Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το φανταστικα οτι μου ειπε μαλ.....ς απλα ειναι ασχετοι με το θεμα και με το επαγγελμα αλλα εχω μια απορια .... η νοκια η τελως παντων καποιοι υπευθυνοι ανθρωποι που δουλευουν για αυτην εχουν μπει ποτε εδω ??

και αν ναι τι εντυπωσεις εχουν ??αλλα απο οτι φαινεται δεν νοιαζονται απο την στιγμη της πωλησης και μετα .... :p :p :p

ANDREAS GR .......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pedia to tilfeono to piga sth nokia thn pemth (edo kriti) kai perno til shemra perimenontas na mu pun oti to kitaxane kai to stilane athina kai tha ftiaxei kai oti se kamia 10aria meres tha einai etimo opos mu eipan kapoioi users. perno til kai den to exun kitaxei akoma leei :blink: duku@!@ tha to kitaxun leei thn paraskevh... tus eipa na to stilun amesos athina alla den akuei h ilithia... " ma pu to xereis esy oti den mborume na to ftiaxume" kai teties mlks elege... gamo gamo... 1mina tha parei dulia ligon oron :mad:

 

kai tora... ypomonh... tpt alo.. tha sas enimeroso pali thn paraskevh pu tha mu pun oti to stelnun athina :p lol

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειχαι παθει τι ιδιο με το πιο πανο παιδι.το εφτιαξαν και μονο που δεν με εβρεισαν,και μου ελεγαν οτι εσει και κατι αλλοι μαγκες λεει που βαζεται εφαρμογες για μοστρα και μετα χαλατε τα κινητα και λετε οτι μετα φτεει η νοκια
Link to comment
Share on other sites

Yparxei efarmogi pou na kanei to 3650 remote control? an nai pia?:D

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristos87 ( 8 Ιαν. 2004 , 21:41)

 

Yparxei efarmogi pou na kanei to 3650 remote control? an nai pia?:D

 

 

Ποια αλλη απο τη γνωστηεφαρμογη της psiloc,

 

IR Remote... ;) :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

kamia istoselida me covers gia to kinito

http://www.danasoft.com/sig/stoNeheadsgf.jpg

 

ξερει κανεις το τροπο για να σπουδασω... προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω................

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Χρησιμοποιεί κανείς από εσάς το Nuevoice? Το έχω κατεβάσει από aivanet και δεν μου δουλεύει. (μέσα στο zipακι υπάρχουν και 2 dll αρχεία.Αυτά τί τα κάνουμε?).
takareas
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ta_neyra_mou (10 Ιαν. 2004 , 17:36)

 

paidia mia apli kai isos xazh erotisi.....

mp3 paizei to 3650???

 

 

Καμια ερωτηση φιλε μου δεν ειναι χαζη ;)

Λοιπον το 3650 δεν παιζει mp3 μπορεις ομως με μια εφαρμογη mp3 να παιξει πχ με το Mp3Go που ομως εγω προσωπικα δεν ενθουσιαστηκα κιολας απο την αποδοση που εισεπραξα...

 

;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ta_neyra_mou (10 Ιαν. 2004 , 18:01)

 

dld tifosi kalytera einai to n-gage i to 3300 gia mp3?

 

 

Χμμμ...δεν ειμαι και ο πιο καταλληλος για να σου απαντησω γιατι δεν τα εχω δοκιμασει...

Ρώτα καλύτερα κάποιον που εχει δοκιμασει το N-Gage

 

Ομως αν μονο το MP3 ειναι αυτο που σε απασχολει τοτε γιατι δεν παιρνεις με πολυ λιγοτερα λεφτα απο όσο κοστιζουν αυτα τα κινητα ενα mp3 player... :p :p ?

 

Παντως εγω οποτε ηθελα,ακουγα με το 3650 μου...

ΑΛλα δεν ηταν αυτη η προτεραιοτητα μου αγοραζοντας αυτο το κιν.... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bazexa (10 Ιαν. 2004 , 18:17)

 

yparxei programa gia nokia 3650 poy na to kanei kontrol gia tv kai ti rytmiseis xreiazontai.eyxaristo.

