Jump to content

[Επίσημο] Νokia N-Gage


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (12 Οκτ. 2004 , 12:38)

 

Customize your N-Gage game deck to match your favorite N-Gage games

 

Fan packs

Customize your N-Gage game deck with the sights and sounds of your favorite games! Each fan pack contains an assortment of files in four different categories, giving you loads of choices to sample.

 

(Backgrounds,Ringtones,SMS Alerts,MMS Animations, ArenaLauncher Skins)

Aυτη την στιγμη υπαρχουν τα:

Pathway To Glory,Ashen,Crash Nitro Kart,The Sims

 

makari na ipirxe to pathway to glory san game kai as min ipirxe to fun pack :p

By the way epaiksa to operation shadow..sympathitiko paixnidaki alla den enthousiastika trella.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

hello guys!! (nokiomanis εδω!!)εχω κατι χρονια(που λει ο λογος.. :rolleyes: ) να μπω κι εχω χασει επισοδια απο οτι βλεπω εε??δεν εχω χρονο ομως να διαβασω απο την σελιδα 125(εκει εχω μεινει :D :cry: ) μεχρι την και αν μπορει καποιος να μου πει σε περιληψη τι νεο υπαρχει(μαλλον ειναι δυσκολο εε? :worry: )κυριως θελω να μαθω για αυτην την @@@@ καμερα θα βγει ,δεν θα βγει?...και ποιο ειναι το τελευταιο grifin Box(εκδοση) και ποσο κοστιζει σε ενα νοκια club γιατι τωρα τελευταια το n-gage και το 3650 που εχω τρωνε κολληματα!!
DO NOT....Worry(asxeto)
Link to comment
Share on other sites

Παιδία, θέλω να αγοράσω ένα Ngage και εγώ ο άμοιρος, αλλά δεν μπορώ να το βρώ. Ρώτησα στα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ και μου είπανε πως καταργήθηκε!!! Παρακαλώ βοήθεια...

Παντως Σε νοκια shop Μπορεις να βρεις και το 1ο μοντελο της νοκια....(αφου εχει το 3110 το n-gage εχει??)

αν μενεις πειραια υπαρχει ενα νοκια shop στη Γρηγοριου Λαμπρακη.

DO NOT....Worry(asxeto)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gelastoulis (13 Οκτ. 2004 , 17:22)

 

hello guys!! (nokiomanis εδω!!)εχω κατι χρονια(που λει ο λογος.. :rolleyes: ) να μπω κι εχω χασει επισοδια απο οτι βλεπω εε??δεν εχω χρονο ομως να διαβασω απο την σελιδα 125(εκει εχω μεινει :D :cry: ) μεχρι την και αν μπορει καποιος να μου πει σε περιληψη τι νεο υπαρχει(μαλλον ειναι δυσκολο εε? :worry: )κυριως θελω να μαθω για αυτην την @@@@ καμερα θα βγει ,δεν θα βγει?...και ποιο ειναι το τελευταιο grifin Box(εκδοση) και ποσο κοστιζει σε ενα νοκια club γιατι τωρα τελευταια το n-gage και το 3650 που εχω τρωνε κολληματα!!

 

Den kserw timi gia auto pou zitas alla kserw oti camera den tha bgei gia to ngage oute gia to qd. :(
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παράγγειλα ένα από το ΠΛΑΙΣΙΟ μαζί με ΜΜC 128. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω και αυτή τη φορά... (Είχα πάρει ένα SIEMENS S65 με σύνδεση και δεν το κράτησα ούτε μια μέρα!). Ξέρεται κανένα καλό site για games;
Vangelis 2004 ©
Link to comment
Share on other sites

Paidia exo vrei ena programmataki pou kanei ta eikonidia tou n-gage san ton windowsXP Doyleyei kai einai arkera omorfo. opoios endiaferetai as steilei gmbix@hotmail.com h pm.

Episis thelo na rotiso ti prepei na kano gia na kano to n-gage opos htan otan to agorasa. dhladi na sviso ta panta. ginetai me to stools; ean nai me poia ekdosi; einai epikindino; THX

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος starboard (14 Οκτ. 2004 , 00:40)

 

Paidia exo vrei ena programmataki pou kanei ta eikonidia tou n-gage san ton windowsXP Doyleyei kai einai arkera omorfo. opoios endiaferetai as steilei gmbix@hotmail.com h pm.

