Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sas parakalo opoios mporei na mou steilei to Route 66 Athens + to update tou yia Nokia 6680 sto konstantinos.metaxas@gmail.com . Den yparxei provlima xorou. Sas efxaristo poly. Keep up the nice work !!!
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Zacharopoulos & glou sas estila to update 1.04, oso gia sena file kkmet den mporo na su ta stilo (Route 66 Athens + to update tou) giati ine 19mb!

 

mporis na to katevasis apo edo h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

πως βαζουμε ομιλουμενη γλωσσα τα ελληνικα?

δεν εχει greek στις επιλογες αλλα υπαρχουν wav με ελληνικα

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Zacharopoulos & glou sas estila to update 1.04, oso gia sena file kkmet den mporo na su ta stilo (Route 66 Athens + to update tou) giati ine 19mb!

 

mporis na to katevasis apo edo h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

 

 

Ευχαριστω grimak :)

Link to comment
Share on other sites

Zacharopoulos & glou sas estila to update 1.04, oso gia sena file kkmet den mporo na su ta stilo (Route 66 Athens + to update tou) giati ine 19mb!

 

mporis na to katevasis apo edo h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

 

 

μπορεις να μου το στειλεις κι εμενα?dim.del@pathfinder.gr ευχαριστω πολύ.........

 

 

 

το route 66 απο το link που εδωσες ζηταει κωδικό για να γίνει εγκατάσταση..........

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου το στειλεις κι εμενα?dim.del@pathfinder.gr ευχαριστω πολύ.........

 

su to estila!

 

το route 66 απο το link που εδωσες ζηταει κωδικό για να γίνει εγκατάσταση..........

 

 

dokimase gia kodiko http://www.myphone.gr !

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

grimak se euxaristw pou mou to esteiles man !

 

zhtaei kai emena kwdiko gia activation kai malista leei activate via sms !

to http://www.myphone.gr den 3erw an to dokimase kaneis alla logika den 8a paizei dioti 8a 8elei to product id an to exeis agorasei kai 8a sou stelnoun logika pisw kwdiko 3ekleidomatos !

Link to comment
Share on other sites

sorry kati pou den exw katalavei.....xwris to update, den paizei me gps ?

skopevw na agorasw gps receiver authn thn evdomada. 8a pai3ei me thn 1 ?

 

Οχι το προγραμμα λειτουργει κανονικα και χωρις gps ειτε εχεις το update ειτε οχι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιος μπορει να μου στειλει το route66 στο george_6706@yahoo.gr επειδη δεν μπορω να το βρω πουθενα.Ευχαριστω προκαταβολικα :O
Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Ελεος παιδια :what: ,σε καθε σελιδα που περναει ,αναφερεται,

Διαβαζετε τις σελιδες ,δεν γραφονται για πλακα :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=911708#post911708

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ελεος παιδια :what: ,σε καθε σελιδα που περναει ,αναφερεται,

Διαβαζετε τις σελιδες ,δεν γραφονται για πλακα :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=911708#post911708[/quote

 

Εχεις δικιο μονο που στο συγκεκριμενο λινκ και σε ολα οσα εχω προσπαθησει μου γραφει connected failed και για αυτο το λογο το ζητησα με αυτο το τροπο !!!

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Ελεος παιδια :what: ,σε καθε σελιδα που περναει ,αναφερεται,

Διαβαζετε τις σελιδες ,δεν γραφονται για πλακα :whistle:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=911708#post911708[/quote

 

Εχεις δικιο μονο που στο συγκεκριμενο λινκ και σε ολα οσα εχω προσπαθησει μου γραφει connected failed και για αυτο το λογο το ζητησα με αυτο το τροπο !!!

 

Φιλε μου απλα πρεπει να διορθωσεις λιγο το Link.Βγαλε τα ** και βαλε tt. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου απλα πρεπει να διορθωσεις λιγο το Link.Βγαλε τα ** και βαλε tt. :O

 

Συγνωμη αυτο δεν το ειχα προσεξει, ευχαριστω.

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

πως βαζουμε ομιλουμενη γλωσσα τα ελληνικα?

δεν εχει greek στις επιλογες αλλα υπαρχουν wav με ελληνικα

 

anyone please!?!

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλό. Πηγαίνεις στον φάκελο speech, σβήνεις όλους τους φακέλους και αφήνεις μόνο τα ελληνικά και τα αγγλικά (δεν είναι υποχρεωτικό αλλά καλο είναι να το κάνεις για να γλυτώσεις πολύ χώρο). Πηγαίνεις στον φάκελο των Ελληνικών και τον μετονομάζεις σε British και τον φάκελο British τον μετονομάζεις σε κάτι άλλο ωστε να μην υπάρχουν δύο φάκελοι με το ίδιο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

οταν βρεις ενα gps με bluetooth πρεπει να πατησεις στο gps οτι π.χ. δεχομαι τη συνδεση ή κατι τετοιο; ειχα βρει εναν ταριφα με gps αλλα δε μπορουσε να συνδεθει και να λαβει δεδομενα ενω το εβρισκε :)
Link to comment
Share on other sites

Zacharopoulos & glou sas estila to update 1.04, oso gia sena file kkmet den mporo na su ta stilo (Route 66 Athens + to update tou) giati ine 19mb!

 

mporis na to katevasis apo edo h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

Tο κατεβασα απο το μερος αυτο αλλα μπορει να μου πει καποιος που βρισκονται οι οδηγιες εγκαταστασης, αφου οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα μονος μου να τρεξω το προγραμμα.

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Tο κατεβασα απο το μερος αυτο αλλα μπορει να μου πει καποιος που βρισκονται οι οδηγιες εγκαταστασης, αφου οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα μονος μου να τρεξω το προγραμμα.

 

Απο mirrorofsorrow

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Απο mirrorofsorrow

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Ok θα το δοκιμασω ευχαριστω.

 

Tελικα το εκανα κανονικα εγκατασταση αλλα ποιο ειναι το product key που ζηταει για να το ενεργοποιησει?

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...