Jump to content

Ερωήσεις Νεουδίου gia Mio Moov 330


mistakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Είμαι πρόσφατος κάτοχος ενός Mio Moov 330 και έχω τις παρακάτω απορίες:

 

1. Η κάρτα μνήμης που μπορείς να βάλεις στο mio τι ακριβώς κάνει? επεκτείνει την ήδη υπάρχουσα ή απλά είναι επιπλέον μνήμη για να μεταφέρεις εικόνες κλπ? Έχει δηλαδή ουσιαστική χρήση? (θα παραθέσω παρακάτω το πρόβλημά μου γα να κατανοήσετε καλύτερα την ερώτηση μου)

 

2. Θέλω να περάσω έναν χάρτη της Ευρώπης. Είναι μεγάλος (250ΜΒ περίπου) σε φορμά .lic Και .cpf. Μπάινω στο miomore desktop, τα αναγνωρίζει και πάω να κάνω εγκατάσταση. Ξεκινάει κανονικά και σταματάει όμως χωρίς να λέει γιατί. Προφανώς δεν έχει άλλο ελεύθερο χώρο. Μπορώ τον χάρτη να τον περάσω στη κάρτα μνήμης αντί για την ίδια τη συσκευή? Αν όχι πως μπορώ να βάλω μεγάλους χάρτες στη συσκευή? (και εδώ πάει και η ερώτηση για την ουσιαστική χρήση της κάρτας μνήμης).

 

3. Τι γίνεται αν θέλω να βάλω ακόμα μεγαλύτερους χάρτες που τους βρληκα στο Internet? (1,5GB). Είναι δυνατόν να υπάρχουν τόσο μεγάλα αρχεάι χάρτες ή έχω βρει μούφες?

 

 

Προς το παρόν οι ερωτήσεις μου είναι αυτές... σε περίπτωση που βρω και κάτι άλλο θα το ποστάρω.

 

Σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο και τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...