Jump to content

Sony Ericsson W350i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 189
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΞΟΟ Ξ±ΟΟΞΏΞ½ΞΏΞΌΞ―Ξ± ΟΟΟ ΟάΡι;

Ξ Ξ±ΟΟΞΏΞ½ΞΏΞΌΞ―Ξ± ΟΞΏΟ Ξ΅Ξ―Ξ½Ξ±ΞΉ ΡνΟΟΟΟΟΞΉΞ±ΞΊΞ! ΞΟΞΏ ΞΊΞ±ΞΉ Ξ½Ξ± ΟΟΞΏΟΟάθηΟΞ± δΡν Ξ*ΟΞ΅ΟΞ΅ ΟΞΏΟΞ* ΞΊΞ¬ΟΟ Ξ±ΟΟ ΟΞΉΟ 2 ΞΌΞ*ΟΞ΅Ο. ΞΞ΅ ΟαλαΟΞ ΟΟΞΟΞ· Ξ±Ολά ΞΎΞ΅ΟΞ½Ξ¬Ο ΟΟΟΞ΅ ΟΞΏ ΟΟΟΟΞΉΟΞ΅Ο...

Ξλλά Ξ±Ξ½ ΞΊΞ±ΞΉ ΞΊΞ±ΞΉΞ½ΞΏΟΟΞΉΞΏ ΟΟΞΏΞ½ 1,5 ΞΌΞΞ½Ξ± ΞΌΞΏΟ Ξ*ΞΊΞ±Ξ½Ξ΅ ΟΞΏ ΟΟΟΟΞΏ ΟΟΟβλημα. ΞκΡί ΟΞΏΟ ΞΌΞ―Ξ»Ξ±Ξ³Ξ± Ξ*ΟΞ²Ξ·Ξ½Ξ΅. ΞΞ―ΟΞ΅ ΞΌΞ΅ ΟΞ*ΟΞ½Ξ±Ξ½Ξ΅ Ξ*ΞΉΟΞ΅ ΟΟΞ±Ξ½ καλοΟΟΞ± Ξ΅Ξ³Ο Ξ±ΟΞΏΟ Ξ΅Ξ―ΟΞ± ΞΌΞΉΞ»ΞΟΡι λίγο... ΀ο ΟΞΞ³Ξ± ΟΟΞ· Ξ²ΟΞ½ΟΞ±ΟΞΏΞ½ ΟΞΏΟ ΟΞΏ Ξ±ΟΟΟΞ±ΟΞ± 26-8 ΞΊΞ±ΞΉ ΞΌΞΏΟ ΟΞΏ Ξ΅ΟΞΉΟΟΟΞ*ΟΞ±Ξ½Ξ΅ 15 ΞΌΞ*ΟΞ΅Ο ΞΌΞ΅ΟΞ¬. ΞΞΏΟ Ξ΅Ξ―ΟΞ±Ξ½Ξ΅ ΟΟΞΉ ΟΞΏ ΟΟΟβλημα ΞΟΞ±Ξ½ Ξ· ΞΌΟΞ±ΟΞ±ΟΞ―Ξ± ΞΊΞ±ΞΉ ΟΟΞΉ ΡίΟΞ΅ αλλαΟΟΡί. Ξλλά ΡμΞ*Ξ½Ξ± ΞΌΞΏΟ Ξ*ΞΌΞΏΞΉΞ±ΞΆΞ΅ Ξ· ίδια. Ξ*άνΟΟΟ ΟΞ―Ξ³ΞΏΟΟΞ± ΞΟΞ±Ξ½ ΟΞΏΟΡμΞ*Ξ½Ξ· αλλά δΡν ΡίΟΞ± ΞΊΟΞ±ΟΞΟΡι ΟΞΏ ΟΡιΟΞΉΞ±ΞΊΟ ΟΞ·Ο Ξ±ΟΞΉΞΈΞΌΟ Ξ³ΞΉΞ± Ξ½Ξ± Ρίμαι ΟΞ―Ξ³ΞΏΟΟΞΏΟ ΟΟΞΉ ΞΟΞ±Ξ½ Ξ· δικιά ΞΌΞΏΟ. ΞΟΞ―ΟΞ·Ο Ξ· ΞΌΟΞ±ΟΞ±ΟΞ―Ξ± δΡν ΡίΟΞ΅ ΟΞ¬ΟΞ· Ξ±ΟΟ Ξ³ΞΉΞ± Ξ½Ξ± Ξ±ΟΟί΢Ρι Ξ½Ξ± ΟΞΏΟΟί΢Ρι ΞΏΟΟΟΞ΅ ΟΞ·Ξ½ ανΡβάΟΞ±Ξ½Ξ΅ λίγο Ξ±ΟΟ ΟΞ· Ξ²ΟΞ½ΟΞ±ΟΞΏΞ½. ΀η ΟΟΟΞΉΟΞ± 8 ΟΟΞ΅Ο ΞΊΞ±ΞΉ ΞΌΞ*ΟΟΞΉ ΟΟΞΉΞ³ΞΌΞΟ Ξ΅Ξ―Ξ½Ξ±ΞΉ ΞΞ ΞΊΞ±ΞΉ μάλιΟΟΞ± ΞΌΞ΅ ΞΊΞ±Ξ»ΟΟΞ΅ΟΞ· Ξ±ΟΟΞΏΞ½ΞΏΞΌΞ―Ξ± Ξ±ΟΟ ΟΟΞΉΞ½... ΀ί Ξ½Ξ± ΟΟ; ΞΟΞΏΟ Ξ΅Ξ―Ξ½Ξ±ΞΉ ΞΏΞΊ μάλλον ΟΞ·Ξ½ αλλάξανΡ. ΞΟΟΞ΅ ΞΊΞ±Ξ½Ξ΅Ξ―Ο ΟΞΏ ίδιο ΟΟΟβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά. Πήρα το w350 από ρουμανία ως εταιρικό κινητό και δυστυχώς δεν έχει ελληνική γλώσσα εγκατεστημένη. Ξέρει κανείς σας πως μπορώ να την εγκαταστήσω? Με κάποιο firmware?Και αν ναι που θα το βρω? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πήρα το w350 από ρουμανία ως εταιρικό κινητό και δυστυχώς δεν έχει ελληνική γλώσσα εγκατεστημένη. Ξέρει κανείς σας πως μπορώ να την εγκαταστήσω? Με κάποιο firmware?Και αν ναι που θα το βρω? Ευχαριστώ