Episis thelo na rotiso ti prepei na kano gia na kano to n-gage opos htan otan to agorasa. dhladi na sviso ta panta. ginetai me to stools; ean nai me poia ekdosi; einai epikindino; THX

 

*#7370#

 

Η πληκτρολόγηση της συγκεκριμένης εντολής σε κατάσταση αναμονής έχει ως αποτέλεσμα την επαναφορά των αρχικών ρυθμίσεων σε συσκευές που βασίζονται στην πλατφόρμα Series 60, όπως για παράδειγμα τα Nokia 3650, 3660, 6600 κ.α. Στην οθόνη θα εμφανιστεί μήνυμα, ώστε να επιβεβαιώσετε την επαναφορά των αρχικών ρυθμίσεων, ενώ στη συνέχεια το τηλέφωνο θα ξεκινήσει τη διαδικασιά της διαγραφής όλων των στοιχείων από τη μνήμη του. Συνήθως, η διαδικασία κρατάει λιγότερο από 2 λεπτά.

 

Ekana copy and paste apo to my library ;)

 

Me auton ton tropo tha kaneis format ti mnimi tou kinitou sou.Meta aplws tha xreiastei na kaneis kai ena format tin karta mnimis pou auto ginetai apo to kinito sou. ERGALIA-KARTA MNIMIS- MORFOPOIHSH KARTAS MNIMIS kai perimeneis ospou na oloklirothei i morfopoihsh,meta vazeis to name pou theleis kai eisai all set ,to kinito sou einai san kainourgio :)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει όπως ακριβώς ήταν όταν το αγόρασες, πρέπει να του κάνεις φορμάτ. Γεμίζεις την μπαταρία, το έχεις συνδεμένο στον φορτιστή και πατάς *#7370#

Δεν υπάρχει κανένας απολυτως κίνδυνος. Μόνο που πρέπει να κρατήσεις back up των αρχείων σου γιατί θα χαθούν τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένας player που να επιτρέπει στο δύστηχο ngage μου να παίζει ogg vorbis files στερεοφωνικά και με 44khz? Γιατί ο ogg player 1.0 είναι πατάτα (ακούς εκεί 16khz και mono).

 

Επίσης υπάρχει πρόγραμμα που να επιτρέπει Editing αρχείων word και excel? γιατί το quickword επιτρέπει μόνο viewing sto ngage. :(

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια (χαζη) ερωτηση?

 

Τα παιχνιδια του N-Gage σε τι μορφη ειναι? .blz η τα .blz ειναι μονο για N-Gage Games τροποποιημενα για το 6600?

 

τα παιχνιδια του N-Gage πως τα εγκαθιστας? χρειαζεται το Blzinstapp η οχι? ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (14 Οκτ. 2004 , 15:39)

 

Παιδια να κανω μια (χαζη) ερωτηση?

 

Τα παιχνιδια του N-Gage σε τι μορφη ειναι? .blz η τα .blz ειναι μονο για N-Gage Games τροποποιημενα για το 6600?

 

τα παιχνιδια του N-Gage πως τα εγκαθιστας? χρειαζεται το Blzinstapp η οχι? ευχαριστω!

 

 

Φακελοι ειναι και τους εγκαθιστας με copy/paste στο αντιστοιχο

directory e:\systems\apps

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μερικες ερωτησεις. Θελω να κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και format στην καρτα μου γιατι το N-gage μου εχει καποια προβληματα οπως οτι φορτωνει αργα, κολλαει,κλεινει η εφαρμογη του μητρωου, ο καταλογος των εφαρμογων κανει 2 λεπτα να φορτωσει ενω εχει μεσα μονο 5 εφαρμογες, δεν κανει Install νεες εφαρμογες μεγαλου μεγεθους ενω υπαρχει πολυς ελευθερος χωρος στην καρτα γιατι λεει δεν εχει ακρετη βασικη μνημη, κλπ. Το ερωτημα μου ειναι πως μπορω να κρατησω τα μηνυματα που εχω και τις επαφες που εχω (τον τηλεφωνικο καταλογο). Δεν μπορω να χρησιμοποιησω το Nokia pc suite γιατι δεν εχω bluetooth στο pc, αλλα μονο το συνδεω με usb στα xp ως σκληρο δισκο. Με λιγα λογια υπαρχουν καποια folders/Αρχεια που περιεχουν τα μηνυματα μου και τον τηλεφωνικο καταλογο τα οποια πρωτα θα κανω copy στο pc, μετα θα κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και fomat της καρτας στο ngage και μετα θα τα χανακανω paste απο το pc στο ngage? Α και κατι τελευταιο, αν κανω αρχικά μονο επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και οχι format την καρτα για να δω αν αυτο απο μονο του λυνει επαναφορα αρχικων ρυθμισεων τα προβληματα, τα μυνηματα μου και ο καταλογος θα χαθουν? Please help!
Link to comment
Share on other sites