 

 

Βεβαιως...Υπάρχει το Ir Remote...ο,τι θελεις να ρυθμισεις το κανεις μεσα απο το ιδιο το προγραμμα...

Το μονο που χρειαζεται απο το κιν σου ειναι οι ελευθερες υπερυθρες...

Μετα απλά επιλέγεις τη συσκευη και την ελεγχεις με το κιν σου....

 

;)

 

Στο Aivanet θα την βρεις αυτη την εφαρμογη :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

nea apo nokia... loipon tus piran til.. kai eipan oti to stilan athina gia antikatastash :) orea.. kenurgio kinitaki.. apo deytera more info..
Link to comment
Share on other sites

JUNIOR αυτο σημαινει οτι το κινητο σου δεν φτιαχνονταν ???

γιατι αν ειναι ετσι μαλλον και εγω τα ιδια θα παθω .... :o :o

ANDREAS GR .......
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ta_neyra_mou (10 Ιαν. 2004 , 18:01)

 

dld tifosi kalytera einai to n-gage i to 3300 gia mp3?

 

 

νομίζω είναι περίπου στα ίδια επίπεδα...

αλλά με το n-gage θα έχεις ένα smartphone-παιχνιδομηχανή....

την εποχή που αγόρασα εγώ το n-gage (οκτώμβριος) είχε γύρω στα 310 και το 3300 στα 340

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

andrasgr vasika kai enus filu mu pu eixe to idio provlima den tu to antikatastisane apla to ftiaxane sta kentrika... alla elpizo se mia antikatastash :p

 

pedia sxetika me ayta pu lete gia to 3300 exo to eixa to kinito giro stus 4mines... apo mp3 hmuna poly eyharistimos! poly kalo.. h sxedio tu kinitu mu thn espage mono... pantos me hands free kai to mp3go h kapoio allo programa pistevo oti kai sto 3650 tha eimai mia xara ta mp3... me mia megaliterh MMC omos... :o

Link to comment
Share on other sites

bazexa dokimase to oxygen manager gia oti thes... katevase to apo to site aivanat... prosexe omos diavase to read me.. yparxei ena arxeio pu prepei na baleis sto kinito gia na kaneis connect to kinito me to oxygen... diavase to readme... leei analitika...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ta_neyra_mou (10 Ιαν. 2004 , 18:01)

 

dld tifosi kalytera einai to n-gage i to 3300 gia mp3?

 

APO PROSOPIKH EMPEIRIA K APO OTI EXO AKOUSEI I POIOTITA ANAPRAGOGIS MP3 TOY NGAGE THEOREITAI POLI KALI KAI SAFOS KALITERI APO TOU 3300

ALWAYS FEAR OF A GOOD SNIPER, UNLESS YOU ENCOUNTER HIM FROM BEHIND

(CS RULES)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ,μόλις έκανα format στο κινητό και ενώ όλα φαίνονται να είναι ok, όταν κάνω κλήση ,κατά τη διάρκειά της δε μου βγάζει πια το χρόνο ομιλίας στην οθόνη, παρά μόνο όταν τελειώσω τη συνομιλία ,μου βγάζει πόσο χρονο μίλησα. Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ πέρα?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konstantinos_bei (11 Ιαν. 2004 , 23:36)

 

Ρε παιδιά ,μόλις έκανα format στο κινητό και ενώ όλα φαίνονται να είναι ok, όταν κάνω κλήση ,κατά τη διάρκειά της δε μου βγάζει πια το χρόνο ομιλίας στην οθόνη, παρά μόνο όταν τελειώσω τη συνομιλία ,μου βγάζει πόσο χρονο μίλησα. Ξέρει κανείς τι παίζει εδώ πέρα?

 

 

Για πηγαινε λιγο στο μητρωο πατα επιλογες->ρυθμισεις και μετα επελεξε εμφανιση διαρκειας κατα τη διαρκεια της συνομιλιας...

 

ΑΝ δεν κανω λαθος τωρα θα ειναι ολα οκ... ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...