Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To καινούργιο firmware για C702 is R3EK002

Υπαρχει στο SEUS εδω και λίγες μέρες.

Software Versions:

EROM: 1200-4341

LCD: 200803130

Camera: 3.3

Video call Camera: 3.3

Content: PA12

Java: JP-8.3.3

Text: CF

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω το SE C702 και νομίζω ότι ο ήχος που αναπαράγει δεν είναι αρκετά δυνατός. Έχω ακούσει για πειραγμένα firmware αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι ώστε να το αναβαθμίσω με το a2uploader. Ξέρει κάποιος κάτι σχετικό με αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω το SE C702 και νομίζω ότι ο ήχος που αναπαράγει δεν είναι αρκετά δυνατός. Έχω ακούσει για πειραγμένα firmware αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι ώστε να το αναβαθμίσω με το a2uploader. Ξέρει κάποιος κάτι σχετικό με αυτό?

 

Βαλε αυτα τα αρχεια,δεν υπαρχει πειραγμενο firmware μονο αρχεια που μπορεις να βαλεις με το a2uploader.Τα εχω βαλει και εγω στο δικο μου και ειναι αστερια.:D

Link to comment
Share on other sites

Βαλε αυτα τα αρχεια,δεν υπαρχει πειραγμενο firmware μονο αρχεια που μπορεις να βαλεις με το a2uploader.Τα εχω βαλει και εγω στο δικο μου και ειναι αστερια.:D

 

Καμια οδηγία? Τι ακριβώς είναι αυτά? και πως τα χρησιμοποιείς?

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Καμια οδηγία? Τι ακριβώς είναι αυτά? και πως τα χρησιμοποιείς?

 

Tα βαζεις με το Α2uploader μεσα στο φακελο ifs\settings\acoustic και εχεις περισοτερη ενταση στο ηχιο του τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Tα βαζεις με το Α2uploader μεσα στο φακελο ifs\settings\acoustic και εχεις περισοτερη ενταση στο ηχιο του τηλεφωνου.

 

Σ ευχαριστω καταρχίν!

 

Και αυτο παιζει πιο δυνατα μονο ήχους κλήσεων ή γενικα αυξάνει την ένταση του ηχείου?

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω καταρχίν!

 

Και αυτο παιζει πιο δυνατα μονο ήχους κλήσεων ή γενικα αυξάνει την ένταση του ηχείου?

 

Aυξάνει την ένταση του ηχείου :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ερώτηση για το GPS

 

Όταν πηγαίνω στο Πληροφορίες Κατάστασης => Κατάσταση σύνδεσης (εκεί που δείχνει τους δορυφόρους μέσα ή έξω από τον κύκλο ανάλογα αν είναι locked ή όχι), μετά από περίπου 2-3 λεπτά που μπορεί να δείχνει δορυφόρους μέσα ή έξω ξαφνικά εξαφανίζονται όλοι από την οθόνη.

Παραμένει ανοιχτό το εικονιδιάκι με το δορυφόρο πάνω-πάνω σαν να είμαι σε λειτουργία GPS, αλλά δεν ξαναεμφανίζονται όσο και να περιμένω.

Αν το κλείσω και το ξανανοίξω, ξαναεμφανίζονται για περίπου 2-3 λεπτά και πάλι χάνονται.

 

Έχει κανείς ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό; :wacko:

 

P.S. Το firmware είναι το τελευταίο (R3DA029)

 

παιδιά έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. σήμερα το πήρα κ έχω τρελλαθεί. πέρασα το τελευταίο firmware καμιά διαφορά

Link to comment
Share on other sites

:)

Χρονια πολλα σε ολους!!!

Πριν μερες σκεφτομουν σοβαρα γιαυτο το τηλεφωνο,μεχρι που διαβασα τις προηγουμενες σελιδες...

Ετσι αρχισε να πεφτει για μενα!μπορει να εχει αντοχη σε σκονη και νερο αλλα τι να το κανω οταν στην 1η εβδομαδα φευγει το χρωμα...

Εχω καποια αλλα μοντελα στο μυαλο μου και θα παρακαλουσα οποιον γνωριζει να μου προτεινει καποιο απο τα παρακατω:

K530i - C902 - Naite - C510 -T700!

 

Ευχαριστω πολυ και ευχομαι σε ολυς καλες γιορτες...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Γεια χαρά σε όλους.Έχω ένα πρόβλημα με το C702. Το κινητό το χω λιγότερο από χρόνο. Όταν το προτοπήρα του έκανα ένα update μέσω seus αφού το σύνδεσα και μου έβγαλε ότι υπήρχε νεότερο λογισμικό. Όλα καλά αλλά πριν 2-3 βδομάδες μου παρουσίασε πρόβλημα. Ξαφνικά δεν λειτουργούσαν 3 κουμπιά, το κεντρικό του (το ok δηλαδή),το C και το 5! Σύνδεσα το τηλέφωνο στο pc και κατάφερα (το κατάφερα μετά από πολλά κουμπώματα-ξεκουμπώματα του καλωδίου, αφού το κουμπί C που πρέπει να πατιέται δεν έπιανε, πατώντας το μαζί με το κουμπί απενεργοποίηση έπιασε)να του κάνω update με το seus και πάλι βάζοντάς το ίδιο λογισμικό αφού νεότερο δεν υπήρχε. Αμέσως μετά όλα οκ, όλα τα πλήκτρα ξαναδούλευαν και το τηλέφωνο μια χαρά. Προχθές όμως ξανά το ίδιο πρόβλημα! Συνδέω και πάλι στο pc για να του περάσω πάλι λογισμικό μέσω seus αλλά αυτή τι φορά δεν μου βγάζει επιλογή για να εγκαταστήσω πάλι το ίδιο. Μου λέει ότι το πιο πρόσφατο λογισμικό ειναι ήδη εγκατεστημένο στη συσκευή σας και δεν γίνεται να προχωρήσω παραπέρα. Τί λέτε να κάνω? Ξέρετε τρόπο άλλο εκτός seus για πέρασμα λογισμικού? Και αν ναι που να βρω το firmware? Η όποια βοήθεια δεκτή!!:) ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ανακάλυψα πως γίνεται στο Google maps να κινείται αυτόματα ο χάρτης και το στίγμα μας να βρίσκεται πάντα στην μέση της οθόνης (για να μην χρειάζετε να πατάμε συνέχεια τα πλήκτρα κατεύθυνσης).

Όταν λοιπόν ζητάμε οδηγίες για μια διαδρομή, πατώντας το 0 μας πηγαίνει αυτόματα στην θέση όπου βρίσκεται το στίγμα μας.

Από εκεί και πέρα κινείται αυτόματα, χωρίς να χρειάζεται να πατάμε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...