δεν πάνε 6ήμερη? :p Τι να κάνουμε... άμα είσαι γκαντέμης... :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Θα λεγα μια χοτράδα τώρα αλλά... :p:p:p:p:p:p:p

Ας κάνουν 6ήμερο meeting!Να φεύγουν μονο για να κοιμούνται ή να πάρουν κρεββάτια μαζί τους...

Link to comment
Share on other sites

Θα πήγαινε πάντως να βάλω στην μπλούζα Spyros86? Εξάλλου δεν θέλω να βάλω κάτι κουλό..

 

Όσο για τον αντικαθιστάται η η6ήμερη με το meeting... δεν θα το έλεγα. :o Αλλά από το τίποτα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 1 Μάρ. 2004 , 21:52)

 

 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!

 

Όχι ότι σημαίνει κάτι αλλά...

 

Οχι και δεν σημαίνει... παρμένο από την ταινία "Ορατότης μηδέν" με τον Νίκο Κούρκουλο... η ατάκα που τρελαίνεται ενθυνούμενος τις στιγμές του ναυαγίου μπροστα στον θρυλικό Μάνο Κατράκη!!! ;)
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φιλος μου θα βαλει ''κροκοδειλος'' που σημαινει μπακουρι :p κ ετσι '' ελευθερωθηκε'' το χαλλλαρα...Oso για το ''elias'' μας δεχτηκανε επιδη ειμαστε καλα παιδια...
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε στα μπλουζάκια..

 

Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 

και μια σημαιάρα της Ελλάδας και είστε άπεχτοι :p :p :p :p :whistle:

 

Ακόμα μια ωραία ιδέα..

 

'' 90 μαθητές περπατούν, 3 χορέυουν, 2 κοιμούντε, 4 τραγουδούν και ΕΝΑΣ μαλακ*ας κάθεται και κοιτάει το μπλουζάκι μου !! " :p :p

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος `trapped ( 2 Μάρ. 2004 , 15:25)

 

Γράψτε στα μπλουζάκια..

 

Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

 

και μια σημαιάρα της Ελλάδας και είστε άπεχτοι :p :p :p :p :whistle:

 

Ακόμα μια ωραία ιδέα..

 

'' 90 μαθητές περπατούν, 3 χορέυουν, 2 κοιμούντε, 4 τραγουδούν και ΕΝΑΣ μαλακ*ας κάθεται και κοιτάει το μπλουζάκι μου !! " :p :p

 

 

Ναι κάντο αυτό και δεν νομίζω να ξαναγυρίσεις Ελλάδα! Θα σε θάψουν εδώ! :p

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...