Jump to content

Προγράμματα NAVIGATION σε RYE


pantherhan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είπα να ανοίξω ένα καινούργιο topic για να υποβάλλω ένα ερώτημα - παράκληση προς τους εμπειρότερους φίλους στο forum, το οποίο το διατύπωσα στην ενότητα για το RYE 3503, όμως, μάλλον δεν έγινε αντιληπτό...:O

 

Εξάλλου, διαβάζοντας κανείς το συγκεκριμένο topic, διαπιστώνει ότι πολλοί έχουν πλέον αποκτήσει το συγκεκριμένο gps, το οποίο αποτελεί μια τίμια αγορά για τα λεφτά του...;)

 

Εγώ, με τη βοήθεια των φίλων, πέρασα και λειτούργησα με επιτυχία το Destinator 7. :rolleyes:

Πάρα πολύ σύντομα: Το D7 σαφώς είναι ανώτερο σαν πρόγραμμα και σαν χρήση από το πρόγραμμα που έρχεται με το RYE (Syrgic Drive).

Όσο για τους χάρτες, εδώ τα πράγματα μπερδεύονται...

Αυτοί της Ngi είναι κορυφαίοι και αυτό ελάχιστοι το αμφισβητούν.

Παραδόξως αυτοί της Creative Image έχουν κάθε δρόμο, δρομάκι και παραδρομάκι, τα οποία δεν υπάρχουν στον NGi. Φανταστείτε ότι έχει την είσοδο του γκαράζ του σπιτιού μου :lol::lol::lol::lol:

Εγώ τους χρησιμοποιώ μόνο για ελεύθερη πλοήγηση, για να βλέπω που πηγαίνω και τι γίνεται γύρω από μένα. Όμως για πλοήγηση με οδηγίες, είναι τελείως άσχετοι :wacko:

Εμπιστεύομαι το Dest, το οποίο προς το παρόν δεν μου έχει κάνει σοβαρά λάθη. :rolleyes:

 

Και τώρα η παράκληση: Διαβάζοντας με προσοχή το προηγούμενο topic, είδα ότι στο RYE μπορούν να εγκατασταθούν και άλλα προγράμματα (iGO. papaGO κλπ).

Θα ήθελα να παρακαλέσω όποιον μπορεί, θέλει και γνωρίζει, να μου υποδείξει τον τρόπο για να τα βάλω στο gps.

 

Ευχαριστώ και περιμένω τη βοήθειά σας. :cool:

«Διαφωνώ με ότι λες αλλά θα υπερασπιστώ το δικαίωμά σου να τα λες» (Βολτέρος) [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι, ότι την απάντηση σου θα την βρεις κάποια στιγμή εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=196072

 

Δεν χρειάζεται ωστόσο να ανοίγουμε νέο θέμα συζήτησης... με κάποιο άλλο επειδή δεν εισακουστήκαμε. Μπορεί απλά να μην σου έχει απαντήσει κάποιος ακόμη και να το κάνει κάποια άλλη στιγμή. Σε κάθε περίπτωση, το θέμα αυτό κλειδώνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...