Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να μια φωτογραφια απο το δικο μου 702...

http://xs130.xs.to/xs130/08316/dsc03899115.jpg.xs.jpg

 

Μπράβο ρε Κωστή! Ωραία πρωτοβουλία είχες. Αρκετά καθαρή η κάμερα για κινητό θα έλεγα! Αν και είμαι σε δίλημα να διαλέξω ανάμεσα σε αυτό και το κ850 μάλλον τελικά θα κινηθώ προς το 702!

Παιδιά βάλτε κι άλλοι φωτογραφίες!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεχρι τωρα ολα μια χαρα.Η μπαταρια κραταει αρκετα ,αν και εχω το bluetooth σχεδον ολη μερα ανοιχτο.Το κινητο το εχω μια βδομαδα μονο αλλα γενικα μου αρεσει.

Το προτιμω απο το κ770 που ειχα .Δεν εχω ακομα ασχοληθει με το GPS, μου ζηταει κατι :)settings

Επισης βλεπω τισ φωτογραφιες να ειναι πιο καλες απο το Κ770.

Το C702 εχει SAR 1,0 ενω το Κ770 1,6!!

Link to comment
Share on other sites

na parw w760i i to c702 ? please help!!!!!

w760i για μενα που ειναι walkman :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nai omws den exei oyte flash oute autofocus oute video klisi. ti na kanw? help

 

Είναι τόσο απλό...παίρνεις το c702!!! Τί παραπάνω έχει να προσφέρει το walkman δλδ? Αυτά είναι κόλπα marketing. Αν πρόκειτα για το software πιθανώς θα μπορέσεις να το βάλεις και στο 702 αργότερα με χακάρισμα. Τώρα τα στερεοφωνικά ηχεία φαντάζομαι θα σου ρουφάνε την μπαταρία σαν βρυκόλακες (πςςςςς ποιητικό!!!).

c702, εξάλου ίδια τιμή έχουν πάνω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Κυρίες και κύριοι σε παγκόσμια αποκλειστικότητα σας παρουσιάζω το δικό μου custom made c702 : Giangos drakos edition :D

Θέλω να το παραγγείλω στην SE Τώρα!!!

http://img375.imageshack.us/img375/7287/c702giangosdrakoseditiozx7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

re paidia ti timi exei to c702? to psaxnw sto site toy germanou kai tis vodafone kai de to vriskw. episis dinei dwro mnimi i prepei na agoraseis extra. an dinei dwro posi xwritikotita exei?
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti timi exei to c702? to psaxnw sto site toy germanou kai tis vodafone kai de to vriskw. episis dinei dwro mnimi i prepei na agoraseis extra. an dinei dwro posi xwritikotita exei?

 

δεν έχεις αναβάθμιση μέσα από πρόγραμμα ?

abacab
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα ολα μια χαρα.Η μπαταρια κραταει αρκετα ,αν και εχω το bluetooth σχεδον ολη μερα ανοιχτο.Το κινητο το εχω μια βδομαδα μονο αλλα γενικα μου αρεσει.

Το προτιμω απο το κ770 που ειχα .Δεν εχω ακομα ασχοληθει με το GPS, μου ζηταει κατι :)settings

Επισης βλεπω τισ φωτογραφιες να ειναι πιο καλες απο το Κ770.

Το C702 εχει SAR 1,0 ενω το Κ770 1,6!!

 

το K770 είχε μικρότερη οθόνη 1.9 ίντσες ενώ αυτό έχει 2.2, νομίζω κάπου εκεί το K770 έχανε.......

abacab
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα το w760 τα εχω δει και τα δυο ,το w760 το πηρα εγω ενω το c702 το πηρε ενας φιλος ,ειναι πολυ πιο ομορφο το w760 ,τωρα αν δεν μπορεις να κανεις χωρις φλας και auto focus τι να σου πω.

