Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουσιαστικά λέει αυτό που είπαμε και εμείς > ότι μαθηματικά και έκθεση εγινε πανικός.

 

Έκθεση δεν είπαν τα περισσότερα παιδιά ότι τα είχαν πάει καλά; Τι έγινε ξαφνικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι γίνετε ρε παιδιά μας έχουν καταστρέψει αυτοί!Γιατί βάζουν τόσο εύκολα και γράφει και ο κάθε πικραμένος!Καταστρέφουν τους καλούς.Τέσπα για 20 το κόβω σήμερα!(ανάπτυξη εφαρμογών)
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνετε ρε παιδιά μας έχουν καταστρέψει αυτοί!Γιατί βάζουν τόσο εύκολα και γράφει και ο κάθε πικραμένος!Καταστρέφουν τους καλούς.Τέσπα για 20 το κόβω σήμερα!(ανάπτυξη εφαρμογών)

Πλάκα κάνεις τώρα??Πού τα είδες τα εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Προγραμματισμό φέτος από τα δυσκολότερα των τελευταίων ετών.Ελπίζω για 90 όμως:)

 

Ελπιζω πως κανεις πλακα. Προσωπικα τα βρηκα αρκετα πιο ευκολα και απο το 2007 και απο το 2006.

 

Το 3ο και το 4ο Θεμα ηταν απλα της πλακας, στο 4ο απλα ηθελε λιγο παραπανω ηρεμια, αλλα γενικα ηταν κλασσικο θεμα.

 

Στο 1ο θεμα το μονο που μαλλον το χεσα ειναι εκεινο που ελεγε να γραψετε το προγραμμα σε την ΕΠΙΛΕΞΕ..

 

Απο κει και περα θελω να πιστευω οτι τα υπολοιπα τα εχω σχετικα καλα.

 

85 + θελω και ειμαι οκ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν και τόσο εύκολα τα φετινά σε σχέση με πέρισυ. Ήθελε σε πολλά σημεία προσοχή στην λεπτομέρεια
Link to comment
Share on other sites

Προγραμματισμό φέτος από τα δυσκολότερα των τελευταίων ετών.Ελπίζω για 90 όμως:)

 

Μάλλον φίλε μου δεν έχεις λύσει των προηγούμενων ετών (κανονικές-επαναληπτικές-εσπερινά) για να το λες αυτό.Ολα ήταν πολύ εύκολα ακόμα και η θεωρία.:mad:Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!:)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φίλε μου δεν έχεις λύσει των προηγούμενων ετών (κανονικές-επαναληπτικές-εσπερινά) για να το λες αυτό.Ολα ήταν πολύ εύκολα ακόμα και η θεωρία.:mad:Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!:)

Τα έλυσα όλα των προηγούμενων ετών.Το θέμα 4 κανονικό αλλά το 3 δύσκολο για θέμα 3.Το θέμα 2 ήθελε διάγραμμα ροής σε διπλή επανάληψη.Μόλις είδα ότι έκανα λάθος και στη θεωρία και έγραψα στις τεχνικές μεθόδους σχεδίασης αλγορίθμων άλλα αντί άλλων:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, 1. Τα σωστα-λάθος πώς ήταν κ 2. Εκει στην ερώτηση με τις τεχνικές που έλεγε στη θεωρία για τους αλγόριθμους ποια είναι η απάντηση? Και στ 2ο θέμα τι τιμές βρήκατε ότι θα εμφανίσει? 1,2 κ 8?
Link to comment
Share on other sites

οτι κοιταξα κ εχει αστερισκο και κατι απαντησεις οποτε κοιτατε με επιφυλαξη.ΑΕΠΠ μιλαω πάντα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουριο μελος αλλα διαβαζω την συγκεκριμενη ενοτητα εδω και καιρο για να βλεπω πως ειναι το κλιμα

 

 

Σημερα ηταν μετριας δυσκολιας τα θεματα της πληροφορικης

 

 

