Jump to content

Νεύρα - Πως την παλεύετε;


n_wildgirl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά διατηρώ την ψυχραιμία μου. Αν ωστόσο θέλω να εκτονωθώ πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 10-15 χλμ όλα στρώνουν! :D
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 259
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γενικά διατηρώ την ψυχραιμία μου. Αν ωστόσο θέλω να εκτονωθώ πηγαίνω για τρέξιμο. Μετά από 10-15 χλμ όλα στρώνουν! :D

Εισαι λιγο...ντουκι??? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ 70 ΕΥΡΏ? μπραβο προχωρά η τεχνολογία!!!! απλά σου εφιστώ την προσοχή μην καταλήξει κρεμάστρα όπως στον περισσότερο κόσμο ρε συ that´s all.

Εντάξει τους πιτσιρικάδες τους καταλαβαίνω γενικότερα. Αυτούς ρε παιδια που ειλικρινά δεν καταλαβαίνω είναι κάτι 40-50-60 αρηδες που κυκλοφορούν και τσαμπουκαλεύονται όπου βρουν (και είναι συγκεκριμένες συνομοταξίες αυτοί)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

τα παιδια που δεν ηρεμησαν στα 20-25 μαλλον ειναι αυτοι οι 40ρηδες και βαλε που βλεπεις...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι όταν έχω νεύρα φροντίζω να έχουν και οι άλλοι.:D Μη ζηλεύουν...:rolleyes:

 

Δηλαδή; Ξεσπάς πάνω τους ή χρησιμοποιείς,υπογείως,κάποια αθέμιτα μέσα :D;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Ξεσπάς πάνω τους ή χρησιμοποιείς,υπογείως,κάποια αθέμιτα μέσα :D;

 

Kάτι ανάμεσα στα δύο...;):p

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι γιατι προερχονται οι θυμοι κ γιατι καποιος στραβωνει ευκολα

το προβλημα ειναι το σεξ..............τα ναρκωτικα,η μλκ π τους δερνει,τα προβληματα τους?

ε ρε fake θυμοι π γραφονται...

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι το "ντούκι";;;; :stupid: :stupid: :stupid: :X

 

Σεντουκι, ή αλλιως, σφιχτης :p

Εγω αν καθε φορα που νευριαζα ετρεχα 15 χιλιομετρα, θα ετρεχα τουλαχιστον 45 χιλιομετρα την εβδομαδα!!! Δηλαδη θα ημουν λιγο σαν ποδοσφαιριστης :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι για να αποφύγω τις δυσάρεστα ξεσπάσματα του νευριασματος παίρνω το υφακι του μαλακα και απλά χαμογελαω,κάνοντας οτι δεν κατάλαβα... βέβαια υπήρχαν περιπτώσεις,ευτυχώς ελάχιστες(τις οποίες εχω μετανοιώσει) που έσπασα 2 τηλεοράσεις,ένα στερεοφωνικό και μια πόρτα.

εμένα με ήρεμη η θάλασσα...παίρνω ένα απο τα σκάφη μου και αμέσως τα εχω ξεχάσει όλα...

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ξεσπάω στους κάγκουρες που κάνουν ό,τι τους κατέβει στους δρόμους... Και από δαύτους σε αυτή την χώρα, ευτυχώς, υπάρχουν μπόλικοι... :rolleyes: Τον μ__κα πάντως δεν θα μπορούσα εύκολα να τον κάνω... :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

δεν την παλευουμε...

Αυτο μαλλον θα πρεπει να γινει ο εναλλακτικος τιτλος του θεματος :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το σπάσιμο δε συμφέρει...μου κόστισε το λάπτοπ πριν έναν χρόνο και κατι...ενα amilo 7405...Το βρίσιμο όμως λέει πολύ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2341132752233.jpg

 

Rocky Balboa-The Italian Stallion

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το φορουμ :)

Νομιζω ο τιτλος του θεματος τα λεει ολα και το ανοιξα για να το συζητησουμε λιγο γιατι δεν την παλευω καθολου. Οταν νευριαζω σπαω ο,τι εχει την ατυχια να βρεθει μπροστα μου. Προχθες τα πηρα με το ποντικι μου που δε δουλευε (γελαστε οσο θελετε :lol:) και το ελιωσα. Παρτε μια ιδεα...

 

http://s191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/?action=view&current=DSC01865.jpg

 

Εσεις τι κανετε οταν εχετε νευρα? Ξεσπατε ή οχι? Και αν ξεσπατε...πού και πώς?

 

Το ποντίκι που είχες :p μοιάζει επικίνδυνα με το δικό μου... :rolleyes: :lol:

Και guess what... Κι εμένα μου σπάει τα νεύρα αλλά ακόμα αντέχω.

 

Σε γενικές γραμμές η κατάσταση παλεύεται με λίγο νευρικό γέλιο και άλλες ανατολίτικες μεθόδους (οοοοοοοομ) . :p

Παλιότερα έριχνα μπουνίδια. Όπου τύχαινε... Τοίχους,γραφείο,τιμόνι (πως δε μου ήρθε καπέλο ο αερόσακος πάλι καλά).

