Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και πάλι τη ζήτηση κανείς δεν την ξέρει...δηλαδή στη σχολή που θέλω εγώ παίρνουν 70 άτομα και η βάση ήταν 17132 πέρυσι. Αποκλείεται δηλαδή να είμαι το 70στό άτομο που θα πάρουν και να πέσει η βάση στο 16662?

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω εχω βγαλει 15475 και περιμενω μαθηματικο ιωαννινων..ειμαι 139 μορια κατω συμφωνα με τις περσινες βασεις..να ελπιζω?!εχω σκασει απο το αγχος τη θελω πολυ αυτη τη σχολη..
Link to comment
Share on other sites

και πάλι τη ζήτηση κανείς δεν την ξέρει...δηλαδή στη σχολή που θέλω εγώ παίρνουν 70 άτομα και η βάση ήταν 17132 πέρυσι. Αποκλείεται δηλαδή να είμαι το 70στό άτομο που θα πάρουν και να πέσει η βάση στο 16662?

Καλά μιλάμε στο μυαλό μου είσαι.Και εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτομαι..Λέω εγώ στα 144 άτομα που πέρνει η σχολή γιατί να μην είμαι εγώ ο 144ος?Ότι τη μέρα που θα βγουν οι βάσεις θα δω τη βάση της σχολής που θέλω και θα λέει

"Μηχανολόγων και αεροναυπηγών μηχανικών - 17527"

Το ελπίζω:(

Link to comment
Share on other sites

zafo στην ίδια κατάσταση είμαστε...αμά τα καταφέρουμε σε κερνάω και σφηνάκια :lol: γι'αυτό λέω εγώ αυτές οι προβλέψεις δεν είναι τίποτα...η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!:lol::happy:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

zafo στην ίδια κατάσταση είμαστε...αμά τα καταφέρουμε σε κερνάω και σφηνάκια :lol: γι'αυτό λέω εγώ αυτές οι προβλέψεις δεν είναι τίποτα...η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!:lol::happy:

Καλά τις προβλέψεις ούτε και εγώ τις παίρνω στα σοβαρά.Υπάρχουν πολλοί παράγοντες που δε λαμβάνουν υπ'όψη αυτοί που κάνουν τις εκτιμήσεις.Για να περνάει η ώρα τις βλέπω.ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΛΕΩ :w00t::yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε γμτ, στις προβλέψεις λένε ότι η βάση για Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας θα πέσει από 16.571 σε 16.200... :(

Έβγαλα 16.133, κρίμα να τη χάσω :( :(

 

 

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τις προβλέψεις ούτε και εγώ τις παίρνω στα σοβαρά.Υπάρχουν πολλοί παράγοντες που δε λαμβάνουν υπ'όψη αυτοί που κάνουν τις εκτιμήσεις.Για να περνάει η ώρα τις βλέπω.ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΛΕΩ :w00t::yahoo:

 

ετοιμάσου για μπαρότσαρκα :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι οριακα ρε γμτ.:cry:Αν πιασω τη σχολη που θελω η αν την χασω, θα ειναι για λιγα μορια. Αντε να περασει το 10ημερο μηπως και δω φως. :scared:
Link to comment
Share on other sites

Πότε είπατε ότι βγαίνουν οι βάσεις..? Γιατί έλειπα κ διακοπές;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά , καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλους.:) Να ρωτήσω έχει βρει κανείς καμιά πρόβλεψη για την κατηγορία του 10%? :blink:
Link to comment
Share on other sites

Πότε είπατε ότι βγαίνουν οι βάσεις..? Γιατί έλειπα κ διακοπές;;

Nomizo 22 i 25 Augoustou.

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ακούσει καμία πρόβλεψη για σχολές του 1ου πεδιου? Διάβασα στα 'Νεα' ότι θα ανέβουν πάρα πολύ οι σχολές σε Αθήνα.
Link to comment
Share on other sites

και οντως θα ανεβουνε παντου αυτο γραφουν..και μεταξυ μας λιγο δικαια τα θεματα της θεωρητικης φετος ηταν αρκετα ευκολα..
Link to comment
Share on other sites

και οντως θα ανεβουνε παντου αυτο γραφουν..και μεταξυ μας λιγο δικαια τα θεματα της θεωρητικης φετος ηταν αρκετα ευκολα..

 

το θέμα ειναι ποσο θα ανεβουν...και ποσο μεγαλη θα ειναι η ανοδος....ελπιζω οχι πανω απο 600 μορια σε περιφερειακο-οχι παιδαγωγικο-...

Link to comment
Share on other sites

Eiμαι 800 μόρια πάνω από την περσυνή βάση της σχολής που θέλω...Τα 'Νέα' προβλέπουν άνοδο πάνω από 600 μόρια αλλά δεν διευκρινίζουν που θα φτάσει η βαση....Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα....
Link to comment
Share on other sites

εχει δει κανεις σε καμια εφημεριδα νεοτερη εκτιμηση για τις βασεις?

 

Κανε λίγη υπομονή,σε 1 εβδομάδα βγαίνουν και τα αποτελέσματα,25-26 νομίζω,δευτέρα-τρίτη

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Κανε λίγη υπομονή,σε 1 εβδομάδα βγαίνουν και τα αποτελέσματα,25-26 νομίζω,δευτέρα-τρίτη

 

Eγώ άκουσα Παρασκυή 22/8.

Link to comment
Share on other sites

ξεκινάμε την αντίστροφη μέτρηση δηλαδή...

λίγο έμεινε.. απλά υπομονή...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Eγώ άκουσα Παρασκυή 22/8.

 

Ναι κι εγώ το άκουσα αυτό,τι να πω,πάντως μέχρι 26 λένε ότι θα έχουν βρει σίγουρα

 

Αντε με το καλό και Καλή Επιτυχία στις Κυρίες και τους κυρίους (ακαδημαϊκοί πολίτες είστε πλέον)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ το άκουσα αυτό,τι να πω,πάντως μέχρι 26 λένε ότι θα έχουν βρει σίγουρα

 

Αντε με το καλό και Καλή Επιτυχία στις Κυρίες και τους κυρίους (ακαδημαϊκοί πολίτες είστε πλέον)

 

κ εγώ προς παρασκευή το βλέπω...και νομίζω συνήθως παρασκευές βγαίνουνε τα αποτελέσματα

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα πάλι τα ίδια όπως έγιναν και με τα μόρια.... Κάποιοι γνωστοί μου έχουν μάθει μέσα από το υπουργείο σε ποια σχολή έχουν περάσει....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...