Den kserw timi gia auto pou zitas alla kserw oti camera den tha bgei gia to ngage oute gia to qd.
Απο'δω Το φερανε Απο εκει το πηγανε.τελικα δεν εγινε τιποτα εε??(με την καμερα)φτου gamoto!!και πηρα το n-gage απο τους πρωτους τι το'θελα!! :mad:
DO NOT....Worry(asxeto)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μερικες ερωτησεις. Θελω να κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και format στην καρτα μου γιατι το N-gage μου εχει καποια προβληματα οπως οτι φορτωνει αργα, κολλαει,κλεινει η εφαρμογη του μητρωου, ο καταλογος των εφαρμογων κανει 2 λεπτα να φορτωσει ενω εχει μεσα μονο 5 εφαρμογες, δεν κανει Install νεες εφαρμογες μεγαλου μεγεθους ενω υπαρχει πολυς ελευθερος χωρος στην καρτα γιατι λεει δεν εχει ακρετη βασικη μνημη, κλπ. Το ερωτημα μου ειναι πως μπορω να κρατησω τα μηνυματα που εχω και τις επαφες που εχω (τον τηλεφωνικο καταλογο). Δεν μπορω να χρησιμοποιησω το Nokia pc suite γιατι δεν εχω bluetooth στο pc, αλλα μονο το συνδεω με usb στα xp ως σκληρο δισκο. Με λιγα λογια υπαρχουν καποια folders/Αρχεια που περιεχουν τα μηνυματα μου και τον τηλεφωνικο καταλογο τα οποια πρωτα θα κανω copy στο pc, μετα θα κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και fomat της καρτας στο ngage και μετα θα τα χανακανω paste απο το pc στο ngage? Α και κατι τελευταιο, αν κανω αρχικά μονο επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και οχι format την καρτα για να δω αν αυτο απο μονο του λυνει επαναφορα αρχικων ρυθμισεων τα προβληματα, τα μυνηματα μου και ο καταλογος θα χαθουν? Please help!
αν Κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων σιγουρα δεν θα σβηστουν οι επαφες και τα μηνυματα σου,αλλα δεν ξερω αν θα λυθει το προβλημα μονο με επαναφορα.
DO NOT....Worry(asxeto)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bartgate7 (14 Οκτ. 2004 , 19:35)

 

Παιδια εχω μερικες ερωτησεις. Θελω να κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και format στην καρτα μου γιατι το N-gage μου εχει καποια προβληματα οπως οτι φορτωνει αργα, κολλαει,κλεινει η εφαρμογη του μητρωου, ο καταλογος των εφαρμογων κανει 2 λεπτα να φορτωσει ενω εχει μεσα μονο 5 εφαρμογες, δεν κανει Install νεες εφαρμογες μεγαλου μεγεθους ενω υπαρχει πολυς ελευθερος χωρος στην καρτα γιατι λεει δεν εχει ακρετη βασικη μνημη, κλπ. Το ερωτημα μου ειναι πως μπορω να κρατησω τα μηνυματα που εχω και τις επαφες που εχω (τον τηλεφωνικο καταλογο). Δεν μπορω να χρησιμοποιησω το Nokia pc suite γιατι δεν εχω bluetooth στο pc, αλλα μονο το συνδεω με usb στα xp ως σκληρο δισκο. Με λιγα λογια υπαρχουν καποια folders/Αρχεια που περιεχουν τα μηνυματα μου και τον τηλεφωνικο καταλογο τα οποια πρωτα θα κανω copy στο pc, μετα θα κανω επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και fomat της καρτας στο ngage και μετα θα τα χανακανω paste απο το pc στο ngage? Α και κατι τελευταιο, αν κανω αρχικά μονο επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και οχι format την καρτα για να δω αν αυτο απο μονο του λυνει επαναφορα αρχικων ρυθμισεων τα προβληματα, τα μυνηματα μου και ο καταλογος θα χαθουν? Please help!

 

Ta minimata sou diskola tha ta kratiseis an theleis na kaneis format stin mnimi tou kinitou kai stin karta mnimis alla gia tis epafes sou ,me tin efarmogh Contacts manager mporeis na kaneis tin doulia sou.Prin ksekiniseis to format egatestise thn sto kinito sou,trekse tin kai tha deis oti exei epilogh gia na soseis tis epafes sou se ena arxio ecxel an den kanw lathos.Einai polu aplh sthn xrhsh efarmogh.Afou to kaneis auto kai exeis to arxio,perna to arxio me usb ston ipologisti sou.Kane meta to format.Afou teliosei,egatestise enan file manager kai meta pali tin efarmogh contacts manager kai ksana perna to idio arxio stin karta mnimis.Istera anoigeis tin efarmogh contacts manager kai automata tha dei moni tis to arxio.Auto pou xreiazetai esu na kaneis einai na to epilekseis kai i efarmogh tha to kanei extract stis epafes sou :)