Θα το πας σε επισημο service point sony ericsson στην Ελλαδα.απο το ιντερνετ γινετε μονο update.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξέμεινε η vodafone από κινητά με γάλάζιο χρώμα???? το δικό μου παρουσίασε βλάβη μέσα στον μήνα, δώσανε εντολή να μου δώσουν καινούργιο, και περιμένω εδώ και 15 μέρες, γιατί λέει δεν έχουν γαλάζιο. Τι να κάνω????
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

τι κηνιτο ποση max καρτα μνημης δέχεται;;;
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις το συγκεκριμενο κινητο σε μαυρο με μοβ χρωμα;;

Το εχω ψαξει παντου και δεν το βρισκω πουθενα..:wacko::(:(

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις το συγκεκριμενο κινητο σε μαυρο με μοβ χρωμα;;

Το εχω ψαξει παντου και δεν το βρισκω πουθενα..:wacko::(:(

 

το ειχα βρει σε καταστημα vodafone στην θεσσαλονικη και στις σερρες.πουθενα αλλου.κανε ενα κοπο να πας να δεις ή παρε ηλ.

Link to comment
Share on other sites

To εχουν και στο site τους σε αυτο το χρωμα http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-7601.action

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πάλι για το w350 θα επανέλθω..ξέρετε πως να το ξεκλειδώσω?? Πολύ ενοχλητικό αυτό που κάνουν οι εταιρίες πάντως..
Link to comment
Share on other sites

Πάλι για το w350 θα επανέλθω..ξέρετε πως να το ξεκλειδώσω?? Πολύ ενοχλητικό αυτό που κάνουν οι εταιρίες πάντως..