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Γενικα την παλεύω αλλά άμα τύχει και νευριάσω πολύ μπορεί να σπάσω τίποτα (ή αν είναι λιγότερο να ρίξω καμια μπουνιά στον τοίχο).

 

Στην χειρότερη περίπτωση μου έχει τύχει να παίζω και ξύλο για κανα 10λεπτο:blink::O:O:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

what is νευρα??:cool:

συνηθως πανω στα νευρα μου...:kill::kill:γιατι βαριεμαι να μπαινω σε διαδικασιες ηρεμιας κτλ:

 

με τοσα που εχω συναντησει μπορω να πω οτι ουτε τα νευρα μου συγκινουνται!:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

what is νευρα??:cool:

συνηθως πανω στα νευρα μου...:kill::kill:γιατι βαριεμαι να μπαινω σε διαδικασιες ηρεμιας κτλ:

 

με τοσα που εχω συναντησει μπορω να πω οτι ουτε τα νευρα μου συγκινουνται!:lol:

 

Άγνωστος νεαρός κυρίες και κύριοι χθες το βράδυ στη περιοχή της Καλαμαριάς Θεσ/νίκης εκινήθει απειλητικά σε ζευγάρι ηλικιωμένων διότι του φώναζαν ακατάσχετα και του έκαναν δρυμείς παρατηρήσεις για συνεχή ηχορύπανση. :lol: :p

 

Billako όταν δεν έχεις νεύρα παίζουν χαστουκάκια δλδ; :) :p

Μάλλον δεν έχεις συναντήσει ακόμα κάτι που θα συγκινήσει έντονα τα νεύρα σου. :shifty:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστος νεαρός κυρίες και κύριοι χθες το βράδυ στη περιοχή της Καλαμαριάς Θεσ/νίκης εκινήθει απειλητικά σε ζευγάρι ηλικιωμένων διότι του φώναζαν ακατάσχετα και του έκαναν δρυμείς παρατηρήσεις για συνεχή ηχορύπανση. :lol: :p

 

Billako όταν δεν έχεις νεύρα παίζουν χαστουκάκια δλδ; :) :p

Μάλλον δεν έχεις συναντήσει ακόμα κάτι που θα συγκινήσει έντονα τα νεύρα σου. :shifty:

οχι ενταξει..ειμαι πολυ ηρεμος μπορω να πω.απλα το ριχνω στο αγχος μαλλον εχουν καμια σχεση αυτα τα 2?:p

 

η αληθεια ειναι, σε σχετικη συζητηση με φιλους μου,ειπαν οτι ειχαν χρονια να με δουνε να εχω νευρα!

του στυλ μπιλακο να σε δω νευριασμενο και τι στον κοσμο! (καναμε και προβα-τι νομιζες!):lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

οταν εχω συνηθως νευρα γινομαι πολυ κυνικη πεταω κακιουλες:mad:

παλια ξεσπαγα σε αντικειμενα (εχω σπαει 3 κινητα)- το ποντικι μου αποδειχτηκε ακρως ανθεκτικο!!:lol:τωρα ομως βλεπω τα πραγματα πιο χαλαρα μερικες φορες η απαθεια ειναι πιο αποτελεσματικη.Εκει που δε σηκωνω πολλα ειναι οταν με προσβαλει ο αλλος....εχω μπλεξει σε καβγα αν και γυναικα.....!!οχι οτι κερδιζεις και τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

CORFU FOR EVER

Link to comment
Share on other sites

neyra eee???xxxmmm...kai gamo ta 8emata.

ego tora gia pite mou prepei na exo neyra pou edo kai 4 mines mou exei priksei ta sikotia i ili8ia spitonikokiramou oti 8elei to spiti(exoume simbolaio gia 2 xronia kai exei perasei akribos enas)kai simera pou tin pira tilefono kai tis eipa oti brika spiti kai feygo mou leei den 8elo na to ksenikiaseis giati telika den 8a to xriasto kai prepei na mineis allon ena xrono.

exei kanenas danikia mia :w00t::w00t::w00t::w00t:karampina???:w00t::w00t::w00t::w00t:

EXEI KANEIS ANTIPALEYON MAZI TOU????

pantos otan exo neyra opos tora as poume ksespao se ena sako pou exo ftiaksei apo ena palio loukaniko(sakos imatismou)tou stratou.

efiga geia sas giati 8a arxiso na klotsao ta epipla

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν και λιγες φορες θυμωνω ασχημα,θυμωνω ευτυχως οταν πραγματικα υπαρχει λογος,τεσπα κατα τη διαρκεια του θυμου βριζω πολυ(και ασχημα)...και αναλογα το ποσα νευρα θα χω πρατω αναλογα,η αληθεια ειναι οτι εκεινη τη στιγμη σκευτομαι να κανω τα παντα για να βαλω τον αλλον/η στη θεση του..
Link to comment
Share on other sites

 

:lol::lol::lol:

 

4,5 λεπτα για να δουμε μονο ενα σπασμενο πληκτρολογιο? :blink:

Και μαλιστα χωρις υποτιτλους... Και ουρλιαζε σα δαιμονισμενο το απροσαρμοστο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...