Jump to content

[Επίσημο] Νokia N-Gage


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sorry που μπορει να γινω ενοχλητικος αλλα εχω αρκετες αποριες:

1.τι ram εχει;εγκατεστησα το Fexplorer 1.07 και μου λεει τα εξης:

D:

 

type:Ram

free:377,0kb

total:379,5kb

sub-dir:4

files:1

bytes:0

2.πως αλλαζω τον ηχο απο το ξυπνητιρη;

3.πως γινεται οταν λαμβανω οτιδιποτε απο bluetooth να το πεναω κατ'ευθειαν στην mmc;

αυτα προς το παρον και sorry για το μεγαλο reply

2 fast 4 u!!! :w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry που μπορει να γινω ενοχλητικος αλλα εχω αρκετες αποριες:

 

2.πως αλλαζω τον ηχο απο το ξυπνητιρη;

3.πως γινεται οταν λαμβανω οτιδιποτε απο bluetooth να το πεναω κατ'ευθειαν στην mmc;

αυτα προς το παρον και sorry για το μεγαλο reply

 

Δεν γινεσαι ενοχλητικος φιλε μου :)

2. Aν και δεν το εχω ψαξει πολυ,Λογικα με εφαρμογη τριτου πχ SmartProfiles

http://www.symbianware.com/product.php?id=sprofiles60&pl=n-gage

 

3.How to move and save messages directly on your mmc

 

Tσεκαρε ακομα και αυτο

N-Gage FAQ (Frequently Asked Questions)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλη περιέργεια: το firmware update είναι τζαμπέ; Για το NG (έχω την 3.30) αξίζει, διορθώνει τίποτα - και το σημαντικότερο, μήπως απενεργοποιεί τίποτα; Και τελικά εντάξει, τα contacts με τον Contact Manager τα περνάω στην κάρτα και τα κάνω backup, τα μηνύματα πώς τα κάνω backup σε περίπτωση που το μαγαζί μου την ακούσει λαϊκά;
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεσαι ενοχλητικος φιλε μου :)

2. Aν και δεν το εχω ψαξει πολυ,Λογικα με εφαρμογη τριτου πχ SmartProfiles

http://www.symbianware.com/product.php?id=sprofiles60&pl=n-gage

 

3.How to move and save messages directly on your mmc

 

Tσεκαρε ακομα και αυτο

N-Gage FAQ (Frequently Asked Questions)

Ευχαριστω για τα sites φιλε μου nervous :up: μπορω να πω οτι ησουν αρκετα κατατοπιστικος αλλα...στην πρωτη ερωτηση μπορεις να με βοηθησεις?

Δεν ειναι λιγο μικρη η RAM?Η μηπως πιανει για RAM το C; :wacko:

sorry αλλα μου φαινονται ολα καπως πολυ μπερδεμενα.

τεσπα... πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι στυλ NOKIA :lol:

2 fast 4 u!!! :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλη περιέργεια: το firmware update είναι τζαμπέ; Για το NG (έχω την 3.30) αξίζει, διορθώνει τίποτα - και το σημαντικότερο, μήπως απενεργοποιεί τίποτα; Και τελικά εντάξει, τα contacts με τον Contact Manager τα περνάω στην κάρτα και τα κάνω backup, τα μηνύματα πώς τα κάνω backup σε περίπτωση που το μαγαζί μου την ακούσει λαϊκά;

φιλε Flareman την 3.30 ειχα και εγω και μετα την αναβαθμιση πηρα την 4.03.

κατ αρχας δεν πληρωσα τπτ(ουτε σεντ ;) )αλλα στην ουσια δεν ειδα καμια απολυτως διαφορα.Δεν ξερω αν διορθωνει τπτ αλλα δε νομιζω εκτος και αν δεν το παρατηρησα εγω.Οσο για τα αλλα ριξε μια ματια στα sites που μου εδωσε ο nervous :cool:

2 fast 4 u!!! :w00t:
Link to comment
Share on other sites

στην πρωτη ερωτηση μπορεις να με βοηθησεις?

