Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για και απο μενα ειμαι νεο μελος ,και θα ηθελα την βοηθεια σας

ολα τα εχω κανει συμφωνα με τις οδηγιες σε ενα Ε50 και δουλευει

αψογα, οι χαρτες ομως εκτος της ελλαδος π.χ γερμανια δεν κατεβαινουν ειδα την πρωτη σελιδα μου βγαζει file not found ,

υπαρχουν καπου αλλου χαρτες?

Ευχαριστω:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το δοκιμασα κ γω χτες το προγραμμα κ σε σχεση με οτι ειχα παλια (route,tomtom 6) ειναι κορυφη ! . Απλα να πω κατι που αφορα τους Ν80 users ( κ συγκεκριμμενα οσους εχουν παλιο firmware π.χ v.4.0707.0.7 )πως το προγραμμα για να δουλεψει απαιτει το rotatame κ αλλαγη σε landscape mode αλλιως δεν φορτωνει καν .Ευχαριστω
My MacBook
Link to comment
Share on other sites

Για και απο μενα ειμαι νεο μελος ,και θα ηθελα την βοηθεια σας

ολα τα εχω κανει συμφωνα με τις οδηγιες σε ενα Ε50 και δουλευει

αψογα, οι χαρτες ομως εκτος της ελλαδος π.χ γερμανια δεν κατεβαινουν ειδα την πρωτη σελιδα μου βγαζει file not found ,

υπαρχουν καπου αλλου χαρτες?

Ευχαριστω:confused:

 

i xartes katebenoun kanonika,apla otan antigrapseis to link,bgale to '' %20 '.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καποιος αλλος φιλος μηπως γνωριζει κατι για το που ειναι αυτο το '' %20 '.στο παρακατω link εν βλεπω κατι τετοιο '' %20 '.

 

που βρισκεται? Ευχαριστω.:!:

Link to comment
Share on other sites

Καποιος αλλος φιλος μηπως γνωριζει κατι για το που ειναι αυτο το '' %20 '.στο παρακατω link εν βλεπω κατι τετοιο '' %20 '.

 

που βρισκεται? Ευχαριστω.:!:

 

 

 

gia na to blepeis etsi,tha markareis to link apo deksia pros aristera xoreis ti grami ' _ ',kai tha to antigrapsis ston eksplorer,meta tha aferesis afto pou eipa.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να σας επιτρέπει να σχεδιάζετε τις δικές σας διαδρομές στο Sygic, χρειάζεστε το αρχείο Menu.zip που θα πρέπει το περιεχόμενο να τοποθετηθεί στον Φάκελο E\Sygic.

Αμέσως θα εμφανιστεί ένα νέο εικονίδιο 'itinerary'('Δρομολόγηση').Πατήστε το και ξεκινήστε να σχεδιάζετε τις δικές σας διαδρομές.

Επειδή έλλειπε μία λέξη από το αρχείο γιατί δεν είχε μεταφραστεί στα ελληνικά, αν θα θέλατε να την αλλάξετε, θα πρέπει να κάνετε επικόλληση το περιεχόμενο του αρχείου Greek.zip στον φάκελο E:\Sygic\SKINS.

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

sas parakalo opoios mporei as mou parei mia licence giati ego den ta kataferno EXO BGALEI TA MATIA MOU... S3DF7BDB4176 N82 TO KINITO XILIA EUXARISTO. h an mporeite kante mou ena logariasmo sto rossiko giati ego den mporo. balte droulis user. kai ola ta alla oti thelete
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το δοκιμασα κ γω χτες το προγραμμα κ σε σχεση με οτι ειχα παλια (route,tomtom 6) ειναι κορυφη ! . Απλα να πω κατι που αφορα τους Ν80 users ( κ συγκεκριμμενα οσους εχουν παλιο firmware π.χ v.4.0707.0.7 )πως το προγραμμα για να δουλεψει απαιτει το rotatame κ αλλαγη σε landscape mode αλλιως δεν φορτωνει καν .Ευχαριστω

 

Αυτό είναι πολύ σημαντικό που λές φίλε και να το έχουν υπόψει όλοι οι χρήστες Ν80.

Το έιχα αναφέρει και εγώ παλιότερα αλλα νομιζαν πολοί οτι είναι πρόβλημα του προγράμματος.

 

Να αναφέρω οτι και με το καινουργιο firmware το ίδιο κάνει

Link to comment
Share on other sites

Geia xara, eimai entelos freskos user ke prospatho na efarmoso ta parapano ala to rosiko site den kanei register me tin apantisi 25 sto no spam, i boithia sas einai politimi, thanx a lot

 

Δεν είναι τίποτα παιδιά η απάντηση είναι :ель

 

Κάντε το αντιγραφή και επικόλληση από εδώ στο ζητούμενο πεδίο AntiSpamm!

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

THANX PROSYMBIAN. MIA TELEUTAIA EROTISI THA STEILOUN TON KODIKO ME PM?

 

Όχι, τον κωδικό θα τον λάβεις σήμερα το πρωί με πόστ στο ίδιο θέμα στο οποίο πόσταρες για τον ζητήσεις. Δίπλα στον κωδικό σου, να αναγράφεται και το όνομά σου για να καταλάβεις ποιο ακριβώς θα είναι το licence code που σου αντιστοιχεί.

 

Μία παράκληση. Μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι σα να φωνάζεις.

 

γεια σας...μπορειτε να μου λυσετε μερικες αποριεσ?

1ον ζοθμαρει με τα 123....9 αλλα και εκει δεν ειναι το καλυτερο ζοομ οπςσ οταν μεγενθηνεις σφου εχεις επιλεξει διαδρομη....

