Jump to content

Πάνος Κοκκινόπουλος


kostas_v
 Κοινοποίηση

Ποιά σειρά προτιμάτε;  

73 members have voted

  1. 1. Ποιά σειρά προτιμάτε;

    • Νυχτερινό δελτίο
      2
    • Ανατομία ενός εγκλήματος
      9
    • Ερόικα
      0
    • Κόκκινος κύκλος
      12
    • Αχ! και να' ξερες
      9
    • Πεθαίνω για σενα
      0
    • 10η εντολή
      41


Recommended Posts

Τρίτη σεζόν, 15ο επεισόδιο.

Μπορείς να δεις το τρέιλερ εδώ:http://video.google.com/videosearch?q=%CE%AE%CF%83%CF%85%CF%87%CE%BF%CF%82&sitesearch=#

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιός είναι αυτός ο υπέροχος κούκλος :love: που παίζει στην "τεχνική ποινή" ?:love::love:

:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα..μηπωσ γνωριζετε κανενα τιτλο απο τα τραγουδια που χρησιμοποιει ο πανος κοκκινοπουλος στην 10 εντολη???
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

The Walkabouts - Bordertown

The Walkabouts - Winded

The Walkabouts - The Light Will Stay On

The Walkabouts - Shot Bayou

Chris & Carla - Black Rope Tied

Chris & Carla - Life Full Of Holes

Godspeed You! Black Emperor - East Hastings

Madrugada - Strange Colour Blue

16 Horsepower - Burning Bush

Midnight Choir - Mercy Of Maria

Tenderloud - White Lines

Tenderloud - Down My Way

The Black Heart Procession - When We Reach The Hill

Link to comment
Share on other sites

το επεισοδιο που εδειξε χθες ο αλφα ειναι 100% αληθινη ιστορια...:ninja:αρκετα καλο επεισοδιο...
Link to comment
Share on other sites

το επεισοδιο που εδειξε χθες ο αλφα ειναι 100% αληθινη ιστορια...:ninja:αρκετα καλο επεισοδιο...
Αληθινη ιστορια ηταν?τον ειδα και γω χθες τον κοκκινο κυκλο και ομολογω οτι ηταν πολυ καλο επεισοδιο!ο ALPHA βαζει και 10η εντολη και Κοκκινο κυκλο επαναληψη?αυτο που ειδα εγω ηταν γυρω στις 3.00,μηπως βαζει νωριτερα 10η εντολη?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ναι

 

απο Δευτερα αλλαζει βεβαια κ θα εχει στις 11 καθε μερα 10η εντολη..

Παντως μπορειτε να τα βλεπετε κ online χωρις να τα κατεβαζετε καν..Ψαξτε το λιγακι

 

υγ.μηπως να μπουν στο πολλ και τα Μαυρα μεσανυχτα?

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:Ρε παιδια βλεπω φανατικα 10η εντολη και κοκκινο κυκλο! Εχω δει τα περισσοτερα αλλα δε μπορω με τιποτα να βρω τον πρωτο κυκλο της 10ης εντολης! Τον ψαχνω πολυ καιρο... Ξερει κανεις που μπορω να τον βρω? Θελω πολυ κα δω και το επεισοδειο με τους σατανιστες!:)
Link to comment
Share on other sites

Και γω σαν φανατικός τον ψάχνω!

Άλλα κι αυτά τα τούμπανα μες στον ALPHA μόνο

επιλεκτικά βάζουν μια στο τόσο επεισόδια..

10η Εντολή και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια χρειαζομαι βοήθεια μπορεί σας υπερπαρακαλώ καποιος να μου πει αν μπορώ να βρω πουθενα το επεισόδιο του κόκκινου κυκλου με τιτλο "ο ιπποτης" με τους καφετζόπουλο, κουρή και βλαντή??? σας ευχαριστώ πολύ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι βοήθεια μπορεί σας υπερπαρακαλώ καποιος να μου πει αν μπορώ να βρω πουθενα το επεισόδιο του κόκκινου κυκλου με τιτλο "ο ιπποτης" με τους καφετζόπουλο, κουρή και βλαντή??? σας ευχαριστώ πολύ!!!

 

φοβερο επεισοδιο...ειναι ανεβασμενο στο blue-whitegt.com...

Link to comment
Share on other sites

Re paidia mipos xerei kaneis poies meres anoigoun oi eggrafes sto blue-whitegt ? Exo prospathisei na gino melos alla mou vgazei sinexeia registration disabled... :(
Link to comment
Share on other sites

Δε θα συνεχισει την επαναληψη του αχ και να'ξερες το επομενο σαββατοκυριακο? :(

ετσι λεει το προγραμμα του αλφα...:(

 

ξερει καποιος να μου πει τι γινεται στα τελευταια επεισοδια της σειρας??

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Fernando_Sucre !!! Να σε ρωτήσω το έχεις κατεβάσει διότι όταν το έβαλα μου σταμάτησε στο 70 και μετά που το έσβησα και το έβαλα πάλι σταμάτησε στο 0!!! Και πάλι ευχαριστω παααρα πολύ να σαι καλά!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι βοήθεια μπορεί σας υπερπαρακαλώ καποιος να μου πει αν μπορώ να βρω πουθενα το επεισόδιο του κόκκινου κυκλου με τιτλο "ο ιπποτης" με τους καφετζόπουλο, κουρή και βλαντή??? σας ευχαριστώ πολύ!!!