Δεν ειναι λιγο μικρη η RAM?Η μηπως πιανει για RAM το C; :wacko:

sorry αλλα μου φαινονται ολα καπως πολυ μπερδεμενα.

τεσπα... πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι στυλ NOKIA :lol:

 

Tοση Ram εχει ,θα μπορουσε να εχει περισσοτερη ,αλλα δεν θα αντιμετωπισεις προβλημα στα παιχνιδια .

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=378861#post378861

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

authn thn erothsh thn ekana kai se alo tread gia to to ncage kai apofasisa na thn kano kai do mias kai eimai APELPISMENOS.exo agorase ena blue tooth adaptor otan pao na metafero ena arxeio apo to ncage kai apo alo kinhto ston upologisth to arxeio paei kanonika.Otan omos pao na metafero kati sto nokia mou bgazei ERROR prepei na xei installed sto laptop to OBEX FILE PUSH PROFILE.mporei kaneis an xerei na mou pei ti einai auto?kai giati poulane ena blutootth otan den KANEI ******** SUNDESH ME TO LAPTOP sorry alla ta phra gaiytoi sto cd ekgk den exei kanena obex kai den xero ti na kano.Malon xero ena kalodio usb apla an kapios xerei kati as bohthsei.thanks
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

paidia gnorizete kanena tropo gia na kano format to n-gage xoris na svinontai oi radiofonikoi stathmoi???

Αυτο το θεμα ειχει τεθει και στο παρελθον και τελικα καταληξαμε πως δεν γινεται να μη σβηνονται οι ραδιοφωνικοι σταθμοι.Με το formal δυστυχως ή ευτυχως σβηνονται ολα

Link to comment
Share on other sites

paidia gnorizete kanena tropo gia na kano format to n-gage xoris na svinontai oi radiofonikoi stathmoi???

Όταν κάνεις backup τη μνήμη του κινητού στην κάρτα (από το μενού Εργαλεία -> Κάρτα Μνήμης, αντιγραφο ασφαλείας στην κάρτα, και η επαναφορά γίνεται από το ίδιο μενού), αντιγράφονται όλες οι ρυθμίσεις της συσκευής, από operator logos, μηνύματα, κατάλοιγοι, ταχείες κλήσεις, προφίλ ΚΑΙ οι ραδιοφωνικοί σταθμοί... φυσικά πολύ προτιμώτερο θα ήταν να ξέραμε πού ακριβώς αποθηκεύονται ώστε να τους βουτήξουμε και να τους κάνουμε ένα copy paste στην κάρτα, αλλά... :D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις backup τη μνήμη του κινητού στην κάρτα (από το μενού Εργαλεία -> Κάρτα Μνήμης, αντιγραφο ασφαλείας στην κάρτα, και η επαναφορά γίνεται από το ίδιο μενού), αντιγράφονται όλες οι ρυθμίσεις της συσκευής, από operator logos, μηνύματα, κατάλοιγοι, ταχείες κλήσεις, προφίλ ΚΑΙ οι ραδιοφωνικοί σταθμοί... φυσικά πολύ προτιμώτερο θα ήταν να ξέραμε πού ακριβώς αποθηκεύονται ώστε να τους βουτήξουμε και να τους κάνουμε ένα copy paste στην κάρτα, αλλά... :D

emena den iparxei i epilogi "αντιγραφο ασφαλείας στην κάρτα" alla "antigrafi mnimis siskevis" kai otan to kano afto den antigrafontai oi radiofonikoi stathmoi...

 

otan ekana format to mobile apo to programma system tools tis psiloc an den kano lathos svistikan ola extos oi radiofonikoi stathmoi! isos afto na einai mia lisi!

