Jump to content

Καταπολεμήστε το στρες


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σκεφτομαι να παρω κι εναν σακο του box τωρα τελευταια να την δω και λιγο rocky γιατι πολλες φορες η ενταση μου ειναι πολυ μεγαλη και σοβαρολογω οτι μαλλον θα παρω κανενα σακο να ξεσπαω εκει.

αλλο στρες και αλλο ενταση/νευρα.αι θινκ!:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφωνώ με αυτό που είπε η sofi-k ... Όσο περισσότερο απασχολείς τον εαυτό σου με άλλα πράγματα τόσο λιγότερο χρόνο έχεις να σκέφτεσαι πράγματα αγχωτικά, και τέτοια. Οπότε φεύγει και το στρες, και αν δεν φύγει εξ'ολοκλήρου, τουλάχιστον μειώνεται ...
Don't you ever dream of escaping...?**
Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι στο μυαλο..!!!εγω πιστευω οτι αν πειστουμε οτι δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαστε για ψιλοπραγματα τοτε ολα θα ειναι μια χαρα..τωρα αν η κατασταση ειναι πλεον τοσο πιεσμενη μαλλον πρεπει να κανουμε..διακοπες:)!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

αλλο στρες και αλλο ενταση/νευρα.αι θινκ!:)

 

κι ομως απο κει βγαινουν και τα νευρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι στο μυαλο..!!!εγω πιστευω οτι αν πειστουμε οτι δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαστε για ψιλοπραγματα τοτε ολα θα ειναι μια χαρα..τωρα αν η κατασταση ειναι πλεον τοσο πιεσμενη μαλλον πρεπει να κανουμε..διακοπες:)!!!

Αυτο σκεφτηκα κι εγω και ειδικα αυτες τις μερες προσπαθω να μην αγχωνομαι για τιποτα.

Απο το αν θα χασω το λεωφορειο και θα αργησω μεχρι το ποτε θα παρω πτυχιο και τι θα κανω μετα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξεκινα μια πολεμικη τεχνη θα χανεις το στρες ανετα

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

εκανα επι χρόνια :P,δε πιάνει

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

edw pou ta leme ligo agxos xreiazetai (kuriws gia tous foitites pou xrwstane ta kerata tous..) alla oxi se simio upervolis (gia tous workaholics)...

 

to thema einai na vlepete tin thetiki pleura twn katastasewn...kai na skefteste thetika... "ola tha pane kalaaaa"

 

H gumnastiki pantws einai mia enallaktiki lysh gia to stress ...."gia sena noiasou kai gumnasou"

 

 

(sorry gia ta greeklish)

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Αυτο σκεφτηκα κι εγω και ειδικα αυτες τις μερες προσπαθω να μην αγχωνομαι για τιποτα.

Απο το αν θα χασω το λεωφορειο και θα αργησω μεχρι το ποτε θα παρω πτυχιο και τι θα κανω μετα.:)

 

καπως ετσι πρεπει να το δω κι εγω γιατι αν δινω σε ολα σημασια τοτε αστα να πανε.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...