Μηπως ξερει καποιος να μου πει αν ειναι λαθος που αντι για συναρτηση εκανα διαδικασια στο 4ο θεμα?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εχασα χωρις λογο το 20αρι(αναπτυξη εφαρμογων)!Δεν εδωσα πολη σιμασια στη σιμειοση στο 3ο και το εκανα κλημακοτα!:!::mad::!::mad::!::mad::!:
----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος να μου πει αν ειναι λαθος που αντι για συναρτηση εκανα διαδικασια στο 4ο θεμα?:rolleyes:

 

 

οχι, δεν υπαρχει κανενα προβλημα και γω με διαδικασια το εκανα:)

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, 1. Τα σωστα-λάθος πώς ήταν κ 2. Εκει στην ερώτηση με τις τεχνικές που έλεγε στη θεωρία για τους αλγόριθμους ποια είναι η απάντηση? Και στ 2ο θέμα τι τιμές βρήκατε ότι θα εμφανίσει? 1,2 κ 8?

1) Νομιζω μονο το 3 ηταν λαθος

2) ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ κατι τετοια αν δεν κανω λαθος

3)ναι 1,2,8 ,,,,καποιοι βρηκαν 2 στο τελευταιο και οχι 8

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουριο μελος αλλα διαβαζω την συγκεκριμενη ενοτητα εδω και καιρο για να βλεπω πως ειναι το κλιμα

 

 

Σημερα ηταν μετριας δυσκολιας τα θεματα της πληροφορικης

 

 

Μηπως ξερει καποιος να μου πει αν ειναι λαθος που αντι για συναρτηση εκανα διαδικασια στο 4ο θεμα?:rolleyes:

 

 

Ισως σου κοψουν κατι ψιλα γιατι ηθελε το καταλληλο υποπρογραμμα, αλλά δε νομιζω πανω απο 1-2 μορια.

 

 

Κατα τα άλλα οντως μετρια τα θεματα, και ειδα παρα πολλα (χωρις υπερβολη!!) παιδια που εχασαν την ερωτηση θεωριας για τους αλγοριθμους.

Link to comment
Share on other sites

1) Νομιζω μονο το 3 ηταν λαθος

2) ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ κατι τετοια αν δεν κανω λαθος

3)ναι 1,2,8 ,,,,καποιοι βρηκαν 2 στο τελευταιο και οχι 8

 

 

Tα Σ-Λ ηταν:

 

1.Σ

2.Λ

3.Λ

4.Σ

5.Σ

Link to comment
Share on other sites

Εχασα χωρις λογο το 20αρι(αναπτυξη εφαρμογων)!Δεν εδωσα πολη σιμασια στη σιμειοση στο 3ο και το εκανα κλημακοτα!:!::mad::!::mad::!::mad::!:

Εγω λεω καλυτερα να εδινες σημασια στην ορθογραφια:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω καλυτερα να εδινες σημασια στην ορθογραφια:rolleyes:

 

Eμαι λιγο δυσλεκτικος πειραζει????????????????????????????:mad:

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

1) Νομιζω μονο το 3 ηταν λαθος

2) ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ κατι τετοια αν δεν κανω λαθος

3)ναι 1,2,8 ,,,,καποιοι βρηκαν 2 στο τελευταιο και οχι 8

 

1) δεν ηταν μονο το 3...ηταν και το δυο

2)διαιρεση???μπαααα 1.μεθοδος διαιρει και βασιλευε

2.μεθοδος δυναμικου προγραμματισμου

3.απληστη μεθοδος

αρα καλυτερα μη μιλας για την ορθογραφια του αλλου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ για τα δικά μου στάνταρ πήγα χάλια στις πανελλήνιες.Σήμερα έχασα 12 μονάδες από τη θεωρία.Βία βία 17000 μόρια να έχω βγάλει.Μάλλον για μαθηματικό το κόβω σαν δεύτερη επιλογή γιατί εκεί που ήθελα δε περνάω με τίποτα.Από την άλλη χαίρομαι γιατί για μένα όλα τελείωσαν σήμερα.Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν ΑΟΘ:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...