Eukolo epanalamvanw sti xrhsh kai tha glitoseis tis epafes sou.Vevaia egw arga to thimithika afou molis exthes ekana format kai afirimenos den ekana tin parapanw diadikasia kai tora exw 2 tilefona apo ta 200 pou eixa :p

 

@gelastoulis : an pires to N-gage epeidi nomizes oti tha bgei camera tote ekanes mega lathos.Omws kata ti gnomi mou,mono tsampa lefta den edwses gia tin agora tou.An exeis paiksei to kainourgio rally (Asphalt) pou bgike Apoklistika gia n-gage tote katalavaineis ti ennow ;)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xvagos (13 Οκτ. 2004 , 23:15)

 

Σήμερα παράγγειλα ένα από το ΠΛΑΙΣΙΟ μαζί με ΜΜC 128. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω και αυτή τη φορά... (Είχα πάρει ένα SIEMENS S65 με σύνδεση και δεν το κράτησα ούτε μια μέρα!). Ξέρεται κανένα καλό site για games;

 

δεν υπαρχει περιπτοση να μετανιοσεις για αυτην την αγορα

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο πράγμα, όσο παιρνάει ο χρόνος, αντί ναμειώνεται το ενδιαφέρον για το n-Gage, αυξάνεται και μάλιστα με γοργούς ρυθμούς. Αύριο, θα ενταχθεί και ο tax_opari91 στην παρέα. :)
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως δεν υπάρχει κανένας τρόπος να ακούσει κάποιος στερεοφωνικά ogg vorbis files από το ngage? :(

 

Ούτε πρόγραμμα για επεξεργασία κειμένων word? :( :( :(

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Powerfull (15 Οκτ. 2004 , 11:50)

 

Να υποθέσω πως δεν υπάρχει κανένας τρόπος να ακούσει κάποιος στερεοφωνικά ogg vorbis files από το ngage? :(

 

Ούτε πρόγραμμα για επεξεργασία κειμένων word? :( :( :(

 

τι να τα κανεις τα ogg??αν βαλεις μπε τα παιζει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει να του βάλω πρόγραμμ ααναπαραγωγής ogg για τον απλό λόγο οτι είναι κάτι εντελώς ανούσιο. Ποιός ο λόγος απο την στιγμή που η συσκευή έχει έναν καταπληκτρικό Mp3player με αρκετές ρυθμίσεις; Τον εαυτό σου θέλεις να ταλαιπωρείς; Σιγά μην κάτσω να μετατρέπω όλα μου τα τραγούδι ασε ogg για να τα περάσω στο κινητό μου. Κάθε μέρα αδειάζω και γεμίζω την 512άρα κάρτ αμου, αν το έκανα χρησιμοποιόντας ogg, τό'χασα το παιχνίδι!! :)

 

Φυσικά και μπορείς να δείς, να δημιουργήσεις και να επεξεργαστείς αρχεία word. Με την εφαρμογή quickoffice premier. Άσε που τρέχει καλύτερα απο οποιοδήποτε series 60 λόγω άπλετης RAM.

Link to comment
Share on other sites

Απο Σημερα προστιθομαι στη μεγαλη παρεα των N-Gage Owners!

Το Αγορασα Μετχειρισμενο απο τον φιλο mirrorofsorrow!!

Ειναι ΑΨΟΓΟ :up: :D :) :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (15 Οκτ. 2004 , 20:25)

 

Απο Σημερα προστιθομαι στη μεγαλη παρεα των N-Gage Owners!

Το Αγορασα Μετχειρισμενο απο τον φιλο mirrorofsorrow!!

Ειναι ΑΨΟΓΟ :up: :D :) :o

 

 

Καλοριζικο φιλε μου :)

Wellcome to the club :D

Το πηρες απο καλα χερια :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (15 Οκτ. 2004 , 20:25)

 

Απο Σημερα προστιθομαι στη μεγαλη παρεα των N-Gage Owners!

Το Αγορασα Μετχειρισμενο απο τον φιλο mirrorofsorrow!!

Ειναι ΑΨΟΓΟ :up: :D :) :o

 

Nomizw mpikes sto club tin katalliloterh epoxh mias kai exoun bgei apisteuta games.Dokimase to asphalt prota kai meine me to stoma anoixto :)

 

@Mirrorofsorrow : Elpizw na exeis kai deutero n-gage alliws auto pou ekanes tha thewrithei prodosia :p

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...