Jump to content

Πάμε Στοίχημα


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να μην πηγαινοέρχομαι σε περίπτερα κτλ, η paysafe έχει παραπάνω προμήθεια(2.5%) από την PayPal(1.5%) και νομίζω ότι μπορώ να κάνω και ανάληψη μέσω Paypal με μηδενική χρέωση.

 

η paysafe δεν εχει καμια προμηθεια στην καταθεση. 100 ευρω αγοραζεις,100 θα παιξεις. 0 προμηθεια. Προμηθεια θα πληρωσεις μονο στην τραπεζα για το τραπεζικο εμβασμα που θα σου στειλει η εταιρια στοιχηματων. Και ειναι περιπου 1 ευρω ανεξαρτητως ποσου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω βάλει paysafe στον betfair λογαριασμό μου και πάντα μου κρατάει 2.5%

Το λέει άλλωστε και στα στοιχεία της πληρωμής αυτής στην betfair.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει paysafe στον betfair λογαριασμό μου και πάντα μου κρατάει 2.5%

Το λέει άλλωστε και στα στοιχεία της πληρωμής αυτής στην betfair.

 

ειναι θεμα στοιχηματικης εταιριας τοτε, οχι θεμα paysafe. σε τρεις εταιριες που παιζω εγω δεν κραταει καθολου προμηθεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μάλλον έτσι είναι. Γι' αυτό και εξετάζω την περίπτωση της PayPal. Το θέμα είναι αν η Άλφα "συνεργάζεται" με την PayPal. Στο παρελθόν το έκανε αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τα νέα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μάλλον έτσι είναι. Γι' αυτό και εξετάζω την περίπτωση της PayPal.

 

δες και σε καμια αλλη εταιρια. μονο στην δικια σου εχει προμηθεια η paysafe

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται έντονα ότι η Άλφα από την Παρασκευή σταμάτησε τις συναλλαγές με στοιχηματικές εταιρείες.

 

 

εχεις καποιο λινκ με περισσοτερα..?

Link to comment
Share on other sites

παντως αν δεν ισχυσει κατι μαζικα για ολες τις τραπεζες, οσοι κανουν κατι τετοιο θα χασουν πελατεια..

 

δικιο εχεις. παντως εχουν καθε διακαιωμα να το κανουν καθως ο ηλεκτρονικος τζογος στην ελλαδα ειναι παρανομος. αλλα εδω ερχεται η paysafe και σου λυνει τα χερια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα την betfair επείδη είχα πρόβλημα κατάθεσης, και μου το είπαν.

Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο γίνεται επείδη κάτι πρέπει να παίζεται με οπαπ και άλφα αλλά απλά το συμπεραίνω.

Τώρα που είναι να ψηφιστεί και ο νόμος και θα δώσουν και πολλές άδειες σε άλλες στοιχηματικές εταιρείες, είναι λίγο άκαιρο να μπλόκαρουν τις συναλλαγές.

 

Αυτό, όμως, που με ενδιαφέρει τώρα εμένα είναι αν μπορώ να κάνω τις συναλλαγές μέσω PayPal, αν μπορώ δηλαδή να το κάνω μέσω άλφα ή αν έχει κόψει και αυτήν την εταιρεία. Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να φύγω από betfair και ψάχνω να βρω έναν τρόπο για να μπορώ να παίζω και αυτός με την PayPal θα με βόλευε αφάνταστα.

 

Αν γνωρίζει κανείς πρώτον αν γίνεται με την άλφα να έχω συναλλαγές με PayPal και δεύτερον αν το πάρε-δώσε (καταθέσεις-αναλήψεις) γίνεται εύρυθμα ανάμεσα σε betfair και PayPal, παρακαλώ πείτε μου αυτά που γνωρίζετε.

 

Όχι τίποτα άλλο, έχει και αγγλικό πρωτάθλημα τις επόμενες μέρες :)

Link to comment
Share on other sites

Η Αλφα ειναι οι τραπεζα που γινονται οι καταθεσεις των πρακτωρων στον ΟΠΑΠ. Γιαυτο μπορει να υπαρχει προβλημα. Αλλιως κανονικα δεν θα πρεπει να υπαρχει κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρα να βάλω μέσω paypal χρήματα στο λογαριασμο της betfair (αλφα-paypal-betfair) αλλά στο site της betfair μού γράφει: Αντιμετωπίζουμε τεχνικές δυσκολίες με τον διακομιστή και δεν είμαστε σε θέση να ολοκληρώσουμε την πληρωμή σας.

 

Τώρα αν φταίει η betfair ή αν η άλφα έκοψε τις συνναλαγές και με paypal, αυτό δεν το γνωρίζω. Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, ας το πει να με βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Η Αλφα ειναι οι τραπεζα που γινονται οι καταθεσεις των πρακτωρων στον ΟΠΑΠ. Γιαυτο μπορει να υπαρχει προβλημα. Αλλιως κανονικα δεν θα πρεπει να υπαρχει κανενα προβλημα.

 

με την εμπορικη συνεργαζετε ο οπαπ και οχι με την alpha.....

