Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ενας φιλος μου εχει το address και θελει να αλλαξει τον πισω λασπωτηρα γιατι του εχει σπασει. ξερετε ποσο κοστιζει ενας καινουριος και απο που μπορει να τον αγορασει?

40 Ευρω νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

EΒγαλα τον πτιχτη τελειως καθως και το χαρτι απο το φιλτρο και του εβαλα φιλτρο απο ηλεκτρικη σκουπα μια και μαλωση ειχε 30 ευρο. αξιζει 1η 2αρα 3τη παει πολυ καλα αξιζει..
Link to comment
Share on other sites

EΒγαλα τον πτιχτη τελειως καθως και το χαρτι απο το φιλτρο και του εβαλα φιλτρο απο ηλεκτρικη σκουπα μια και μαλωση ειχε 30 ευρο. αξιζει 1η 2αρα 3τη παει πολυ καλα αξιζει..

 

ενα παιδι μου ειπε οτι βγαζει η K&N για το μηχανακι μας (60 ευρω)...το μπερδεμα που κανει και λοιπα..συνεχιζει να το κανει τωρα με αυτο που εβαλεσ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου μπερδευε ποτε το μηχανακι σε καμια ταχυτητα και τωρα παει καλυτερα. εχει πιο πολυ μπαμ αλλα εχω yoshi πανω στο μηχανακι και μαλλον παιζειμεγαλο ρολο και αυτο.
Link to comment
Share on other sites

εχω ξενερωσει...κοφτες 4ης 120χλμ...παιζει επειδη το παω χαλαρα τον τελευταιο καιρο?

 

ελα να ξενερωσουμε παρεα....γιατι και εμενα ετσι παει.....το ιδιο κανει,μπα δεν νομιζω να φταιει αυτο......γιατι το ανοιγω συχνα εγω......δεν ξερω τι φταιει πραγματικα το μονο που μπορω να πω ΕΛΕΟΣ.....(και μην αρχισετε να λετε ποσα θες να πηγαινει και τετοια...γιατι δεν ειναι το θεμα.τα χιλιομετρα,μιας και το μηχανακι μπορει να τα παει γιατι δειχνει οτι μπορει....και με τοσα μπορεις να το οδηγησεις....)το θεμα ειναι γιατι το κανει αυτο....εμενα μεχρι καποια χιλιομετρα(4000-5000 δεν θυμαμε καλα)δεν βαραγε κοφτες στα 120...και μερικες φορεσ το ειχα περασει το 120....και τους τελευταιους μηνες το μηχανακι κοφτιζει στα 120(με μαματα γραναζια)μηπως θελει κανα καθαρισμα ο αισθητηρασ?να ξελαμπικαρει λιγο?:X:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εχτες και εγω το πηγαινα 120 για χιλιομετρα ολοκληρα δεν παει αλλο. Εχω κανει μεταφραση site απο φιλιππινες που ελεγε ενας οτι πηρε τηλεφωνο την suzuki και του ειπε οτι το μηχανακι δεν παει πανω απο 120 εκτος και αλλαξει εγκεφαλο. Αν εχει βαλει κανεις παραλληλο εγκεφαλο εδω μεσα το εχει παει πανω απο 125 στην ευθεια??
Link to comment
Share on other sites

Εχτες και εγω το πηγαινα 120 για χιλιομετρα ολοκληρα δεν παει αλλο. Εχω κανει μεταφραση site απο φιλιππινες που ελεγε ενας οτι πηρε τηλεφωνο την suzuki και του ειπε οτι το μηχανακι δεν παει πανω απο 120 εκτος και αλλαξει εγκεφαλο. Αν εχει βαλει κανεις παραλληλο εγκεφαλο εδω μεσα το εχει παει πανω απο 125 στην ευθεια??

 

γιατι υπαρχει παραλληλος?μακαρι αλλα που τετοια τυχη......:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εκεινο το nitro x fuel commander δεν κανει για τιποτα?