Tora exei anevei kai sto veoh dokimase to :

http://www.veoh.com/videos/v15883723zYzAENNC

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι "Μαυρα Μεσσανυχτα"????

Θεϊκή σειρά:cool:

Πριν λίγο έδειξε και trailer των νέων επεισοδίων.Δεν ξέρω αν το έχει ξαναδείξει αλλά εγώ πριν λίγο το είδα πρώτη φορά και ξετρελάθηκα.Ανυπομονούμε για τα καινούργια επεισόδια:D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
[/font]
χα! μα αυτό ακριβώς ειχα προσεξει κ εγώ (οτι ηταν ίδια η φωνή) και γι αυτό περίμενα στο τέλος να αποκαλυφθεί οτι ο αστυνόμος ήταν ο δολοφόνος (και οι σκηνες που βλέπαμε ήταν φλας μπακ αυτού...γι αυτό κάπως με ξενισε το φινάλε, αν κ δε λεω οτι ηταν κακό...(εν τελει η ψυχοσύνθεση της υπηρετριας μετραγε περισσότερο απ ότι του άλλου δολοφόνου, η οποια υπηρετρια πρέπει να ενοιωθε πολλή οργή για τον τρόπο που της ειχαν φερθει αλλα και φθόνο - βλ. εκει που δοκιμαζει το φουστάνι της κοπέλας)

 

κατα τα αλλα ειχε "πεσει" χτες το σαιτ απ όπου κατέβαζω τον κοκκινο κύκλο κι έτσι τό ριξα στη 10η εντολή: είδα δύο πολύ καλά επεισόδια, ένα με τον Παπασπιλιόπουλο (τον οποίο τελικά θεωρώ εξαιρετικό - εχοντας παρακολουθησει και την θεατρική του παρουσία) που κάνει το πρεζόνι (προστατης οικογενειας νομιζω λεγόταν?) κ ένα με την Παπουτσάκη, το Λουλη κ το Φραγκάκη ("η επιστροφή") που ήταν μεν ερωτικού περιεχομένου (συνηθως δεν τρελαίνομαι γι αυτά τα επεισόδια γιατί πεφτουν στο κλισε ερωτικό τρίγωνο-αποκάλυψη απιστίας-μακελειό) αλλα μου φάνηκε "δυνατή" ιστορία...

 

όσο για τον κόκκινο κύκλο, όταν τελικά έφτιαξε το σαιτ(:p) είδα "το χάρισμα". Ενταξει δεν τρελάθηκα, καταρχάς γιατί μου θυμησε την ομώνυμη (!) ταινία με την Κειτ Μπλανσετ κατα δευτερον γιατί δε μ αρεσουν τα μεταφυσικά και κατά τρίτον γιατί πάλι δε μπαινει στο μυαλό του δολοφόνου (ε, πώς να μπει αφού ο δολοφόνος έχει "τρικυμία εν κρανίω" :p). Καλα η σκηνοθεσία είναι βέβαια εξαιρετική και η μουσική κ η φωτογραφία το ίδιο, οπότε γι αυτό κ μόνο ήταν απόλαυση...Παντως παρατηρώ ότι αρχικά οι ιστορίες "Κοκκινου κύκλου" δίνοταν από την οπτική γωνία του αστυνομικού που ερευνουσε την κάθε υπόθεση κ όχι του δολοφόνου, πράγμα που δε γνώριζα.

 

Μην ξεχνάς οτι ¨το χάρισμα¨είναι αληθινή ιστορία και συνέβη το 1950

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:Ρε παιδια βλεπω φανατικα 10η εντολη και κοκκινο κυκλο! Εχω δει τα περισσοτερα αλλα δε μπορω με τιποτα να βρω τον πρωτο κυκλο της 10ης εντολης! Τον ψαχνω πολυ καιρο... Ξερει κανεις που μπορω να τον βρω? Θελω πολυ κα δω και το επεισοδειο με τους σατανιστες!:)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=7432570918395408811

 

παιδια χρειαζομαι βοήθεια μπορεί σας υπερπαρακαλώ καποιος να μου πει αν μπορώ να βρω πουθενα το επεισόδιο του κόκκινου κυκλου με τιτλο "ο ιπποτης" με τους καφετζόπουλο, κουρή και βλαντή??? σας ευχαριστώ πολύ!!!

 

http://video.google.com/videoplay?docid=299781978538314000

 

Ο Κόκκινος κύκλος έχει ανέβει σε google video. Θα βοηθήσει το παρακάτω λινκ:

 

http://www.livemovies.gr/series/kokkinos-kuklos

 

Επίσης, πρώτος κύκλος από 10η εντολή παίζει τα Σάββατα στις 12. Αν μπορεί κάποιος που έχει τις κατάλληλες γνώσεις, ας ανεβάζει τα επεισόδια που παίζονται. :)

Link to comment
Share on other sites

Και συμπτωματικά τον ιππότη τον είχε χτες :p

Ωραίο επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σοσ!ψαψνω το επεισοδιο του κοκκινου κυκλου το επισκεπτης ειναι το πρωτο!υπαρχει στο you tube ολοκληρο?απο veoh δν μπορω γτ δν μπαινει!γινεται να ανεβει ολοκληρο στο you tube?ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σοσ!ψαψνω το επεισοδιο του κοκκινου κυκλου το επισκεπτης ειναι το πρωτο!υπαρχει στο you tube ολοκληρο?απο veoh δν μπορω γτ δν μπαινει!γινεται να ανεβει ολοκληρο στο you tube?ευχαριστω προκαταβολικα

δοκίμασε εδώ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...