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.mia erwtisi mono...pws mporoume na allaksoume thema sti kinito?me poio programma?epeidi 8elw na tou balw to gri 8ema apo to 7610....euxaristw.
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.mia erwtisi mono...pws mporoume na allaksoume thema sti kinito?me poio programma?epeidi 8elw na tou balw to gri 8ema apo to 7610....euxaristw.

 

Δεν μπορεις φιλε μου γιατι το n-gage δεν υποστηριζει τα themes των Symbian 7 κινητων.Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να βαλεις skins με το καταλληλο προγραμμα βεβαια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

emena den iparxei i epilogi "αντιγραφο ασφαλείας στην κάρτα" alla "antigrafi mnimis siskevis" kai otan to kano afto den antigrafontai oi radiofonikoi stathmoi...

 

otan ekana format to mobile apo to programma system tools tis psiloc an den kano lathos svistikan ola extos oi radiofonikoi stathmoi! isos afto na einai mia lisi!

Γι' αυτήν την επιλογή λέω, αλλά εκπλήσσομαι, απ' ό,τι θυμάμαι αντιγράφονται και οι σταθμοί... εκτός αν δε θυμάμαι καλά, οπότε η απάντηση είναι μία: πάω για αλλαγή εγκεφάλου :O Δεν ξέρω για το πρόγραμμα που λες, δυστυχώς όταν ακούω Psiloc κάνω σα να μου βάλαν νέφτι στον ποπό και τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχωωωω...

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

emena den iparxei i epilogi "αντιγραφο ασφαλείας στην κάρτα" alla "antigrafi mnimis siskevis" kai otan to kano afto den antigrafontai oi radiofonikoi stathmoi...

 

το ιδιο πραγμα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτήν την επιλογή λέω, αλλά εκπλήσσομαι, απ' ό,τι θυμάμαι αντιγράφονται και οι σταθμοί... εκτός αν δε θυμάμαι καλά, οπότε η απάντηση είναι μία: πάω για αλλαγή εγκεφάλου :O Δεν ξέρω για το πρόγραμμα που λες, δυστυχώς όταν ακούω Psiloc κάνω σα να μου βάλαν νέφτι στον ποπό και τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχωωωω...

και καλα κανεις.μακρια απο psiloc

Link to comment
Share on other sites

και καλα κανεις.μακρια απο psiloc

giati ti exoun ta psiloc? peste mou gia na ksero mipos epireasoun to tilefono mou!

 

kai kati allo! epidi sto forum tou panasonic x700 den mou apanta kaneis 3erete kapio total ir pou na einai symvato me to x700?

Link to comment
Share on other sites

giati ti exoun ta psiloc? peste mou gia na ksero mipos epireasoun to tilefono mou!

 

kai kati allo! epidi sto forum tou panasonic x700 den mou apanta kaneis 3erete kapio total ir pou na einai symvato me to x700?

Οι εφαρμογες της psiloc εχουν εμφανισει τα περισσοτερα προβληματα σε κινητα series60 οποτε μακρια :!:

Link to comment
Share on other sites

kai poio einai to programma pou mporw na perasw skins sto tilefwno file asymvivaste?
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

kai poio einai to programma pou mporw na perasw skins sto tilefwno file asymvivaste?

 

Smart Launcher . :)

 

 

kai kati allo! epidi sto forum tou panasonic x700 den mou apanta kaneis 3erete kapio total ir pou na einai symvato me to x700?

 

Συμφωνα με το site της Psiloc η εκδοση 1.60 του Total IR Remote ειναι συμβατη με το X700.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Paidia, kserete an douleuei i 1GB Transcend sto N-Gage, kai an nai, pou tha thn brw?

Sto plaisio den exoun.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα πρεπει να δουλευει γιατι και εγω μια 1GB εχω και πιο αγνωστη μαρκα απο την Transcend και δουλευει μια χαρα... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Poso kostizei kai pou tha brw?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Εγω την πηρα μεταχειρισμενη πριν απο κανα 6μηνο απο ενα παιδι εδω στο myphone 100€. Τωρα δεν ξερω ποσο θα την βρεις... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...