 

Ρώτησε στο 9volto :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπερα.Κανενα νεο απο το κινητο?Βγαινει μονο απο συγκεκριμενες εταιριες?VL και cosmote?Δεν το εχουν στον γερμανο και στα υπολοιπα καταστηματα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Κανενα νεο απο το κινητο?Βγαινει μονο απο συγκεκριμενες εταιριες?VL και cosmote?Δεν το εχουν στον γερμανο και στα υπολοιπα καταστηματα?

Το κινητο κυκλοφορει κανονικα.το βρισκεις και σαν απλη συσκευη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Thanks RAVER.Απο τιμες πως παει?Συμφερει για 2ο κινητο εως 160 ευρω?

oχι! σε αυτα τα χρηματα μπορεις να βρεις καλυτερο κινητο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oχι! σε αυτα τα χρηματα μπορεις να βρεις καλυτερο κινητο..:)

 

Καλυτερο δηλαδη?Ψαχνω ενα με οσα ειπα 160 περιπου αφου μου χαλασαν στην αντιπροσωπεια το W850 που ειχα.Ψαχνω το 350 (αυτο το καπακι...) στο χρωμα turbo red (http://gadgetwidgets.com/wp-content/uploads/2008/08/w350_colours.png) το χρωμα το δινει επισημα και στο site της SE αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα!Ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω το 350 (αυτο το καπακι...) στο χρωμα turbo red (http://gadgetwidgets.com/wp-content/uploads/2008/08/w350_colours.png) το χρωμα το δινει επισημα και στο site της SE αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα!Ξερει κανεις?

Καλημερα κανεις ρε τσακαλια για το W350i?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κανεις ρε τσακαλια για το W350i?.

Ψαχνω το 350 (αυτο το καπακι...) στο χρωμα turbo red (http://gadgetwidgets.com/wp-content/uploads/2008/08/w350_colours.png) το χρωμα το δινει επισημα και στο site της SE αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα!Ξερει κανεις?

 

εδώ και σε τιμη καλή.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ και σε τιμη καλή.:D

 

RAVER εποικοινωνησα με τα τηλ που εδινε το site αλλα μου ειπαν οτι εχει εξαντληθει το κινητο και το εχουν μονο σε μαυρο και γαλαζιο.

Link to comment
Share on other sites

RAVER εποικοινωνησα με τα τηλ που εδινε το site αλλα μου ειπαν οτι εχει εξαντληθει το κινητο και το εχουν μονο σε μαυρο και γαλαζιο.

τοτε θα πρεπει να ψαξεις για να το βρεις.η καν'το προπαραγγελια απο κανενα καταστημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τοτε θα πρεπει να ψαξεις για να το βρεις.η καν'το προπαραγγελια απο κανενα καταστημα.:)

Δυσκολα οπου και αν ρωτησα λενε οτι δεν εχει κυκλοφορησει Ελλαδα ή οτι ειναι VL.Μαλλον την προσφορα που εχει το πλαισιο θα παρω με 123 ευρω!

Thanks RAVER.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το πηρε χθες ο πατερας μου! το κινητο ειναι απαιχτο :up:

αυτο που μου αρεσε πολυ και δεν το περιμενα ειναι το ηχειο του! ο ηχος ειναι δυνατος και καθαρος.το συνιστω ανεπιφυλακτα σε οποιον θελει ενα απλο κινητο.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια πηρα κι εγω αυτο το κινητο! μεχρι στιγμης μου αρεσει πολυ. (μονο μειον οτι το κεντρικο κουμπι ειναι μικρο και πατιουνται και αλλα μαζι, υπαρχει τροπος για συντομευση να εμφανιζει το μενου?)

εχω μερικες αποριες,

που ειναι το image editor, γενικα δεν μπορω να επεξεργαστω καθολου τις φωτογραφιες, ουτε ζουμ.( τις εχω τραβηξει με την μεγιστη ποιοτητα)

το τελευταιο firmware ποιο ειναι; πως βλεπω ποιο εχω;

απενεργοποιησα την φορτιση μεσω usb αλλα οταν επιλεγω μεταφορα αρχειων αρχιζει να φορτιζει, γινεται να το αλλαξω κι αυτο;

στην λειτουργεια τηλεφωνου δεν φορτιζει! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W350i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...