Jump to content

Harry Potter και το Τάγμα του Φοίνικα, The Videogame


sword_lilly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει το παιχνίδι της νέας ταινίας του Χάρι Πότερ που θα ονομάζεται Harry Potter and The Order of the Phoenix. Συγκεκριμένα θα κυκλοφορήσει στις 29 Ιουνίου και θα είναι διαθέσιμο για όλες τις κονσόλες. Οι κριτηκές που έχει το παιχνίδι μέχρι στιγμής από μεγάλα site του εξωτερικού είναι αρκετά καλές. Θα είναι λοιπόν μια καλή ευκαιρία να πάρουμε μια πρώτη γεύσει της ταινίας και παράλληλα να περάσουμε ευχάριστα το καλοκαίρι μας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ωραία,θα πάρουν φωτιά τα τόρεντς :p

 

Όντως από βιντεάκια που είδα φαίνεται αρκετά καλό!

 

Αληθεύει ότι κυκλοφορεί επισήμως σήμερα?(αυτό διάβασα σε ένα site)

Link to comment
Share on other sites

Λίγο που έπαιξα (λόγω εξεταστικής,αλλιώς θα το είχα λιώσειhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/tongue.gif),ενώ από γραφικά είναι πολύ καλό κ με ωραία σκοτεινή ατμόσφαιρα το gameplay του είναι ΠΟΛΥ εκνευριστικό!!!http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/glare.gif

Ο Harry πηγαίνει λες κ έχει πάρει ecstasy!http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά βοήθεια!!!!!!!Κάνω κανονικά την εγκατάσταση αλλά όταν πάω να το τρέξω μου βγάζει το εξής:Η ενεργοποιηση της απαραίτητης μονάδας ασφαλείας είναι αδύνατη.Το πρόγραμμα αυτό δεν μπορεί να εκτελεστεί(7001).Τι να κάνω;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια!!!!!!!Κάνω κανονικά την εγκατάσταση αλλά όταν πάω να το τρέξω μου βγάζει το εξής:Η ενεργοποιηση της απαραίτητης μονάδας ασφαλείας είναι αδύνατη.Το πρόγραμμα αυτό δεν μπορεί να εκτελεστεί(7001).Τι να κάνω;;;

 

Μήπως, λέω μήπως, το έχεις αντιγραμμένο; ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μήπως, λέω μήπως, το έχεις αντιγραμμένο; ;)

 

Με προσβάλεις εννοείται πως όχι(δεν κάνω πλάκα).Τεσπα βρήκα και πως λύνεται το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι η προσβολη?:p:wacko:

 

Το ότι δεν κάνω πλάκα πήγαινε στο ότι το game είναι αυθεντικό.Για την υπόλοιπη πρόταση όμως ναι εκανα πλάκα:happy:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,πόσα,ποια και που μπορώ να βρω τα χαμένα αντικείμενα της Luna?Έχω βρει 4 μέχρι τώρα,έχω καθαρίσει το Hogwarts και δεν μπορώ να βρω τα άλλα!Θα με βοηθήσετε?Έχω για task μόνο αυτό.Αν τα βρω τί γίνεται.Πρέπει να τερματίζεται το παιχνίδι...
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για διάφορα cheats/guides στο ίντερνετ ;)

thx,το τερμάτισα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...