Jump to content

Καζίνο...


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Τι ακριβως πιστευετε;;;  

61 members have voted

  1. 1. Τι ακριβως πιστευετε;;;

    • Ειναι φοβερα με πολλα κερδη!!
      10
    • Ειναι ωραια αλλα δεν κερδιζω!!
      26
    • Ειναι χαλια,εχω χασει πολλα...
      0
    • Να τα κλεισουν ΤΩΡΑ..
      25


Recommended Posts

Όσοι είστε πάνω πάνω στην ελλάδα, πηγαίντε στα μπίτολα. Το όριο είναι 18.
Ναι ναι, να καταστραφείτε σίγουρα... :whistle: Δεν νομίζω ότι τέτοιες ηλικίες πρέπει να εντρυφήσουν στο τζόγο. Καλά είναι το όριο σε μας στα 23, να'χει πήξει λίγο παραπάνω το μυαλό γιατί ο τζόγος μπορεί να εθίσει εύκολα. Μας φτάνουν τα ΚΙΝΟ και τα Στοιχήματα πρός το παρόν... :rolleyes:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

:lol:50E εισοδος, οπου μπορεις να τα παιξεις:D

Ε?

Τζάμπα είναι η είσοδος σε αντίθεση με κάποια άλλα στην ελλάδα που πληρώνεις.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είστε πάνω πάνω στην ελλάδα, πηγαίντε στα μπίτολα. Το όριο είναι 18.

Μπίτολα μόνο για ψώνια και φτηνά παπούτσια που κρατάν 1 μήνα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπίτολα μόνο για ψώνια και φτηνά παπούτσια που κρατάν 1 μήνα :lol:

Μια ιδέα είπα για αυτούς που δεν μπορούν να πάνε στο καζίνο λόγο ηλικίας..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παντως ενα καζινο δεν προκειτε ποτε να μπει μεσα...οσα λεφτα και να κερδισει καποιως οσο μεγαλο και να ειναι δεν γινετε τιποτα.γιατι αμα παιζουν 10 ατομα την ιδια στιγμη στην ρουλετα π.χ και ο καθενας πονταρει απο 300ε ειναι 3.000ε και τα κερδισει καποιος το καζινο δεν εχει υποστει κανενα πληγμα αφου την προηγουμενη ωρα ηταν αλλοι τοσοι που χασανε 3.000ε:lol:.παντως αυτο με τον ταραμας μεγαλη αδικεια.να εισαι πανω απο 23 οικονομικα ευκαταστατος να μην δημιουργεις προβλημα και να μην σε αφηνουν να μπεις.:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalo to kazino den lew,ala nomizw oti einai gia na pas mia fora to xrono kai na kaneis to xabalesou,na ksodepsis 50 me 100 eyrw kai ante gia.An twra sou katsi kai kerdisis kai tipota ta perneis kai ante gia...:wink:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας (πρέπει να) ξοδεύει ότι μπορεί να χάσει χωρίς να έχει πρόβλημα. Για εσένα μπορεί να είναι 100€, για εμένα 500€ για κάποιον άλλο (π.χ. επιχειρηματία) μπορεί και να είναι 5000€ (που τα έχω δει να φεύγουν και σε μια ώρα). Δεν υπάρχει στάνταρ ποσό...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalo to kazino den lew,ala nomizw oti einai gia na pas mia fora to xrono kai na kaneis to xabalesou,na ksodepsis 50 me 100 eyrw kai ante gia.An twra sou katsi kai kerdisis kai tipota ta perneis kai ante gia...:wink:

simfono apolita...auti prepei na einai i sosti antimetopisi me to kazino....kai ego perimeno na kleiso ta 23 se ena xrono na pao.....na xaso ta lefta mou..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μου πει ο-η κυριος-α μοντερειτορ που εσβησε το ποστ μου στο θεμα αυτο,οπου απλα εξεφρασα την αποψη μου και τις εμπειριες μου για ποιον λογικο λογο το εκανε..

ευχαριστω.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...