Jump to content

Επιδότηση για την κατασκευή ιστοσελίδας


perdikos2000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα,

Γνωριζει κανεις αν τρεχει καποο προγραμμα για επιδοτησεις καασκευής site? όπως πχ το δικτυωθειτε που ηταν παλιοτερα? που μπορω να απευθυνθω γι αυτα τα προγραμματα ή να ρωτησω καπου αν υπαρχουν.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αποτι γνωρίζω αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα όπως ήταν το δικτυώθηκε του ΕΟΜΕΧ.

Τώρα επειδή βλέπω τη Θάσσο στην υπογραφή σου, αν θες να φτιάξεις μια ιστοσελίδα για κάποιο ενοικιαζόμενο που έχεις, μπορείς να απευθυνθείς σε πολλές εταιρείες που έχουν τουριστικούς καταλόγους (έχουμε γεμίσει με τέτοιους) οι οποίες θα φτιάξουν μια ιστοσελίδα για σένα σε πολύ χαμηλή τιμή

(αν ισχύουν όλα αυτά περί ενοικιαζόμενων κλπ κατά τη γνώμη μου έχεις αργήσει για φέτος )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αποτι γνωρίζω αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα όπως ήταν το δικτυώθηκε του ΕΟΜΕΧ.

Τώρα επειδή βλέπω τη Θάσσο στην υπογραφή σου, αν θες να φτιάξεις μια ιστοσελίδα για κάποιο ενοικιαζόμενο που έχεις, μπορείς να απευθυνθείς σε πολλές εταιρείες που έχουν τουριστικούς καταλόγους (έχουμε γεμίσει με τέτοιους) οι οποίες θα φτιάξουν μια ιστοσελίδα για σένα σε πολύ χαμηλή τιμή

(αν ισχύουν όλα αυτά περί ενοικιαζόμενων κλπ κατά τη γνώμη μου έχεις αργήσει για φέτος )

 

φιλε ξερω οτι εχω αργησει αλλα δεν βιαζομαι και τοσο και ουτε ηθελα να φτιαξω κατι και μετα απο ενα χρονο ξανα αποτην αρχη. απλα εχω βρει ποιος θα κατασκευασει την ιστοσελιδα αλλα ειχα ακουσει οτι κατι υπαρχε για επιδοτηση και θελω να δω αν μπορω να παρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...