Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προφανως οταν θα λετε για "μουφα xenon" δεν θα εννοειται ολο το συστημα,μονο την λαμπα,που ειναι λιγο πιο δυνατη απο τα απλα τα φωτα...εαν καταλαβα καλα...πριν 3 μερες με σταματησε ενας περαστικος και με ρωτησε για τα xenon, απο που τα πηρα δηλ,ποσο κανανε κλπ κλπ κλπ...χαχαχαχαχα!!!ειχε γελιο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αισθητήρας λ.

 

Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια.

 

Ο αισθητήρας λ (ή αισθητήρας οξυγόνου) είναι ηλεκτρονική διάταξη που προσδιορίζει την περιεκτικότητα σε οξυγόνο ενός αερίου ή υγρού σε εξέταση. Η εφαρμογή του αισθητήρα λ ξεκίνησε το 1970 με κατασκευάστρια εταιρία την Robert Bosch. Σήμερα βρίσκεται τεχνολογικά στην 3η γενιά, που είναι η γενιά του θερμαινόμενου λήπτη λ. Εφαρμογές του συναντώνται στην αυτοκίνηση, για τον προσδιορισμό των ρύπων στα καυσαέρια και την αποστολή ανάλογων πληροφοριών στην ηλεκτρονική μονάδα ελέγχου του συστήματος ψεκασμού, για διόρθωση της αναλογίας του καυσίμου μείγματος στη στοιχειομετρική.

 

Link. http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1%CF%82_%CE%BB

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν βαλω "μουφα xenon" χωρις ενυσχυτη λετε να φεγγει καλυτερα?

 

γιατι τωρα δεν φωταει καλα?

Link to comment
Share on other sites

ο αλλος με την μοτοσπορτ δεν μπηκε ακομα??

 

οχι....πω ρε δικε μ σε 2 μερεσ ερχετε το addressaki:D

Link to comment
Share on other sites

γιατι τωρα δεν φωταει καλα?

καλα φωταει αλλα θελω να το βελτιωσω και εμφανισιακα θα γινει πιο ωραιο επισις ηδα μια μανετα στο νετ 15 ευρω βγαινει σε μπλε κακκινο και νικελ και γραφει πανω suzuki πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites

καλα φωταει αλλα θελω να το βελτιωσω και εμφανισιακα θα γινει πιο ωραιο επισις ηδα μια μανετα στο νετ 15 ευρω βγαινει σε μπλε κακκινο και νικελ και γραφει πανω suzuki πολυ ωραια

 

σιγουρα την βρηκες στιν σελιδα του τσιτινη...ενα θα σου πω τσιτινης=κλεφταρας...περιμενε λιγο και θα βρεις και αλλου τα παντα για το address και πολυ πιο φτηνα...γιατι ο τσιτινης εκμεταλεβεται οτι τα εχει μονο αυτος στο νετ..

 

salonikaier απ'οσο θυμαμαι εχεις βγαλει τον λασπωτηρα εεε??την πινακιδα την εχεις βγαλει τελειως??αν οχι που την στηριζεις???

Link to comment
Share on other sites

σημερα ανεβαζω βιντεο θεσσαλονικιε,αλλα και εσυ ανεβασε φωτο τον λασπωτηρα.:)
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

τον λασποτηρα βγαλμενο?? δες ποιο πισω θα δεις καποιες φωτο
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

τον λασποτηρα βγαλμενο?? δες ποιο πισω θα δεις καποιες φωτο

 

τις βρηκα ειναι στο ποστ 1081...αλλα εχουν σβηστει απο την σελιδα...

Link to comment
Share on other sites

τσιφτελιδης θα σου ανευασω και εγω ενα βιντεο με την δικια μου την εξατμιση γιατι δεν πρεπει να βγαζουν ιδιο ηχο και πες μου εσυ διαφορες και αν βγαζουν ιδιο εγω θελω εξατμιση με μπασο :P οσο για τις φωτο θα στις ανευασω τρελε μου ποσο την πειρες την εξατμιση??
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

90 ευρω την ειχα παρει..Αν θες εξατμιση με μπασο,νομιζω χρειαζεσαι την yoshi.Απο ποιο μερος θεσσαλονικης εισαι?
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

90 ευρω την ειχα παρει..Αν θες εξατμιση με μπασο,νομιζω χρειαζεσαι την yoshi.Απο ποιο μερος θεσσαλονικης εισαι?

 

Yoshi:D:D:D:D ρε παιδια η yoshi η carbon εκτος απο το κομματακι στο τελος που ειναι carbon εχει κ καμια αλλη διαφορα με την απλη?

Link to comment
Share on other sites

μαρτιου ειμαι οχι δεν εχει καμια αλλη διαφορα αποστολης εδω η δικια μου δες εχει καμια διαφορα στον ηχο ?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχει διαφορα..Η δικια σου ομως ειναι διαφορετικη απο την δικη μου..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

εεε μην φανταστεις καμια τρελη διαφορα αλλα οσο να ΄ναι βγαζει..Αν ειναι ελα μια μερα απο ωραιοκαστρο να το ακουσεις..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι .... οταν μπορεσω θα σου πω γιατι τωρα ειμαι χαλκιδικη εξοχικο
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιδια το πηρα....εχθεσ το απογευμα...αυτα π μ αρεσαν εκτοσ απο την εμφανιση του ειναι οτι τραβει μια χαρα(λιγο το παταω αλλα το καταλαβαινω)αναρτησεις κ πιρουνι ειναι τζαμι δν χοροπηδανε,το φως ειναι κορυφη μιλαμε μολισ βαλω την μεγαλη σκαλα η νυχτα γινετε μερα,αλλα ακουστε κ αυτο που με εχει στεναχωρησει πολυ...κατα τισ 12 το μεσημερι οπωσ εκοψα και πηγα να κατεβασω πρωτη πριν το συπλεκταρισμα το μηχανακι εσβησε γιατι εγινε αυτο?
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου το εχει κανει..Μην μασας δεν ειναι τίποτα..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου το εχει κανει..Μην μασας δεν ειναι τίποτα..

 

θα μ το ξανακανει δηλαδη?μιλαμε με επιασε τρεμουλο λεω τι επα8ε η suzukara μου

Link to comment
Share on other sites

:!:Σχετικα με το Adress να ρωτησω λιγο γτ απο οτι βλεπω τα ξερετε καλα=1. Τι τιμη εχει?????, 2. Τπτ φτιαξιματα γι αυτο εχουν βγει ή οχι?, 3. Στα ποσα km στρωνεται κομπλε, 4. Ποσους ιππους εχει ??{σορρυ για το πριξιμο αλλα σκεφτομαι να το παρω για αυτο}:O
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...