 

@@,δεν ξερω φυσικα αν κανει τιποτα σε φτιαγμενα....αλλα στο μαματο μπααααααααααα,απλως δεν εκανε εκεινο το 'πουφ' λες και βγαζεις φελο....και το ρελαντι κατεβαινε πιο γρηγορα οταν δουλευε το μηχανακι,τωρα που το εχω βγαλει...καταλαβαινω οτι...δεν εκανε κατι σε θεμα αποδοσης,την τριτη θα παω να καθαρισω τον αισθητηρα λ

 

P.S: Χρονια πολλα παιδια με υγεια και παντα ορθιοι

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τα χιλιομετρα που γραφεις ειναι παρα πολα για αυτα τα μετρα για το adress!:!:
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τα χιλιομετρα που γραφεις ειναι παρα πολα για αυτα τα μετρα για το adress!:!:

Χαχα...Φιλε δεν ξερω πως πηγαινει το μηχανακι σου...Παντως δοκιμασε αυτα τα γραναζια και τα λεμε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα...Φιλε δεν ξερω πως πηγαινει το μηχανακι σου...Παντως δοκιμασε αυτα τα γραναζια και τα λεμε...!!!

 

Εμενα μανησιο πηγαινε τοσο αλα δεν ξερω στα ποσα μετρα , με ενα σκαστο ανοιγμα στην εθνικη παντως 110 εβγαζε...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μανησιο πηγαινε τοσο αλα δεν ξερω στα ποσα μετρα , με ενα σκαστο ανοιγμα στην εθνικη παντως 110 εβγαζε...

 

Παιδια εμενα μου βγαζει 110 χιλιομετρα με γραναζια 34-17 στα 450 μετρα..!!

 

μηπως εννοεις 37-14??????κ οχι 34-17?(γιατι με 15αρι το μηχανακι και 34 πισω που το ειχα δοκιμασει σερνοτανε....στην ευθεια...λες και ηταν κανα ιννοβα τοσο πολυ αργουσε να ανοιξει,η 4η κρεμαγε....αλλα κατηφορα πηγαινε καλουτσικα

Link to comment
Share on other sites

μηπως εννοεις 37-14??????κ οχι 34-17?(γιατι με 15αρι το μηχανακι και 34 πισω που το ειχα δοκιμασει σερνοτανε....στην ευθεια...λες και ηταν κανα ιννοβα τοσο πολυ αργουσε να ανοιξει,η 4η κρεμαγε....αλλα κατηφορα πηγαινε καλουτσικα

Ναι...37 -14 εννοω...Συγνωμη λαθος...!

Link to comment
Share on other sites

Ναι...37 -14 εννοω...Συγνωμη λαθος...!

 

δεν τρεχει τιποτα :-)

 

παιδια να κανω μια ερωτηση,απο τι μηχανακι κανουν τα ελατηρια.θελω να ειναι πιο σκληρα....αν ξερει κανεις please πειτε μου....γιατι αρχιζει και πατιναρει το μηχανακι και σε λιγο καιρο(μετα την yoshimura)θα του αλλαξω δισκους

Link to comment
Share on other sites

Συμπλεκτη εννοει.
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

ελλατηρια εννοεις αμορτισερ?

 

Συμπλεκτη εννοει.

 

ναι συμπλεκτη εννοω:D

Link to comment
Share on other sites

Λιγότερο πατινάρισμα:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ελατηρια barnet αδελφε αγωνιστικα τα καλυτερα!

 

που μπορω να τα βρω φιλε?ειναι για το μηχανακι μας η απο αλλο μηχανακι?

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να τα βρω φιλε?ειναι για το μηχανακι μας η απο αλλο μηχανακι?

 

Δεν βγαίνουν για το παπί σου.Πρέπει να ψάξεις να βρεις aftermarket από κανά άλλο μηχανάκι

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...