Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επόμενη ερωτηση

οταν κάποιος μπαίνει στο προφιλ μου,κάτω απο τους φίλους μου(χρονολόγιο έχω,σνεπώς στο δεξί μισό της σελίδας) εμφανίζονται σε κουτάκια τα "μου αρέσει" και "μερη που εχω επισκεφθεί"

Πως μπορώ να το κάνω να μη φαινεται??(στους αλλους ντε!!)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

επόμενη ερωτηση

οταν κάποιος μπαίνει στο προφιλ μου,κάτω απο τους φίλους μου(χρονολόγιο έχω,σνεπώς στο δεξί μισό της σελίδας) εμφανίζονται σε κουτάκια τα "μου αρέσει" και "μερη που εχω επισκεφθεί"

Πως μπορώ να το κάνω να μη φαινεται??(στους αλλους ντε!!)

 

στο χρονολογιο σου μεσα στο κουτακι με τα ''μου αρεσει'' πανω δεξια σου λεει ''προβολη ολων'' πατα το και μετα θα σου βγαλει μια λιστα με αυτα που σου αρεσουν. πανω δεξια εκει λεει ''επεξεργασια'' πατατο και στην σελ. που θα σου βγαλει απλα τα αλλαζεις απο διπλα και τα βαζεις να τα βλεπεις μονο εσυ και στο τελος πατας ''τελος επεξεργασιας''

οσο για τις τοποθεσιες... θα σε γελασω και δεν τo θελω!!!! :p

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

μα βγαζει τα παντα..

φιλους

μου αρεσει

τοποθεσιες

φωτο που εχω επισημανθει.

 

πφφφφ..πως τα αφαιρουμε ολα αυτα? απο το σκρολινκ νταουν εννοω,οχι γενικα!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα βγαζει τα παντα..

φιλους

μου αρεσει

τοποθεσιες

φωτο που εχω επισημανθει.

 

πφφφφ..πως τα αφαιρουμε ολα αυτα? απο το σκρολινκ νταουν εννοω,οχι γενικα!

 

εννοεις να τα βγαλεις να μην φαινονται καθολου η σε θεμα απορρητου?σε θεμα απορρητου τα κανεις μεσω των ρυθμισεων...δεν γινεται σε ολα..στα αλλα πατας το μολυβακι και λεει αφαιρεση(δεν ξερω αν γινονται παλι ολα...πριν λιγες μερες αποκτησα χρονολογιο) (αναθεμα την στιγμη:lol:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εννοεις να τα βγαλεις να μην φαινονται καθολου η σε θεμα απορρητου?σε θεμα απορρητου τα κανεις μεσω των ρυθμισεων...δεν γινεται σε ολα..στα αλλα πατας το μολυβακι και λεει αφαιρεση(δεν ξερω αν γινονται παλι ολα...πριν λιγες μερες αποκτησα χρονολογιο) (αναθεμα την στιγμη:lol:)

εννοώ να μη φαίνονται στην τρέχουσα σελίδα προφίλ, αλλά μόνο πάνω στα κουτάκια.

μολυβάκι εκεί γιοκ.

Υπήρχε κάποια ρύθμιση "μικρογραφία προφιλ" ή το ονειρευτηκα;

 

Aaa!επίσης παρατήρησα πως δε φαίνονται σε όλους τους φίλους μου...δεν έχω λίστες ή κάτι τετοιο.

Edited by FREAK_OF_NATURE
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εννοώ να μη φαίνονται στην τρέχουσα σελίδα προφίλ, αλλά μόνο πάνω στα κουτάκια.

μολυβάκι εκεί γιοκ.

Υπήρχε κάποια ρύθμιση "μικρογραφία προφιλ" ή το ονειρευτηκα;

 

Aaa!επίσης παρατήρησα πως δε φαίνονται σε όλους τους φίλους μου...δεν έχω λίστες ή κάτι τετοιο.

 

αν δεν κανω λαθος αυτα θα τα βλεπεις ετσι κ αλλιως εσυ!!! δεν νομιζω να γινεται να τα εξαφανισεις εντελως απο την κεντρικη του χρονολογιου σου!!! το μονο που μπορεις να κανεις ειναι οπως σου ειπα παρακατω να το κανεις να μην τα βλεπουν οι φιλοι σου καθολου!

