Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν καταργήθηκε, σου στέλνει μέιλ ακόμα.

 

Οκ σε ευχαριστώ αλλά να ρωτήσω κάτι?

Την συσκευή την χωρίζει μέσω ip η browser

Γιατί μπήκα από άλλον χρήστη στον υπολογιστή μου και δεν έγινε καμία ειδοποίηση ενώ παλιά γινόταν με άλλον χρήστη θα προσπαθήσω και αύριο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ip εννοειται

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ip εννοειται

 

Ναι όμως παλιά ενώ είχα ίδια ip ενώ είχα κανονικά στον χρήστη μου η μόνο στον Firefox τον λογαριασμό μου σε άλλοχρήστη ζήταγε άδεια να ονομάσω την συσκευή

Τώρα πια δεν το έβγαλε όταν δοκίμασα ούτε e,mail έστειλε

Γιατί αυτό?

Θα δοκιμάσω μάλλον αύριο από υπολογιστή που δεν τον έχω σίγουρα αποθηκευμένο και θα σας πω αλλά έχω απορία τι είναι

Να σημειώσω ότι την τελευταία φορά που μου έβγαλε να βάλω όνομα ήταν 12 Μάιου και πάτησα προχωρήστε και δεν ονόμασα την συσκευή

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

προφανως εχεις ξαναμπει απο εκεινον τον χρηστη

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την εντύπωση ότι σε καταλαβαίνει από ένα σύνολο παραγόντων, ένας εκ των οποίων είναι η IP. Για παράδειγμα αν μπεις από pc φίλου σου το οποίο είναι στο δικό σου wifi, με δική σου IP βλέπει ότι είναι νέα συσκευή. Υποθέτω ότι κοιτάει το browser signature για να αναγνωρίσει από που μπαίνεις.
Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την εντύπωση ότι σε καταλαβαίνει από ένα σύνολο παραγόντων, ένας εκ των οποίων είναι η IP. Για παράδειγμα αν μπεις από pc φίλου σου το οποίο είναι στο δικό σου wifi, με δική σου IP βλέπει ότι είναι νέα συσκευή. Υποθέτω ότι κοιτάει το browser signature για να αναγνωρίσει από που μπαίνεις.

 

ναι αυτο θελω να πω και εγω..δοκιμασα σε εναν χρηστη που ειμουν εντελως σιγουρος οτι δεν ειχα μπει και οντως εβγαλε το παραθυρο με την συσκευη...

αναγνωιριζει την συσκευη και μετα την ip

επισης ημουν online εκεινη την μερα και μου πεταξε ειδοποιηση το facebook να αναγνωρισω την συσκευη την αναγνωρισα και ολα οκ;)

πιστευω ομως οτι μπορει και χωρις αποθηκευση δεν θα ειχα προβλημα;)γιατι καποιες δεν θελω να τις αποθηκευω

email παντως δεν βλεπω να ηρθε...τουλαχιστον ειδοποιηθηκα

ευχαριστω πετροο για την βοηθεια:D

 

ανανεωση καμια ωρα μετα

μου αλλαξε το τσατ...τι γελοιο ειναι παλι αυτο?

που λεει ποτε διαβαστικε?

και παλι θα αργησω να το συνηθησω γιατι η μπαρα που γραφεις εφυγε αυτο που ειχε αριστερα και αρχιζει απο τερμα..ποοο

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΣΟΣ.

Πατησα απο κεκτημενη το γαμ@ αποκτηστε το χρονολογιο,γινεται να το ακυρωσω,μου την δινει δν το μπορω.

Και κατι μου λεει πως το βλεπω εγω ετσι προς το παρων και κατι για 7 ιουνιου οτι θα αλλαξει,δλδ θα το κανουν σε ολους αυτοματα σα σκατ@@???

Link to comment
Share on other sites

κάποια στιγμή θα γινόταν μόνο του. όπως το δικό μου. οπότε ή το συνηθίζεις ή το διαγράφεις

 

Αμα φτιαξω αλλον τωρα (λογαριασμο) θαναι ""χρονολογιακος"?

