Jump to content

SONY Vaio VGN-FS315s FN KEYS


beck18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους εχω το laptop SONY Vaio VGN-FS315s αλλα μετα απο δικια μου Βλ@κει@ εσβησα καταλαθος το recovery partition.εκανα κανονικα εγκατασταση τα win xp home μαζι με τους drivers κ ολα καλα μεχρι εκει, αλλα τα FN KEYS δεν μπορω να κανω να δουλεψουν με τπτ.υπαρχει καποιος Που ειχε το ιδιο προβλημα με εμενα ωστε να με βοηθησει για τα FN KEYS? η αν ειναι αν εχει καποιος το recovery disk του συγκεκριμενου laptop????

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους εχω το laptop SONY Vaio VGN-FS315s αλλα μετα απο δικια μου Βλ@κει@ εσβησα καταλαθος το recovery partition.εκανα κανονικα εγκατασταση τα win xp home μαζι με τους drivers κ ολα καλα μεχρι εκει, αλλα τα FN KEYS δεν μπορω να κανω να δουλεψουν με τπτ.υπαρχει καποιος Που ειχε το ιδιο προβλημα με εμενα ωστε να με βοηθησει για τα FN KEYS? η αν ειναι αν εχει καποιος το recovery disk του συγκεκριμενου laptop????

ευχαριστω!

 

Ας τα πάρουμε απο την αρχή,έκανες Format και έχεις διαγράψει το Recover Utillity έτσι;......

Μπορείς να κάνεις κάτι γιά αυτό.

Δηλαδή έχεις εγγύηση ακόμα ; (Άν έχεις μπορείς να ζητήσεις απο το SITE της SONY με φόρμα επικοινονείας να δώσεις τους σειριακούς αριθμούς και αυτοί αναλαμβάνουν ή απομακρισμένη βοήθεια ή αποστολή τα δισκάκια επαναφοράς με κόστος μεταφορικά μόνο εάν είσαι εντός εγγύησης.Αλλιώς άν είσαι διατεθημένος να πληρώσεις εχτρά και άλλα χρήματα......

 

*= :!:Υπόψην οτι όλα χρειάζοντε ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ και καταπροτίμηση (VISA)...

Για περισότερες πληροφορίες pm σε με....!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...