οσο για τν ρυθμιση "μικρογραφια προφιλ''... που την ειδες καλε?? :o πρωτη φορα το ακουω! εκτως κ αν λες αυτο που οταν πας το ποντικι στην φωτο του προφιλ σου στο χρονολογιο σου βγαζει ''επεξεργασια εικονας προφιλ'' και μετα ''επεξεργασια μικρογραφιας'' με ενα μολυβακι. αυτο ειναι μονο δεν νομιζω να υπαρχει αλλη τετοια ρυ8μιση :p

Link to comment
Share on other sites

τώρα αν σου πώ πως εγώ δε τα βλέπωόλα αυτα, αλλά αν παω "προβολή ως" και βαλω το ονομα καποοιου φίλου και τα βγαζει?τι θα πεις???
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τώρα αν σου πώ πως εγώ δε τα βλέπωόλα αυτα, αλλά αν παω "προβολή ως" και βαλω το ονομα καποοιου φίλου και τα βγαζει?τι θα πεις???

 

χχμμ... δοκιμασε να κανεις αλλη μια φορα την ρυθμιση να τα βλεπεις μονο εσυ και κανε παλι αποθηκευση και κοιτα στο τελος αν αποθήκευσε σωστα τις αλλαγες σου! γτ μου τυχαινει κ εμενα πολλες φορες να μην πιανει με την πρωτη η αποθηκευση και να θελει παλι. και για να εισαι πιο σιγουρος/η πες εναν φιλο σου να μπει να δει το προφιλ σου και να σου πει αν φαινεται κατι ;)

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε στο χρονολογιο να βαλουμε να μπορουν οι φιλοι μας να δουν που σχολιαζουμε,δηλαδη σε πιο ατομο οπως επισης και σε ποιες σελιδες σχολιαζουμε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε στο χρονολογιο να βαλουμε να μπορουν οι φιλοι μας να δουν που σχολιαζουμε,δηλαδη σε πιο ατομο οπως επισης και σε ποιες σελιδες σχολιαζουμε?

 

Αν κανεις καποιο σχολιο σε μια δημοσιευση που ειναι ρυθμισμενη απο τον χρηστη ως δημοσια (ειτε αυτη ειναι δημοσιευση ενος φιλου σου ειτε μιας σελιδας) τοτε στην αρχικη σελ. των φιλων σου λογικα θα τους το δειξει! τουλαχιστον ετσι γινεται σε μενα.

μομιζω παντως οτι τετοια επιλογη γενικα δεν υπαρχει στα χρονολογια.. που να μπορεις να το ρυθμισεις εσυ δηλαδη να δειχνει τα σχολια σου και τα like σου στους φιλους σου.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εαν επισημάνεις κάποιον σε μια φωτογραφία που έχει ανεβεί σε σελίδα τύπου Guestlist, Red carpet, αυτός θα ενημερωθεί ότι απλός επισημάνθηκε η και ποιος τον επισήμανε;;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Εαν επισημάνεις κάποιον σε μια φωτογραφία που έχει ανεβεί σε σελίδα τύπου Guestlist, Red carpet, αυτός θα ενημερωθεί ότι απλός επισημάνθηκε η και ποιος τον επισήμανε;;

 

και ποιος.

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν εγω κανω αποκλεισμο σε καποιον, δεν μπορει να με βρει στην αναζητηση αυτος!

Εγω σε αυτην την περιπτωση, μπορω να τον δω στην αναζητηση ,η οχι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εγω κανω αποκλεισμο σε καποιον, δεν μπορει να με βρει στην αναζητηση αυτος!

Εγω σε αυτην την περιπτωση, μπορω να τον δω στην αναζητηση ,η οχι?

