Jump to content

epson stylus photo r300


redmanka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω τον epson stylus photo r 300 και είχα να τον χρησιμοποιήσω για αρκετό διάστημα και τώρα δεν μπορώ να εκτυπώσω με τίποτα.Δοκίμασα καθαρισμό κεφαλής και με μπατονέτα αλλά πάλι τίποτα. Υπάρχει κάτι άλλο να κάνω?

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω τον epson stylus photo r 300 και είχα να τον χρησιμοποιήσω για αρκετό διάστημα και τώρα δεν μπορώ να εκτυπώσω με τίποτα.Δοκίμασα καθαρισμό κεφαλής και με μπατονέτα αλλά πάλι τίποτα. Υπάρχει κάτι άλλο να κάνω?

:confused:

 

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά είναι πλέον άχρηστος ο εκτυπωτής σου. Είχα ακριβώς τον ίδιο, έκανα να εκτυπώσω καμιά 15αριά μέρες και όταν το επιχείρησα δε γινόταν τίποτα. Όποιος έχει epson πρέπει να εκτυπώνει έστω μια σελίδα τη μέρα γιατί διαφορετικά στομώνει το μελάνι την κεφαλή και την αχρηστεύει. Πολύ καλός εκτυπωτής ο epson όμως είναι για συχνή χρήση - σε αντίθεση με τον hp του οποίου μελάνι και κεφαλή είναι ένα και το αυτό. Απλά δίνεις 30 ευρώ πχ και την αλλάζεις. Η κεφαλή του εκτυπωτή σου κοστίζει όσο και ο εκτυπωτής. Εσύ αποφασίζεις... Αν και ο R300 δε βγαίνει πια εδώ και καιρό.Όλα αυτά μου τα είπαν απ΄την epson εννοείται. Δυστυχώς τα πάντα έγιναν αναλώσιμα. Ότι βγάζουν είναι απο τ' ανταλλακτικά και το service. Εξού και τα παραπάνω που ανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...