Link to comment
Share on other sites

κάποια στιγμή θα γινόταν μόνο του. όπως το δικό μου. οπότε ή το συνηθίζεις ή το διαγράφεις

 

εγω ειμαι ακομα με το παλιο:D:p

να πω και εγω κατι και αν συμβαινει και σε σας...εγω κοιταω και συμβαντα ωρες που δεν ειμουν μεσα στην αρχικη..τωρα βγαζει λιγα πχ για μια ωρα πριν και μετα παει στις 22 ωρες...εχει φαει τρελο κολλημα μιλαμε:wacko:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου πάντως δείχνει πάλι ότι έχω εισερχόμενο μήνυμα, ενώ δεν έχω. εχω ψ'αξει παντού και τζίφος. πόσες φορές έκανα log in/out και αυτό εκεί! :lol:
Link to comment
Share on other sites

και εμενα,εδω και ωρα μου εμφανιζει οτι εχω ενα αδιαβαστο ,ενω δεν εχω...

θα φαγε κανα κολημα το συστημα :p

Link to comment
Share on other sites

πατας κοινοποιηση παρουσιας. διαλεγεις το ονομα που θες να δωσεις. σου βγαζει μια επιλογη δημιουργια τοποθεσιας η καπως ετσι. αποδεχεσαι κι ετοιμο. :D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω post στον τοίχο μου, να το βλέπουν κανονικά αυτοί που έχω επιλέξει (φίλοι φίλων), αλλά να το κλείδωσω για να μην γίνονται ούτε likes ούτε σχόλια στο συγκεκριμένο post;

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω post στον τοίχο μου, να το βλέπουν κανονικά αυτοί που έχω επιλέξει (φίλοι φίλων), αλλά να το κλείδωσω για να μην γίνονται ούτε likes ούτε σχόλια στο συγκεκριμένο post;

Thanks!!!

 

οχι...εφοσον το βλεπουν κανουν και like απο οσο ξερω...απο οσο ξερω μονο στους εγγεγραμενους μπορεις να το κανεις αυτο...γιατι εχω γραφτει σε ενα ατομο αλλα δεν μπορω να κανω σχολιο μονο λαικ

εδω το απορρητο ειναι χαλια..τι νομιζεις..εδω κανουν λαικ φιλοι φιλων που εχω κανει tag στις φωτος μου;)...εντελως καποιοι ακυροι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα μεγαλωσαν λιγο τα γραμματα και οι εικονες στον firefox 3.6 που εχω (εβαλα και 12 αλλα δεν με βολευε)

εχει γινει σε κανεναν αλλον?

για την αρχικη και το προφιλ μιλαω..στο τσατ και στα αλλα ειναι οκ

συγνωμη για το 2ο μυνημα συνεχομενο απλα ηθελα να ανανεωθει το θεμα ωστε να λυθει το προβλημα μου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τι έπαθε το fb το τελευταίο 20λεπτο; δεν ανοίγει τιποτα. ούτε συνομιλία

 

ναι..κανενα μισαωρο τωρα...εγινε και αναβαθμιση στον firefox καταλαθος (γυρισα πισω) αλλα το προβλημα ηταν πριν την αναβαθμιση αρα δεν φταει αυτο

σε φιλους υπαρχουν προβλημα με τσατ...σε μενα δεν ανοιγε το προφιλ καποια στιγμη εκανα 10 ανανεωσεις

ουτε εβγαζε δημοσιευσεις...Αστα να πανε μητσο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλα καλά. Μιλάω και με 2 άτομα...:p

 

Και εγώ στο τσατ δεν είχα πρόβλημα μόνο στα γράμματα όπως και είπα

Από κινητό είμαι τώρα θα μπω μετά να ελέγξω αν είναι οκ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απο χτες δεν μου ανεβαζει φωτο η εφαρμογη για τα ανδροειδη,το εχει και αλλος το θεμα;;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...