Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς σας που μπορώ να κατεβάσω το προγραμματάκι

μετατροπής βίντεο σε .mo clips(mobilclip)? Μπήκα στο site της εταιρείας

και δεν βρήκα τίποτα?

takareas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roverakias (19 Μάι. 2004 , 14:28)

 

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς σας που μπορώ να κατεβάσω το προγραμματάκι

μετατροπής βίντεο σε .mo clips(mobilclip)? Μπήκα στο site της εταιρείας

και δεν βρήκα τίποτα?

 

πηγαινε στο aivanet και κανε μια αναζητηση θα το βρεις σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος roverakias (19 Μάι. 2004 , 14:28)

 

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς σας που μπορώ να κατεβάσω το προγραμματάκι

μετατροπής βίντεο σε .mo clips(mobilclip)? Μπήκα στο site της εταιρείας

και δεν βρήκα τίποτα?

 

 

Δοκιμασες στο aivanet φιλε μου?

http://www.aivanet.com/gr/index.php?show=10&name=clip

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia mou xalase i mpataria kai thelw na rwtisw to eksis:Na paw na parw twra allh,i na perimenw na vgei to ngage qd,gia na parw tin 1070mAh pou logika tha einai symvath?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos (19 Μάι. 2004 , 16:47)

 

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia mou xalase i mpataria kai thelw na rwtisw to eksis:Na paw na parw twra allh,i na perimenw na vgei to ngage qd,gia na parw tin 1070mAh pou logika tha einai symvath?

 

 

Ακομα τιποτε δεν ειναι σιγουρο οτι θα κανει,

αλλα επισης θα μπορεσεις να περιμενεις μεχρι

να βγει φιλε mitso ? :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους,

 

Πριν λίγες ημέρες, αγόρασα το 3650. Του είχα εγκαταστήσει μέσω ενός φίλου το IR-Remote το οποίο όμως το είχα κάνει στην mmc install. Σήμερα πήγα για αναβάθμιση και τώρα όταν πάω να τρέξω (προφανώς δεν υπάρχει) το ir-remote μου βγάζει σφάλμα συστήματος. Το εικονίδιο υπάρχει, πως μπορώ να το σβύσω απο το κινητό έτσι ώστε να ξανακάνω εγκατάσταση το πρόγραμμα ; Αν το κάνω ξανά εγκατάσταση, θα εμφάνιστεί και άλλο εικονίδιο ;

 

Thanks,

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sv2evs (24 Μάι. 2004 , 15:43)

 

Γειά χαρά σε όλους,

 

Πριν λίγες ημέρες, αγόρασα το 3650. Του είχα εγκαταστήσει μέσω ενός φίλου το IR-Remote το οποίο όμως το είχα κάνει στην mmc install. Σήμερα πήγα για αναβάθμιση και τώρα όταν πάω να τρέξω (προφανώς δεν υπάρχει) το ir-remote μου βγάζει σφάλμα συστήματος. Το εικονίδιο υπάρχει, πως μπορώ να το σβύσω απο το κινητό έτσι ώστε να ξανακάνω εγκατάσταση το πρόγραμμα ; Αν το κάνω ξανά εγκατάσταση, θα εμφάνιστεί και άλλο εικονίδιο ;

 

Thanks,

:whistle:

 

 

Φιλε μου κανε εγκατασταση ξανα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια με αυτο το picodrive?(emulator για sega megadrive)Το εγκαταστησατε?Σας ανοιγει τα roms?
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sv2evs (24 Μάι. 2004 , 15:43)

 

Γειά χαρά σε όλους,

 

Πριν λίγες ημέρες, αγόρασα το 3650. Του είχα εγκαταστήσει μέσω ενός φίλου το IR-Remote το οποίο όμως το είχα κάνει στην mmc install. Σήμερα πήγα για αναβάθμιση και τώρα όταν πάω να τρέξω (προφανώς δεν υπάρχει) το ir-remote μου βγάζει σφάλμα συστήματος. Το εικονίδιο υπάρχει, πως μπορώ να το σβύσω απο το κινητό έτσι ώστε να ξανακάνω εγκατάσταση το πρόγραμμα ; Αν το κάνω ξανά εγκατάσταση, θα εμφάνιστεί και άλλο εικονίδιο ;

 

Thanks,

:whistle:

 

οχι δεν θα εμφανιστει αλλο εικονιδιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agleouras (24 Μάι. 2004 , 18:52)

 

Τι γινεται ρε παιδια με αυτο το picodrive?(emulator για sega megadrive)Το εγκαταστησατε?Σας ανοιγει τα roms?

