Jump to content

RYE Traveler 4305 με Bluetooth


lefang
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας

Ερχομαι και γω στην παρεα με το νεοαποκτηθεν Rye 4305 με bluetooth. Εχω καποιες αποριες ..Ευχομαι να βρω απαντησεις παιδια..:)

Κατ αρχας εχει windows CE 4.2 τρεχει sygic drive και χαρτες navimap (Greece -Europe)

Απο αποδοση λεει πολλα και σκεφτομαι, πως να του ριξω software.. αλλα δεν εχω ιδεα, τι ειναι συμβατο και τι οχι..η και που θα βρω δε ξερω ακομα...επισης ειδα κατι εφαρμογες για PDA και μ αρεσαν.. 8α δουλευουν στο μηχανημα μου?

Αυτη η εκδοση windows CE 4.2 ,για GPS, τι software και programs μπορει να δεχτει και να λειτουργησει?παιρνει Games,utilities?

Γιατι ειναι καλο χουζουρι, στη δουλεια ή οπου και αν βρεθεις, αντι να παιζεις με τα κινητα..εχεις απο ολα σε τεραστια οθονη...και δε χανεσαι πουθενα!..

όλα καλά και το μέλι...γλυκό.!.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
File kai egw exw to idio to pira apo to kotsobolo xtes ... to thema einai oti ...... den mporw na graftw stin aiteria moy zitaei kodikoys poy den exw..... ksereis kati giayto ??? kati kodikoys pisw apo to cd?? den iparxei kati tetoio.... mallon tha ennwoi oti prepei na agoraseis kai to programa to sigkekrimeno.... etsi nomizw .... ti na pw....
Link to comment
Share on other sites

File kai egw exw to idio to pira apo to kotsobolo xtes ... to thema einai oti ...... den mporw na graftw stin aiteria moy zitaei kodikoys poy den exw..... ksereis kati giayto ??? kati kodikoys pisw apo to cd?? den iparxei kati tetoio.... mallon tha ennwoi oti prepei na agoraseis kai to programa to sigkekrimeno.... etsi nomizw .... ti na pw....

 

Το πακετο που πηρα, τα ειχε ολα, οσον αφορα τους χαρτες ειχε 41 χωρων και το sygic drive ενσωματωμενο..δε μου ζητησε κωδικους και ενεργοποιησεις για τιποτα απλα ηταν plug and play..εσυ τι πακετο πηρες? εχι το cd τους χαρτες? αν ναι, απο ποσες χωρες?

όλα καλά και το μέλι...γλυκό.!.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
File kai egw exw to idio to pira apo to kotsobolo xtes ... to thema einai oti ...... den mporw na graftw stin aiteria moy zitaei kodikoys poy den exw..... ksereis kati giayto ??? kati kodikoys pisw apo to cd?? den iparxei kati tetoio.... mallon tha ennwoi oti prepei na agoraseis kai to programa to sigkekrimeno.... etsi nomizw .... ti na pw....

Πήρα το RYE eyropean traveler 4305 και δεν μπορώ και εγώ να εγγραφώ στο mapclub.gr για τις αναβαθμίσεις.

Επίσης θα ήθελα να βάλω και άλλα προγράμματα πλοήγησης και άλλες εφαρμογές..

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα..

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=38475033413

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το RYE eyropean traveler 4305 και δεν μπορώ και εγώ να εγγραφώ στο mapclub.gr για τις αναβαθμίσεις.

Επίσης θα ήθελα να βάλω και άλλα προγράμματα πλοήγησης και άλλες εφαρμογές..

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα..

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=38475033413

 

Δεν χρειαζεται να εγγραφεις στο mapclub, για αναβαθμισεις χαρτων!! αυτο γινεται δωρεαν..χωρις εγγραφη, η οτιδηποτε αλλο, ...Οταν ομως τους αναβαθμισα και γω, ετσι για να δω αν υπαρχει καμια διαφορα.. διαπιστωσα οτι το ιδιο (ηλιθιο) προγραμα παραμενει και μετα την αναβαθμιση....να φανταστειτε στα Τεμπη γραφει οριο ταχυτητας 120!!!!!!!! σαν να ειναι στην Εθνικη!!! Οι χαρτες νομιζω εχουν απειροελαχιστες διαφορες με τους μανισιους..οποτε ειτε αλλαζεις προγραμμα σε Destinator 7 η σε οποιοδηποτε αλλο εκτος απο sygic.....

όλα καλά και το μέλι...γλυκό.!.
Link to comment
Share on other sites

Nai όντως δεν ήθελε κωδικό πήρα και την εξυπηρέτηση και τελικά τα κατάφερα..

Έβαλα και το dest και δουλεύει.Τώρα θέλω να βάλω και κανένα άλλο όπως το παπαγο ή το igo..!

To παπαγο sto ΡΥΕ 4305 που έχω μου βγάζει μνμ "can't load the map"...

Έχει περάσει κανείς άλλος το papago στο RYE?Γιατί μου βγάζει αυτό?Το κατέωασα απο το site tτης DIS kai το έριξα στην κάρτα..και μετά επέλεξα την διαδρομή αλλα τπτ..?????????????!!!

Τελικά πάντως ωραίο το δεστ...!!!Έχει το όνομα έχει και την χάρη!

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω πως έβαλα και παιχνιδάκια tetris φιδάκι κλπ!!Πλάκα έχει!!

Πήρα τα λινκσ που υπάρχουν στο θέμα για τα vector..;Ebaλα και το newmenu αλλά δεν τρέχει το script..??Μόνο οι εφαρμογές αν κάνω κλικ ξεχωριστά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...