Jump to content

BlackBerry: Εφαρμογές & Παιχνίδια


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aρκετά προβληματική φαίνεται η 1.8.049.

Δεν γίνονται πλεον process τα e-mails μέσα απο το app,και για κάποιο λόγο είχαν αλλάξει τα e-mail notifications στην σελίδα του fb.

 

update:απο οτι φαίνεται διορθώθηκε.

Edited by IVIetaCreatoR
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κάτι καλό για καιρό έχετε; Είχα στο storm το weatherbug (παρα πολυ καλό) αλλά στο storm II δεν μπορώ να βάλω το AppW και έχω ξεμείνει.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mετά από 3 μήνες, είδα ότι το Uber Twitter άλλαξε εμφάνιση.

Ποιό προτιμάτε? Αυτό ή το κλασικό της ΒΒ?

 

:happy:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Mετά από 3 μήνες, είδα ότι το Uber Twitter άλλαξε εμφάνιση.

Ποιό προτιμάτε? Αυτό ή το κλασικό της ΒΒ?

 

:happy:

 

το κλασικό της ΒΒ

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

το κλασικό της ΒΒ

 

Υπάρχει τρόπος (στο twitter της ΒΒ), να προσθέτει την τοποθεσία σου σε κάθε tweet?

Eκτός από τη μια μόνιμη μου βάζεις στο προφίλ σου.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος (στο twitter της ΒΒ), να προσθέτει την τοποθεσία σου σε κάθε tweet?

Eκτός από τη μια μόνιμη μου βάζεις στο προφίλ σου.

 

Δεν γνωρίζω. Δεν με έχει απασχολήσει ποτέ αυτή η λειτουργία και δεν το έχω ψάξει.

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα, καταλαθως εσβησα το document to go απο το curve μου και απο την memory stick πως μπορω να το ξαναβρω?
"objects in mirror are losing" gatos-cupra
Link to comment
Share on other sites

Εκτός ότι μπορείς να το βρεις στο appworld υπάρχει και εδώ http://www.dataviz.com/products/documentstogo/

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καταλαθως εσβησα το document to go απο το curve μου και απο την memory stick πως μπορω να το ξαναβρω?

 

Καλησπέρα και πάλι.

Εχω το curve 8520 χωρις BIS, εσβησα το documents to go καταλαθως απο τι memory stick και τωρα δε μπορω να το επαναφερω.

Επισης η εφαρμογη appworld για Ελλαδα δεν γινεται δεκτη σταματαει στο 90% και λεει code 907....

Τι κανω τωρα?? Ουτε appworld μπορω να εχω και ουτε να ξαναπερασω το documents to go... Δε μπορω να το ξαναβρω? ουτε εχω κλειδια στο κουτι της συσκευασιας

"objects in mirror are losing" gatos-cupra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι.

Εχω το curve 8520 χωρις BIS, εσβησα το documents to go καταλαθως απο τι memory stick και τωρα δε μπορω να το επαναφερω.

Επισης η εφαρμογη appworld για Ελλαδα δεν γινεται δεκτη σταματαει στο 90% και λεει code 907....

Τι κανω τωρα?? Ουτε appworld μπορω να εχω και ουτε να ξαναπερασω το documents to go... Δε μπορω να το ξαναβρω? ουτε εχω κλειδια στο κουτι της συσκευασιας

 

Έχω κι εγω το BB Curve 8520 με F2G και λογισμικό 4.6 με το ίδιο πρόβλημα. Μετά απο αρκετό ψάξιμο έχω κάποιες λύσεις χωρίς όμως αποτέλεσμα. Μπορεί εγώ να κάνω κάτι λάθος. Και είναι οι εξής:

1) Κατεβάζεις απ`το Greekberry το App World και το βρίσκεις δωρεάν. Αλλα είναι δοκιμασμένο μόνο για bold και οχι για curve, συν πρέπει να έχεις λογισμικό από 5 και άνω. Κι εμένα σταματά στο 90%.