ακουγονται πολλα αλλα ακομα δεν υπαρχει τιποτα για το θεμα με τις τραπεζες... δεν εχει ψηφιστει τιποτα οποτε μην ακουτε απο εδω και απο εκει τι λενε....και να γινει αυτο υπαρχει η paysafe για καταθεση και το paypal για αναληψη οποτε ολα οκ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Με PayPal μπορείς να κάνεις ανάληψη κανονικά δηλαδή; Ακόμα και σε χρεωστική κάρτα της Alpha;

 

Ανάληψη μπορείς να κάνεις μόνο σε λογαριασμό τραπέζης.

Link to comment
Share on other sites

Με PayPal μπορείς να κάνεις ανάληψη κανονικά δηλαδή; Ακόμα και σε χρεωστική κάρτα της Alpha;

 

αν εχεις χρεωστικη εχεις και τραπεζικο λογαριασμο οποτε κανενα προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία. Γιατί έχω χρεωστική και λογαριασμό τραπέζης. Μάλιστα μια φορά που είχα παραγγείλει από yoox και επέστρεψα κάτι προϊοντα, τα λεφτά τα είχα πάρει πίσω μέσω της κάρτας. Κάτι ανάλογο δεν είναι και η ανάληψη από κάποια στοιχηματική εταιρεία;
Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία. Γιατί έχω χρεωστική και λογαριασμό τραπέζης. Μάλιστα μια φορά που είχα παραγγείλει από yoox και επέστρεψα κάτι προϊοντα, τα λεφτά τα είχα πάρει πίσω μέσω της κάρτας. Κάτι ανάλογο δεν είναι και η ανάληψη από κάποια στοιχηματική εταιρεία;

 

το ιδιο. θα μπουνε στον τραπεζικο σου λογαριασμο και θα τα παρεις μεσω χρεωστικης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω λεφτά από την χρεωστική στον PayPal λογαριασμό;

 

Γιατί προσπαθώ τώρα να κάνω κατάθεση στην betfair μέσω της PayPal και μου βγάζει το εξής μήνυμα:

 

H PayPal δεν είναι σε θέση να προχωρήσει την κατάθεσή σας.

Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά καταθέτοντας απευθείας στην Betfair ή επιλέγοντας μια εναλλακτική μέθοδο τοποθέτησης κεφαλαίων στον PayPal λογαριασμό σας.

 

Έχετε προβλήματα στη χρησιμοποίηση της Mastercard μέσω της PayPal;

Εάν χρησιμοποιείτε μια χρεωστική κάρτα MasterCard για να πληρώσετε μέσω της Paypal, μπορεί να συναντήσετε προβλήματα όταν κάνετε καταθέσεις. Εάν το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται, παρακαλούμε καταχωρήστε την κάρτα σας και καταθέστε απευθείας στην Betfair.

 

Ποιές είναι αυτές "οι ενναλακτικές μεθόδοι τοποθέτησης κεφαλαίων μέσω της PayPal";

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω λεφτά από την χρεωστική στον PayPal λογαριασμό;

 

Γιατί προσπαθώ τώρα να κάνω κατάθεση στην betfair μέσω της PayPal και μου βγάζει το εξής μήνυμα:

 

H PayPal δεν είναι σε θέση να προχωρήσει την κατάθεσή σας.

Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά καταθέτοντας απευθείας στην Betfair ή επιλέγοντας μια εναλλακτική μέθοδο τοποθέτησης κεφαλαίων στον PayPal λογαριασμό σας.

 

Έχετε προβλήματα στη χρησιμοποίηση της Mastercard μέσω της PayPal;

Εάν χρησιμοποιείτε μια χρεωστική κάρτα MasterCard για να πληρώσετε μέσω της Paypal, μπορεί να συναντήσετε προβλήματα όταν κάνετε καταθέσεις. Εάν το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται, παρακαλούμε καταχωρήστε την κάρτα σας και καταθέστε απευθείας στην Betfair.

 

Ποιές είναι αυτές "οι ενναλακτικές μεθόδοι τοποθέτησης κεφαλαίων μέσω της PayPal";

κανε ενα τηλεφωνο στο ελληνοφωνο τμημα εξυπηρετησης να σου απαντησουν υπευθυνα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δυνατοοοοοοοοοοοοοονννν...........

10αδα παρολι 122 αποδοση χ 75 ευρο και εχασα το οβερ 1.5 της μιλαν με 1.20

αποδοση....................ε οχι ρε φουστη μου...........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δυνατοοοοοοοοοοοοοονννν...........

10αδα παρολι 122 αποδοση χ 75 ευρο και εχασα το οβερ 1.5 της μιλαν με 1.20

αποδοση....................ε οχι ρε φουστη μου...........

 

Οποιος πάει για τα πολλά χάνει και τα λίγα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Οποιος πάει για τα πολλά χάνει και τα λίγα. ;)

 

οχι ρε φιλε αυτη την ατακα.....το ιδιο ακριβος μου ειπε κ μια φιλη μου και με γυρισε τα μυαλα.......:rocket:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δυνατοοοοοοοοοοοοοονννν...........

10αδα παρολι 122 αποδοση χ 75 ευρο και εχασα το οβερ 1.5 της μιλαν με 1.20

αποδοση....................ε οχι ρε φουστη μου...........

 

δηλαδη εχασες 9000 ευρω? παρατα το και ξεκινα το ψαρεμα. δεν σε θελει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...