Jump to content

Επώνυμες Dual SIM συσκευές


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει ή να έχει δοκιμάσει κάποια από τις παρακάτω συσκευές;

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001295

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001296

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Εντελώς τυχαία έπεσε το μάτι μου στα σχόλια για το D980 μόλις κυκλοφόρησε. Ελεγαν για αρνητικό το ότι δεν έχει 3G και WiFi. Το πρώτο κινητό με 3G και WiFi ήταν το B7722 που κυκλοφόρησε πέρυσι, 2 χρόνια μετά το D980...
Link to comment
Share on other sites

ποιό από αυτά είναι καλύτερο;Samsung GT-B7722;

Εξαρτάται τι ανάγκες έχεις. Γενικά αν διαβάσεις στο thread του B7722 δεν θα διαβάσεις και τα καλύτερα λόγια. Από αυτά που κυκλοφορούν αυτή την εποχή B5722 προτείνω.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει qwerty dual sim κινητό με bluetooth και δυνατότητα φωνητικών εντολών;

 

http://www.gsmarena.com/motorola_ex115-3447.php

Link to comment
Share on other sites

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση αλλά το τηλέφωνο αυτό το έχω και δυστυχώς δεν έχει λειτουργία φωνητικών εντολών.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση αλλά το τηλέφωνο αυτό το έχω και δυστυχώς δεν έχει λειτουργία φωνητικών εντολών.

 

δε μπορεσα να βρω κατι αλλο. Σκεφτομαι να αγοραζω το ΕΧ115, εισαι ικανοποιημενος;

Link to comment
Share on other sites

δε μπορεσα να βρω κατι αλλο. Σκεφτομαι να αγοραζω το ΕΧ115, εισαι ικανοποιημενος;

 

Σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος.Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι με το bluetooth, για να λειτουργήσει σωστά πρέπει να συνδέω το ακουστικό χειροκίνητα μέσω του μενού του τηλεφώνου και να μην το αφήνω να συνδέεται αυτόματα.Ισως το πρόβλημα να έχει λυθεί σε κάποια επόμενη έκδοση του λογισμικού αλλά εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχει service της motorola για να κάνω αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
το 6112 εχει δυο φοβερα χαρακτηριστικα: α) πολυ καλη μπαταρια, και β) πολυ χαμηλη ακτινοβολια

 

Ξέρεις αν έχει μετρητή δεδομένων ίντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν έχει μετρητή δεδομένων ίντερνετ;

 

δε ξερω, αλλά δε νομιζω. δεν ειναι ουτε καν 3G. Σαν dual-sim παντως κανει φοβερα τη δουλεια του

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω, αλλά δε νομιζω. δεν ειναι ουτε καν 3G. Σαν dual-sim παντως κανει φοβερα τη δουλεια του

 

Εδώ και πιο χαζά κινητά έχουν ρε συ... :( Νόμιζα ότι το έχεις, για αυτό σε ρώτησα και έτσι με σιγουριά ότι θα πάρω απάντηση!:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...