2) Το κάνεις Redownload απ`το dataviz. Αλλα πρέπει να έχεις το registration number. Τους έστειλα email μήπως και μου το δώσουν. Μου απάντησαν ότι δεν μπορούν. Οπότε απο αυτούς μόνο το αγοράζεις.

3) Πας απο εκεί που το αγόρασες με την εγγύηση και ζητάς ενα format ώστε να περάσουν τις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Αυτό δεν το εχω κάνει ακόμα. Και δεν ξέρω αν θα το δεχτούν διότι θεωρείται δική μας υπαιτιότητα.

Δεν ξέρω αν βοήθησα, αλλά αν βρείς κάτι πες το κι εμένα. Αν πετύχει η τρίτη μου επιλογή θα το γράψω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημερα και απο εμενα ψαχνω να εγκαταστησω voice caller id στο bold 9700,υπαρχει καποιο app γιατι αυτο που ειδα στο rim δεν φαινεται απο τα σχολια οσων το κατεβασαν να δουλευει.

Ξερει κανεις κατι περισσοτερο να βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ξέρετε αν υπάρχει κάποια αντίστοιχη εφαρμογή της Kik?

 

Υπήρχε για ΒΒ αλλά η RIM ανέστειλε την διάθεση της για τα κινητά της μέσω νομικών διαδικασιών!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις καμμια τζαμπε εφαρμογη notepad για το storm.
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά,

Λέγομαι Γιάννης και έχω μια γρήγορη απορία (έχω κάνει τη σχετική έρευνα στο internet but to no avail…)Γνωρίζει κάποιος αν (και πως) μπορώ να επανακτήσω το texas holdem που έχασα κατά την αναβάθμιση λογισμικού στο ΒΒ Bold 9000, δίχως να κάνω downgrade στο προηγούμενο OS. Εναλλακτικά, υπάρχει άλλο δωρεάν texas holdem game.

Ευχαριστώ πολύ

Also posted in Greekberry

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

Μόλις αγόρασα το πρώτο μου BlackBerry Bold 9700 και θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το παιχνίδι Texas Hold'Em King 2. Παίζει με ψεύτικα ή με αληθινά χρήματα;Χρεώνει το λογαριασμό του κινητού;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά απο εγκατάσταση του Mobile Data Alerter, παρατήρησα στα active applications που τρέχουν να είναι το BB messenger...αν και θεωρητικά κλειστο τ΄ρεχει στο background φαντάζομαι, αλλά αυτό που με ανησυχέι σύμφωνα πάντα με το Mobile Data Alerter είναι ότι to bb messenger ακόμα και αν δεν χρησιμοποιείται να έχει μια κατανάλωση 0.5 ΚΒ την ώρα. Είναι φυσιολογικό χωρίς να χρησιμοποιείται και να έχει κατανάλωση? Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων...

 

ΒΒ 9000 V.5

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Όντως τρέχει πάντα στο background ο ΒΒΜ. Έχεις επαφές στο ΒΒΜ;

 

Εχω ναι κανα 2 - 3 επαφές στο ΒΒ messenger... Μου κάνει εντύπωση που τρώει ΚΒ χωρίς να το χρησιμοποιώ...

 

Γνώρίζει κάποιος αν είναι normal το παραπάνω ? ή τελικά η ίδια η εφαρμογή Mobile Data Alerter να κάνει η ίδια έλαχιστη χρήση...?

Επίσης κάτι τελευτάιο αν αυτό βοηθάει στα active applications της παραπάνω εφαρμογής συμπεριλαμβάνει εκτός του ΒΒ messenger που φαντάζομαι δεν μπορέι να γίνει quit αλλά και την εξής: net_rim_bb_gmail .... Τίποτε ιδέες παιδιά για τα χαμένα ΚΒ? Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σας...

Edited by jopilot
Επιπλέον application
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορείτε να μπείτε στο Foursquare? Τις τελευταίες δυο μέρες δεν μπορώ καν να συνδεθώ.

Μήπως φταίει το update που έβγαλαν?

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...