Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Giati TO X mprosta sto Fx kata tin GNwmi mou den pianei MIA! Apla!!!IEROSYLIA Dn LEC TPT RAVER :P
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Giati TO X mprosta sto Fx kata tin GNwmi mou den pianei MIA! Apla!!!IEROSYLIA Dn LEC TPT RAVER :P

 

Επειδη δεν ξερω το fx τι επειδοσεις ειχε?

Link to comment
Share on other sites

Giati TO X mprosta sto Fx kata tin GNwmi mou den pianei MIA! Apla!!!IEROSYLIA Dn LEC TPT RAVER :P

 

ti na s pw...k egw to idio pisteuw pws to x oxi dn pianei mia aplws dn einai arketa dunato gia na perasei to fx...a k epeidh edw milame gia to Address(:love:) telika m fainete pws prepei kapoios na vrei sundesmo apo malaisia na paraeilei ta panta ola gia to papi...ekei pera exoun ta panta...:X

 

Επειδη δεν ξερω το fx τι επειδοσεις ειχε?

 

15hp m fainete...k roph dn xerw m exoun pei pws vgazei 1.2kg:X rwta kapoion p exei

Link to comment
Share on other sites

sry paidia egw exw leitourgiko linux pou dn exei ellinikous charachtires...ti na kanw??

 

Και το λειτουργικο linux εχει ελληνικους χαρακτηρες. ΜΕ τα 2 alt πατημενα και shift μπαινουν ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Και το λειτουργικο linux εχει ελληνικους χαρακτηρες. ΜΕ τα 2 alt πατημενα και shift μπαινουν ελληνικα.

 

Ευχαριστώ δεν το ήξερα αυτό...;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έλα τέλος με τα Greeklish γενικά το addressaki εγώ θέλω να πω ότι είναι μια χαρά μηχανάκι εγώ θέλω αν ξέρει κανένας κανένα πρόγγραμα η οτιδήποτε για να πάρω μια photo και να δω τι χρώμα να το κάνω :P
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

αν μπορει να βοηθησει καποιος ,τι λαδια να του βαλω μετα τα 1000 χιλιομετρα ?

 

αυτο 8α σου το πει ο μηχανικοσ σου...θα αλλαξεισ αυτα π εχει τωρα...κ θα βαλεισ οποια θεσ(δλδ οτι μαρκα θεσ)αλλα ετσι κι αλλιωσ ο μηχανικοσ σ 8α παρει την πρωτοβουλια βεβαια αν του πεισ οτι θεσ ακριβο λαδακι θα σ το βαλει...

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι ο μηχανικος θα μου τα βαλει αλλα αν ξερατε τιποτα ,γιατι αυτος μου λεει για τα silkoline τα βρησκει λεει πιο καλα απο οτι ειναι τα γνησια suzuki by motul και ειναι kai εξουσιοδοτημενο service ??????????????
Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι ο μηχανικος θα μου τα βαλει αλλα αν ξερατε τιποτα ,γιατι αυτος μου λεει για τα silkoline τα βρησκει λεει πιο καλα απο οτι ειναι τα γνησια suzuki by motul και ειναι kai εξουσιοδοτημενο service ??????????????

 

ναι στην suzuki motoul βαζουν,πεσ τ να σ βαλει motul

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αποστολις θα μου πεις που τις βρισκεις τις photo?

 

απλως πατασ στο google suzuki new shogun 125 κ θα βρεισ διαφορεσ εικονες

Link to comment
Share on other sites

oti kanei to x twra to ekane to fx prin xronia............

 

καμια σχεση το χ με το fx το λεω επιδη εχω το χ τωρα και δεν πιανει μια μπρωστα στο fx το fx ηταν κορυφη και ασ βγηκε πριν 10 χρονια περιπου, το χ ειναι ψοφιο τουλαχιστον στις εκκινησις ημιαυτοματο και τελικη 110-120 μαξιμουμ.

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση το χ με το fx το λεω επιδη εχω το χ τωρα και δεν πιανει μια μπρωστα στο fx το fx ηταν κορυφη και ασ βγηκε πριν 10 χρονια περιπου, το χ ειναι ψοφιο τουλαχιστον στις εκκινησις ημιαυτοματο και τελικη 110-120 μαξιμουμ.

 

ναι αλλα το πιο γρηγορο 4τ παπι που υπαρχει τωρα ειναι το χ...οπως και τοτε με το fx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...