Jump to content

Λιστες με emails!


mik3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος/τόπος να βρουμε λίστες με πολλα emails? Όσα περισσότερα τόσο το καλύτερο. με emails και απο Ελλάδα αλλά και άλλες χωρες..
Forza scuderia
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι για εμενα ειναι για κάποιο γνωστό μου δεν ξερω γιατι τα θελει νομιζω για διαφιμιση κάποιου σεμιναριου που θα κάνει ή κατι τέτοιο..

 

 

@Efthimis Γεια σου ρε Efthimi ευθυμισαμε παλι :confused: :mad:

Forza scuderia
Link to comment
Share on other sites

a ok giati nomiza oti isoun ena apo ayta ta kolopaida poy stelnoyn malakies spam e-mails kai gemizoun to inbox tou kosmou.

Sorry etsi apla exo spastei poli asxima apo ta spam.

Kales giortes

http://briefcase.pathfinder.gr/download/efthimis_2/29662/350010/1/palastijns+mobieltje222.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγώ άνοιξα πριν λίγες ημέρες για πρώτη φορά λογαριασμό στην OTEnet και μετά από 3 ημέρες ήρθε και το πρώτο spam!... :eek: άραγε πώς; :confused: από έλληνα φυσικά... -ένα site με αυτοκίνητα το οποίο το έχω λάβει σε όλα τα e-mail accounts που έχω... φυσικά και δεν το επισκέφτηκα και ούτε πρόκειται! :angry:

John Sclavos,

 

http://www.freestuff.gr/

 

---

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λαμβάνω 5-7 spam mails κάθε μέρα και στον ISP μου αλλά και σε άλλους λογαριασμούς που έχω.
Link to comment
Share on other sites

mailwasher pro , και αντιο στο spam
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...