Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τα λαδια τησ suzukaras δινω και 50 ευρω....στα 1000 θα τα βαλω ομως,τεσπα...εξαρταται κ την χρηση...αν βαζει ολο καρφωτεσ κλπ?δλδ εσενα στα 30.000 π ειναι δν πατιναρει?

 

παριναρει λιγο............οι δισκοι κανουν περιπου 85 ευρο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παριναρει λιγο............οι δισκοι κανουν περιπου 85 ευρο

 

εμ ολα της suzuki πανακριβα ειναι,σιαγονεσ 40 ευρω,κολοφαναρο 95,μανετα 15,φλατζα 15,κλπ

Link to comment
Share on other sites

σιαγονες κανουν 20 ευρο original απο την suzuki ρωτισα.. suzukifan_ δεν ξερω φιλε μου ετσι μου ειπε ενα παιδι εδω οτι πατηναρη μπωρει να ειναι κ απο τον χαλασμενο L που εχω :( τεσπα σεπτεμβριο το μηχανακη θα μηνει συνεργειο για ενα check ολα πανω του + το kit!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

σιαγονες κανουν 20 ευρο original απο την suzuki ρωτισα.. suzukifan_ δεν ξερω φιλε μου ετσι μου ειπε ενα παιδι εδω οτι πατηναρη μπωρει να ειναι κ απο τον χαλασμενο L που εχω :( τεσπα σεπτεμβριο το μηχανακη θα μηνει συνεργειο για ενα check ολα πανω του + το kit!

 

ενας που ειχε ερ8ει στον μηχανικο μια μερα,ηθελε να αλλαξει σιαγονες και πηρε ο μαστορας κ ρωτισε κ του ειπε πως κανουν 40 ευρω κ του ειπε να του βαλει απο innova που ειναι ιδιοι κ κανουν 20 ευρω...αλλα αυτος εβαλα suzuki

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εγω που ημουν μεσα στην suzuki και ρωτισα ποσο κανει ο L και ποσο οι σιαγονες μου ειπαν 20 ευρω σιαγονες 180 ο L
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εγω που ημουν μεσα στην suzuki και ρωτισα ποσο κανει ο L και ποσο οι σιαγονες μου ειπαν 20 ευρω σιαγονες 180 ο L

 

πΑλι καλα που κανει 180 και δεν κανει παραπανω....εγω αυριο θα ξαναπαρω τηλ τον τσιτινη για να παραγγειλω το κολοφαναρο

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν προκειτε να δοσω λεφτα σε αυτον τον κλεφτη! ο οποιος το εκμεταλευετε επειδη το εχει πρωτος στην Ελλαδα! θα περιμενω να το παρω σεπτεμβριο!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν προκειτε να δοσω λεφτα σε αυτον τον κλεφτη! ο οποιος το εκμεταλευετε επειδη το εχει πρωτος στην Ελλαδα! θα περιμενω να το παρω σεπτεμβριο!

 

οντως ειναι πανακριβος....στην suzuki δν τα εχουν...

Link to comment
Share on other sites

 

το ειχα ποσταρει κ εγω κατι σελιδες πριν...μακαρι να μπορουσαμε κ εμεις εδς στην ελλαδα να τΑ κανουμε ετσι........:X

Link to comment
Share on other sites

παρηγγειλα το κολοφαναρο κ την μανετα.λογικα θα μ ερθουν μεθαυριο,δν μ εκοψε ουτε ευρω ο μ@#@$ 95 το φαναρι 15 η μανετα + το κουριερ αλλα 15

 

παιδια παιδια,εφερε και carbon για το μηχανακι ο τσιτινης

Link to comment
Share on other sites

Τα carbon πανεμορφα,αλλα φανταστειτε ποσο θα κοστιζουνε..Τσιτινης ειναι αυτος..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτα τα carbon τα εχει και η suzuki...τα ειχα δει μολις ειχα παει να παρω το δικο μου...

 

ναι οντως τα carbon τα ειχαν εδω και καιρο

Link to comment
Share on other sites

εδω και παρα πολυ καιρο τα εχω δει και απο κοντα!ερωτηση ακουγετε ενα τσακ τσακ τσακ κατω στο μοτερ μου οταν ζεστενετε απο τι λετε να ειναι??
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

εδω και παρα πολυ καιρο τα εχω δει και απο κοντα!ερωτηση ακουγετε ενα τσακ τσακ τσακ κατω στο μοτερ μου οταν ζεστενετε απο τι λετε να ειναι??

 

μηπως ειναι οι βαλβιδεσ?ο αποσυμπιεστης?καμια καδενα?...μηπως ειναι η ιδεα σ?:blink::wacko::wacko:....μπορει να ειναι κ ο ηχος τοθ injection:blink:

Link to comment
Share on other sites

enas etc periergos thorivos alla ton kanei spania san na xanei h e3atmish..!

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση. Ευχαριστώ.

http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

μαλλον καμια βαλβιδα θα ειναι...ισως να θελουν ρυθμισμα...μπορει βεβαια να μην αυτο και να λεω βλακειες...δεν ειμαι και μηχανικος! :P
Link to comment
Share on other sites

enas etc periergos thorivos alla ton kanei spania san na xanei h e3atmish..!

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση. Ευχαριστώ.

 

εγω την μαματη εχω ακομα κ εκανε σκασιματακια κ την εσφιξα...ενα απο ολα αυτα που σ ειπα ειναι,για κοιτα κ την εξατμιση...βουλωσε με το χερι σ για λιγο την μπουκα και ακου αν ακοθγεται απο πουθενα αλλου ηχος(π.χ απο μπροστα απο το λαιμο)αυτο σημαινει οτι χανει η εξατμιση απλως σφιξε της βιδεσ λιγακι....τωρα θα βοηθουσεσ πολυ με 2 τροπουσ η να πασ σε εναν μαστορα κ να τον ρωτησεισ(να ακουσει κιολασ)η να ανεβασεις κανα βιντεο πασ και καταλαβουμε τι ειναι...αν δν ειναι απο την εξατμιση ειναι αυτα π σ εγραψα παρα πανω

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εκανε και εμενα το δευτερο τσαφ στα 470 χιλιομετρα και μου εσβησε στο κατεβασμα απο 2α σε 1η...
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εκανε και εμενα το δευτερο τσαφ στα 470 χιλιομετρα και μου εσβησε στο κατεβασμα απο 2α σε 1η...

 

αστα να πανε...εγω εχω 540κμ και με τσαντιζει..μην σ πω οτι μερικες φορες μετανιωνω που το πηρα,τεσπα..σημερα ειρθε το κολοφαναρο και η μανετα αυριο το πρωι θα τα βαλω πανω κ θα ανεβασω φωτο

Link to comment
Share on other sites

σου εχει σβησει πολλες φορες??γι'αυτο τα λες???

 

μου εχει σβησει 1 φορα....κ αλλες τοσες εχει παει να μ σβησει...και εχει μονο 570κμ φαντασου τι εχει να γινει μετα........

Link to comment
Share on other sites

ετσι κανουν ολα τα μοντελα της suzuki ρε τουλαχιστον ετσι εχω ακουσει
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...