 

οχι, ουτε εσυ μπορεις!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

το facebook με δουλευει νομιζω...εχει παει 23 του μηνος και ακομα δεν μου το εχει βαλει...μηπως θα μου το βαλει ακριβως την ωρα που ηρθε δοκιμαστικα?για το χρονολογιο μιλαω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εδω και λίγες μέρες όταν με κάνουν ταγκ σε κάποια φωτο, αυξάνεται μεν ο αριθμός των φωτογραφιών μου, αλλά δεν εμφανίζεται η φωτο πουθενα...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εδω και κανα τριωρο εχει φαει τρελο κολλημα το τσατ

 

Κι εμένα τα ιδία

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η συνομιλία χθες ήταν για τα σκουπίδια. Σε κάθε μήνυμα τα μισά δεν στέλνονταν λόγω προβλήματος. Νόμιζα πως έφταιγε η δική μου σύνδεση, αλλά το ίδιο πρόβλημα είχαν και άλλοι φίλοι μου. :mad:

Επίσης, τις τελευταίες δυο - τρεις ημέρες, η δωρεάν ιστοσελίδα του (0.facebook.com) πολλές φορές μου βγάζει σφάλμα διακομιστή ενώ η κανονική έκδοση (m.facebook.com) δουλεύει απροβλημάτιστα. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Η συνομιλία χθες ήταν για τα σκουπίδια. Σε κάθε μήνυμα τα μισά δεν στέλνονταν λόγω προβλήματος. Νόμιζα πως έφταιγε η δική μου σύνδεση, αλλά το ίδιο πρόβλημα είχαν και άλλοι φίλοι μου. :mad:

Επίσης, τις τελευταίες δυο - τρεις ημέρες, η δωρεάν ιστοσελίδα του (0.facebook.com) πολλές φορές μου βγάζει σφάλμα διακομιστή ενώ η κανονική έκδοση (m.facebook.com) δουλεύει απροβλημάτιστα. :worry:

 

σε ολους τα κανει αυτα που και που.... δεν ειναι (μονο) δικο σου το προβλημα ;)

η δωρεάν ιστοσελίδα που λες (λογο του οτι ειναι δωρεαν) μαζευει πιο πολυ κοσμο με αποτελεσμα να κολλαει και πιο ευκολα....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

μου έστηλε αίτημα φιλίας κάποιος τον οποίο δεν επιθυμώ να κάνω φίλο μου και μου βγάζει 2 κουμπία, αποδοχή και όχι τώρα. εγώ δεν θέλω ούτε τώρα, ούτε μετά, ούτε ποτέ, τη πατάω?
Link to comment
Share on other sites

μου έστηλε αίτημα φιλίας κάποιος τον οποίο δεν επιθυμώ να κάνω φίλο μου και μου βγάζει 2 κουμπία, αποδοχή και όχι τώρα. εγώ δεν θέλω ούτε τώρα, ούτε μετά, ούτε ποτέ, τη πατάω?

 

όχι τώρα .

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αν πατήσω όχι τώρα έχω την εντύπωση πως σε αυτόν θα φαίνετε ότι το αίτημα εκρεμμει. εγώ θέλω πολύ απλά να απορρήψω το αίτημα του, δεν γίνεται αυτό?
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αν πατήσω όχι τώρα έχω την εντύπωση πως σε αυτόν θα φαίνετε ότι το αίτημα εκρεμμει. εγώ θέλω πολύ απλά να απορρήψω το αίτημα του, δεν γίνεται αυτό?

 

αν πατησεις '' οχι τωρα'' αν θυμαμαι καλα απο κατω σε ρωταει αν γνωριζεις το ατομο αυτο εκτως facebook.... για πατα το και πες μου! νομιζω καπου λεει ''ναι'', ''οχι'' πατα το οχι... γτ δεν θυμαμαι ακριβως.... και μετα νομιζω εχει επιλογη να μην μπορει να σου ξανα κανει αλλα αιτηματα και και απορρίπτει το παρον αιτημα. για δες το! αν πατησεις μονο το ''οχι τωρα'' τοτε το αιτημα φαινεται οτι εκκρεμει σε αυτον.

η στην τελικη κανε του εναν αποκλεισμο να τελειωνεις!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αν πατήσω όχι τώρα έχω την εντύπωση πως σε αυτόν θα φαίνετε ότι το αίτημα εκρεμμει. εγώ θέλω πολύ απλά να απορρήψω το αίτημα του, δεν γίνεται αυτό?

Ναι δεν μπορείς να κάνεις και τίποτε άλλο.

 

http://img585.imageshack.us/img585/8009/notnow.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...