Jump to content

Πρόβλημα με windows explorer


elpa02
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια οταν εχω σε ενα φακελο avi+srt μολις τονανοιγω κολλαει ο explorer και θελει κλεισιμο απο τον task manager.

 

καμμια ιδεα

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου το κανει αυτο αλλα μονο οταν παω να τα ανοιξω με bsplayer.... Εγω κατεβασα το vlc και βρήκα την υγεια μου

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα δεν εχω βαλει κανενα πακετο. Και χρησιμοποιώ τον kmplayer.

 

Μπορώ να κανω κατι? Τωρα ξεκινησε να τι κανει αυτο 2-3 μερες. 6 μηνες τωρα που εχω στησει το μηχανημα ολα πηγαινανε ρολοι

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητα πρόβλημα με codecs. Αν σ'αυτό το folder βλέπεις τα αρχεία με thumbnails, δοκίμασε να αλλάξεις το view σε κάτι άλλο, π.χ. list. Στη θέση σου και εφόσον κρασάρει ο explorer όταν ανοίγεις το συγκεκριμένο folder, θα δοκίμαζα να κάνω reset τη ρύθμιση αυτή για όλα τα folders από το folder options. Μερικές φορές βοηθάει επίσης να διαγράψεις το αρχείο thumbs.db που δημιουργείται αυτόματα (είναι κρυφό αρχείο, για να το δεις ή/και να μην δημιουργηθεί ξανά) πρέπει να αλλάξεις τη σχετική ρύθμιση πάλι από το folder options. Πάντως υπάρχουν πολλοί λόγοι που μπορεί να συναντάς αυτό το πρόβλημα, με λίγο ψάξιμο με το Google θα βρεις αρκετές πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...