Απο χαρακτηριστηκα ακριβως το ιδιο το εχω με wind και μπαινει σφαιρα στο ιντερνετ,και απο sar to w760 0,56 περιπου ενω το c702 sar 1.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το c702 εδώ και λίγες μέρες.Παρατήρησα ότι όταν γράφω μήνυμα με πηγαίνει σε SMS2 μόλις στους 70 χαρακτήρες ενώ το κανονικό είναι νομίζω γύρω στους 160 χαρακτήρες.Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Να γράφεις με κεφαλαία και χωρίς Τ9 ή εναλλακτικά greeklish

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

akoma den exw apofasisei mou aresei emfanisiaka to w760 enw to c702 einai sympathitiko an kai ligo xontroutsiko omws me ta idia lefta prosferei pragmata poy den exei to w760i ( flash, 2i kamera, autofocus). please help!!! ti na kanw???
Link to comment
Share on other sites

akoma den exw apofasisei mou aresei emfanisiaka to w760 enw to c702 einai sympathitiko an kai ligo xontroutsiko omws me ta idia lefta prosferei pragmata poy den exei to w760i ( flash, 2i kamera, autofocus). please help!!! ti na kanw???

Άνοιξε ένα θέμα στους διαξιφισμούς, να σου πουν τα υπόλοιπα μέλη τη γνώμη τους.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θέλω να ρωτήσω οι φωτογραφίες με φλας (π.χ. σ' ένα δωμάτιο βράδυ με φως και με το φλας οn), γιατί βγαίνουν κίτρινες ?

 

Μήμπως έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό ? αν είναι να το πάω πίσω γιατί το αγόρασα την 1/8.

 

(χωρίς φλας, με νυχτερινή λήψη και αύξηση φωτεινότητας οι φωτογραφίες βγαίνουν κανονικά).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θέλω να ρωτήσω οι φωτογραφίες με φλας (π.χ. σ' ένα δωμάτιο βράδυ με φως και με το φλας οn), γιατί βγαίνουν κίτρινες ?

 

Μήμπως έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό ? αν είναι να το πάω πίσω γιατί το αγόρασα την 1/8.

 

(χωρίς φλας, με νυχτερινή λήψη και αύξηση φωτεινότητας οι φωτογραφίες βγαίνουν κανονικά).

 

Δεν είναι κάτι αφύσικο, ούτε κάτι που πρέπει να σε προβληματίζει. Το C702 έχει led και όχι κανονικό flash, οπότε μην περιμένεις θεαματικά αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν κάτοχος του Κ800 δεν έχω ασχοληθεί με κινητά με led.

 

Οκ. σ' ευχαριστώ.

 

Εάν έχεις Κ800 και πήρες C702, σίγουρα θα απογοητευτείς σε ό,τι έχει να κάνει με τις φωτογραφίες. Εάν όχι, το κινητάκι είναι καλό αν και πρέπει να πέσει λίγο η τιμή του...

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις Κ800 και πήρες C702, σίγουρα θα απογοητευτείς σε ό,τι έχει να κάνει με τις φωτογραφίες. Εάν όχι, το κινητάκι είναι καλό αν και πρέπει να πέσει λίγο η τιμή του...

 

Όχι, το C702 το πήρα για δώρο σ' ένα συγγενή μου (το Κ800 δεν τ' αλλάζω μέχρι να βγεί κάτι πολύ καλύτερό του).

 

Σκέφτομαι να το πάω πίσω και να πάρω το C902, εκτός κι αν αυτό έχει ψιλοπροβληματάκια με τις φώτο. (άραγε κι αυτό, σε χαμηλό φωτισμό και με το φλας on, κιτρινίζουν οι φωτογραφίες ?)

 

Θα πάρω σήμερα τηλ. στη SonyEricsson να δώ τι θα μου πούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κάποιος άλλος πρόβλημα με επανεκινήσεις του τηλεφώνου; μου έκανε 2 φορές και μου ζητούσε να βάλω ξανά τις ρυθμίσεις. Η μία έγινε όταν προσπάθησα να μεταφέρω αυτόματα όλα τα δεδομένα από ένα ΝΟΚΙΑ.

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

εγώ το πηρα πριν μια βδομάδα και παίζει μια χαρά....

Θέλω να δω τώρα τι 8α κάνω με το gps....

 

Πια είναι η καλύρερη λύση που μου προτείνετε???

 

φυσικα για free....

 

Βασικά δεν έχω και τπτ από πρόγραμμα... αν έχει κατι κανείς να δώσει θα του ήμουν ευγνώμων....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...