 

 

Εγώ το εγκατέστησα σήμερα. Πέρασα και ένα rom (sonic κλασικά) και παίζει μια χαρά. Τα roms πρέπει να τα εγκαταστήσεις στο e:\ και όχι σε κάποιο φάκελο. Τώρα πότε πότε πετάει κάτι Application closed αλλά αν το ξανατρέξω παίζει κανονικά. Αυτό που με μπερδεύει είναι τα controls. Δεν ξέρω ποιο κουμπί κάνει τι. Αρχικά το * ήταν το start, τα βελάκια κλασικά και τα 1 2 3 τα a b c κουμπιά του joypad του md. Καθώς έπαιζα όμως και προσπαθούσα να βγώ από την εφαρμογή (πάτησα όλα τα κουμπιά, κανένα δεν έκανε exit) άλλαξαν τα κουμπιά και έγινε χαμός!!! Αυτή είναι η εμπειρία μου. Όπως και να χει ... ΠΑΙΖΕΙ.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια συντομη ερευνα...εχω να δηλωσω οτι οντως ανοιγει τα roms αλλα οχι ολα!Τα παιχνιδια τα οποια ειναι πολλα kb (για παραδειγμα το aladdin το οποιο ειναι 1.25mb) δεν τα ανοιγει...!!!Ας ελπισουμε οτι συντομα θα ερθει και ι βελτιωμενη εκδοση που θα παιζει ολα τα roms!!!
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια έκδοση του Picodrive (0.11) είναι κατά πολύ καλύτερη από αυτή που είχα δοκιμάσει εγώ και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elefas (25 Μάι. 2004 , 22:27)

 

Εγώ το εγκατέστησα σήμερα. Πέρασα και ένα rom (sonic κλασικά) και παίζει μια χαρά. Τα roms πρέπει να τα εγκαταστήσεις στο e:\ και όχι σε κάποιο φάκελο. Τώρα πότε πότε πετάει κάτι Application closed αλλά αν το ξανατρέξω παίζει κανονικά. Αυτό που με μπερδεύει είναι τα controls. Δεν ξέρω ποιο κουμπί κάνει τι. Αρχικά το * ήταν το start, τα βελάκια κλασικά και τα 1 2 3 τα a b c κουμπιά του joypad του md. Καθώς έπαιζα όμως και προσπαθούσα να βγώ από την εφαρμογή (πάτησα όλα τα κουμπιά, κανένα δεν έκανε exit) άλλαξαν τα κουμπιά και έγινε χαμός!!! Αυτή είναι η εμπειρία μου. Όπως και να χει ... ΠΑΙΖΕΙ.

 

Για να κανεις αμεσως exit πατας το "C" και σε βγαζει στην αρχη που επιλεγεις rom κλπ...

Επισης μπορεις να κανεις edit τα πληκτρα και να ορισεις αυτα που θελεις εσυ!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτησουλα το Total irRemote είναι evaluation εκδοση κρατά 14 μέρες αν το απεγκαταστησω και το ξαναεγκαταστησω εχω αλλές 14 μέρες? Φυσικά και δέχομαι PM με registration code.
Link to comment
Share on other sites

έχω το camcoder στο κινητο (3650). γράφω βίντεο. στο playback μετα λίγα δευτερολεπτα κόβεται ο ήχος. το έχει και άλλος αυτο το πρόβλημα? τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

oxi aderfe den exeis alles 14 meres.merika arxeia menoun sta system files tis siskeuis k apothikeuontai oi plirofoties.an perasoun 14 meres apo tin egatastasi kai den to spaseis to programma den tha mporeseis na to spaseis pote,ektos an kaneis format i vreis pio nea ekdosi tou programmatos. des: http://www.aivanet.com

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mk616 (28 Μάι. 2004 , 01:04)

 

Μια απλή ερώτησουλα το Total irRemote είναι evaluation εκδοση κρατά 14 μέρες αν το απεγκαταστησω και το ξαναεγκαταστησω εχω αλλές 14 μέρες? Φυσικά και δέχομαι PM με registration code.

 

 

OK το βρήκα μονος μου ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

aderfe fotisman an allaxeis apo mpeg4 se h623 apo tis rithmiseis tou programmatos den tha symvainei auto.dokimase to.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε fantomXxXx το δοκιμασα αλλά πάλι κάνει τα ίδια τι να κάνω?.

Α και κάτι άλλο. αυτο το antimosqιto που λένε δουλεύει στα αλήθεια?

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει συμβεί ποτέ όταν ανοίγει το κινητό (3650) να βγάζει ένα μήνυμα που λέει: Σφάλμα συστήματος. Πατάς εντάξει και μετα το δουλεύει κανονικά. τι είναι αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fotisman (28 Μάι. 2004 , 15:15)

 

Σας έχει συμβεί ποτέ όταν ανοίγει το κινητό (3650) να βγάζει ένα μήνυμα που λέει: Σφάλμα συστήματος. Πατάς εντάξει και μετα το δουλεύει κανονικά. τι είναι αυτό?

 

 

Kαποια εφαρμογη η οποια ξεκιναει στο start-up δημιουργει

προβλημα :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

fotisman vres tin 3.7.5 version tou camcorder,rge autin exw sto 3650 k evala h623 k exei ixo kanonika.dokimase na to vgaleis k na to xanavaleis mipws doulepsei.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...