μηπςσ υπαρχει καποιοσ αλλοσ τροποσ?

 

Δυστυχώς το 9 είναι το μέγιστο ζουμ όταν βλέπουμε απλά τον χάρτη. Αντίθετα, στην οθόνη πλοήγησης, μπορούμε να μεταβάλουμε το ζουμ κατά βούληση με τις κατευθύνσεις του πολυπλήκτρου.

 

Ας ελπίσουμε πως με την επόμενη έκδοση της εφαρμογής θα μας δίνεται η δυνατότητα, με το μηδέν πχ, για ένα ακόμα zoom in στον χάρτη.

 

2ον οταν βαλω τον μεγαλο χαρτι, κολαει παρα πολυ! κανει 2 ςρεσ δεν υποφερετε.. με εσας το ιδιο συμβαινει?

 

Πήγαινε στον φάκελο E:/Maps/GRC και διέγραψε τα αρχεία με κατάληξη upi και εληνική ονομασία καθώς και το POI.rar.

 

Αν το πρόγραμμα συνεχίσει να σέρνεται, κάνε μια μορφοποίηση την κάρτα μνήμη σου και ξαναπέρνα την εφαρμογή από την αρχή. Εννοείται ότι θα κρατήσεις αντίγραφο των αρχείων σου πριν κάνεις την μορφοποίηση της κάρτας μνήμης σου.

 

 

3ον αν επιλεξς εναν προορισμο μετα πως το ξετσεκαρο?

γιατι μετα καθε φορα το μονο που μπορς να κανς ειναι να επιλεκσς τον τελικο προορισμο και αγαναχταω.....

 

αυτα μεχρι τςρα ευχαριστω//...

α! χρηση του με νοκια ν82

 

Στην οθόνη πλοήγησης, επιλέγεις:

Επιλογή -> Εμφάνιση διαδρομής -> Ακύρωση διαδρομής

 

Για να σας επιτρέπει να σχεδιάζετε τις δικές σας διαδρομές στο Sygic, χρειάζεστε το παρακάτω αρχείο που θα πρέπει να τοποθετηθεί στον Φάκελο E\Sygic.Αμέσως θα εμφανιστεί ένα νέο εικονίδιο 'itinerary'('Δρομολόγηση').Πατήστε το και ξεκινήστε να σχεδιάζετε τις δικές σας διαδρομές.

Να’σαι καλά φίλε μου. Είναι κάτι που πραγματικά έλειπε από την εφαρμογή.

 

Θα ενημερώσω και το πρώτο πόστ. 

Link to comment
Share on other sites

Η απλά αλλάζετε το

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

;; main menu ;;

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

[menu.main]

menu.main.itinerary=0

 

σε

 

[menu.main]

menu.main.itinerary=1

 

(στο menu.ini)

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Η απλά αλλάζετε το

 

Για να σας επιτρέπει να σχεδιάζετε τις δικές σας διαδρομές στο Sygic,

 

 

Thank you both ;),προστεθηκε στην 1η σελιδα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τον χάρτη: "Ελλάδα. Μέγεθος 51ΜΒ. Περιλαμβάνονται αρκετά Points Of Interest (POI)" που ακριβώς τον βάζω;;; Τα POI που τα βάζουμε;;;

 

:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Τον χάρτη: "Ελλάδα. Μέγεθος 51ΜΒ. Περιλαμβάνονται αρκετά Points Of Interest (POI)" που ακριβώς τον βάζω;;; Τα POI που τα βάζουμε;;;

 

:help::help::help:

 

Στο φάκελο MAPS

Τα POI τα έχει μέσα ο χάρτης, δε χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα το Sygic ολα καλα, αλλα η φωνιτικη οδηγηση ειναι

Στα αγγλικα, παω στο μενου και παταω ελληνικα αλλα δεν αλλαζει σε ελληνικα, γιατι ?

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να πατήσεις στα ελληνικά το κετρικό πλήκτρο για να ακούσεις πρώτα την φωνή και μετά πατάς επιλογή για να διαλέξεις.

 

Και ετσί γίνεται ;)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να πατήσεις στα ελληνικά το κετρικό πλήκτρο για να ακούσεις πρώτα την φωνή και μετά πατάς επιλογή για να διαλέξεις.

 

Και ετσί γίνεται ;)

 

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να περάσω καινούρια POI στο sygic απο το : _http://poi.gpspocketpc.gr/ ; Αν ναι πως θα το κάνω αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να περάσω καινούρια POI στο sygic απο το : _http://poi.gpspocketpc.gr/ ; Αν ναι πως θα το κάνω αυτό;

 

Αν βρεις POI για Sygic εκεί(νομίζω είναι ελάχιστα)θα τα κατεβάσεις και θα βάλεις τα αρχεία με κατάληξη .upi στον φάκελο GRC έχοντας συνδέσει το κινητό μέσω της λειτουργίας μαζικής αποθήκευσης USB.

Link to comment
Share on other sites

:!:Καλησπέρα σε όλους!:!:

Έχω ένα n95 και εδώ και 2-3 μέρες που έχω ανακαλύψει το Sygic GPS Navigator προσπαθώ να το βάλω σε λειτουργία αλλά τίποτα!!!

Κολάω πάντα όταν προσπαθώ να κάνω register στο ρώσσικο site για να πάρω κωδικό ενεργοποίησης για την έκδοση 7.19. Προς αποφυγή παρεξήγησης, ακολουθώ πιστά τις οδηγίες που υπάρουν στην πρώτη σελίδα αυτού του thread αλλά συνεχώς αποτυγχάνω!

Θα ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει και να πάρει τον κωδικό που χρειάζεται για μένα.

Το ID της συσκευής μου είναι : SDE2XC4D278C

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...