Jump to content

Συνδεση dialup


ANDREWS3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν εχω δυνατοτητα για ADSL στην περιοχη μου κι εχω συνδεση PSTN και το ιντερνετ θελω να το χρησιμοποιω 2-3 ωρες το πολυ ημερησιως. Ξερει κανεις ποια ειναι η πιο οικονομικη και καλυτερη λυση?

Βρηκα και αυτο στην ΟΤΕΝΕΤ:

 

http://corporate.otenet.gr/otenet/home/individuals/individualsinternetconnections/individualsinternetcard/

 

συμφερει για την περιπτωση μου?ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ αν είναι να καίγεσαι και να επείγεσαι για 10 ευρώ... άστα να παν στο διάλο!!! Πάρτη τη ριμάδα και μην το λές και σε κανέναν.... Καταραμένη φτώχεια.. άρε άτυμε Αλογομούρη!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάρτηνα την κάρτα, αλλά μην ξεχνάς ότι θα πληρώνεις και το ΕΠΑΚ για όσες ώρες μπαίνεις.

Και για τον άλλο μήνα κάνεις μια έρευνα στον κύκλο σου και μπορεί να βρεις και καμιά dial-up που να μην την πολυχρησιμοποιεί ο ιδιοκτήτης της και να σου δώσει τους κωδικούς να μπαίνεις, εγώ πχ έχω καβάτζα ενεργή μια dial-up από την Panafonet για καμιά δύσκολη ώρα (εξοχικό, σπίτι θείας κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Πάρτηνα την κάρτα, αλλά μην ξεχνάς ότι θα πληρώνεις και το ΕΠΑΚ για όσες ώρες μπαίνεις.

Και για τον άλλο μήνα κάνεις μια έρευνα στον κύκλο σου και μπορεί να βρεις και καμιά dial-up που να μην την πολυχρησιμοποιεί ο ιδιοκτήτης της και να σου δώσει τους κωδικούς να μπαίνεις, εγώ πχ έχω καβάτζα ενεργή μια dial-up από την Panafonet για καμιά δύσκολη ώρα (εξοχικό, σπίτι θείας κλπ).

 

Δηλαδη με Dial up η χρεωση ειναι φθηνοτερη απο αυτην την καρτα? Ειμαι λιγο ασχετος με αυτα...τι προτεινετε για Dial up? Μακαρι να ειχε ADSL εδω πανω μα ελα που δεν εχει.....

 

Βρε παιδια εχω μπερδευτει...κανοντας PSTN DIAL UP συνδεση και πληρωνοντας π.χ. 15 ευρω παγιο τον μηνα μετα τι χρεωνομαι στην χρονοχρεωση μονο τον ΕΠΑΚ η και κατι επιπροσθετα? Ενω με την καρτα? Το ιδιο αφου τα δεκα ευρω ειναι σαν παγιο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...