Jump to content

DVDFAB error=400


MadBill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

 

Χρησιμοποιώ 2-3 χρόνια το DVDFAB χωρίς κανένα πρόβλημα.Πριν 2 μήνες έκανα μια καλή αναβάθμιση στον υπολογιστή:μητρική,επεξεργαστή κάρτα γραφικών,DVD recorder με Lightscribe :p ... Πριν λίγο καιρό είδα μια ταινία σε dvd και επειδή μου άρεσε πολύ αποφάσισα να κρατήσω ένα backup.Όσες μα όσες φορές και αν προσπάθησα και σε κάθε διαφορετική επιλογή αντιγραφής μου έβγαζε αυτό: Task_1 Failed! Error=400 ...όποια ταινία και αν προσπαθήσω να αντιγράψω στον σκληρό μου, μου βγάζει αυτό και πάντα στο 99% της διαδικασίας.Όσο και αν έψαξα στο ίντερνετ δεν κατάφερα να βρω κάτι να με βοηθήσει.Παντού προτείνουν σαν λύση την τελευταία ενημερωμένη έκδοση.Μόνο που ούτε αυτή δουλεύει..σε μένα τουλάχιστον :(

 

Στην τελευταία έκδοση που κατέβασα από την επίσημη σελίδα το πρόγραμμα τερματίζεται από μονο του από την ώρα που αναλύει το δίσκο...

 

Να σημειώσω ότι δοκίμασα να κάνω ένα αντίγραφο με το Alcohol με το οποίο τα κατάφερα.Δοκιμάζοντας όμως να επαναλάβω τη διαδικασία με το dvdfab διαβάζοντας την εικόνα σε εικονικό driver συνέβησαν τα ίδια ακριβώς.Οπότε υποθέτω ότι τουλάχιστον δεν έχει να κάνει με το DVD recorder μου...

 

Έχει ιδέα κανένας τι μπορεί να συμβαίνει?

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

Μα μου το βγάζει και με παλιές εκδόσεις αυτό το πρόβλημα...ξέχασα να το αναφέρω. Πρέπει να πάρω απόφαση ότι δε θα ξαναδουλέψω το dvdfab? :(
:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι συνβαινει βαλε την εκδοση 5110 μονο αυτη δουλευει

 

ΔΟΥΛΕΨΕ!!! :w00t::yahoo: Σ' ευχαριστώ πολύ για την πρόταση ! :up:

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...