Jump to content

Bluetooth προγραμμα και drivers


Dragonheart
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Το προβλημα μου ειναι οτι εχασα το cd με τους drivers και το προγραμμα για να συνδεσω το usb bluetooth μου απο τον υπολογιστη με το κινητο μου. Το συνδεω με τον υπολογιστη αλλα χρειαζεται drivers για να δουλεψει. Το ειχα παρει πριν απο περιπου 4 μηνες απο τα multirama αλλα πανω δεν λεει τι μαρκα ειναι. Αν μπορει καποιος να βοηθησει..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Το προβλημα μου ειναι οτι εχασα το cd με τους drivers και το προγραμμα για να συνδεσω το usb bluetooth μου απο τον υπολογιστη με το κινητο μου. Το συνδεω με τον υπολογιστη αλλα χρειαζεται drivers για να δουλεψει. Το ειχα παρει πριν απο περιπου 4 μηνες απο τα multirama αλλα πανω δεν λεει τι μαρκα ειναι. Αν μπορει καποιος να βοηθησει..

 

Κοίτα κατά την αναζήτηση νέου υλικού τι βγάζει, πχ ΜΑ730 η κτ τέτοιο, που θα δηλώνει το μοντέλο του. Τότε ψάξε με το μοντέλο για την εταιρεία και από εκεί κατέβασε τους drivers;)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Τι windows εχεις?

Τα XP service pack 2 εχουν απο μονα τους drivers για bluetooth.

 

Εχω win xp sp2 αλλα δεν μου βγαζει τους drivers απο μονα τους.

 

Κοίτα κατά την αναζήτηση νέου υλικού τι βγάζει, πχ ΜΑ730 η κτ τέτοιο, που θα δηλώνει το μοντέλο του. Τότε ψάξε με το μοντέλο για την εταιρεία και από εκεί κατέβασε τους drivers;)

 

Στην αναζητηση νεου υλικου μου βγαζει ISSCBTA. Λες να ειναι αυτο το μοντελο;

Link to comment
Share on other sites

Οταν συνδεεις το usb bluetooth στο pc δεν βγαινει ο οδηγος ευρεσης νεου υλικου?

Αν βγει,εχει μια επιλογη που λεει συνδεση στο ιντερνετ,ισως απο εκει βγαλεις ακρη!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

 

Στην αναζητηση νεου υλικου μου βγαζει ISSCBTA. Λες να ειναι αυτο το μοντελο;

 

Μπορεί, αλλά δν ξέρω κατά πόσο αρκεί για να βρεις πρόγραμμα οδήγησης. Κοίτα μήπως υπάρχει αυτοκόλλητο η οτιδήποτε άλλο πάνω στον αντάπτορα που θα σε βοηθήσει να βρεις τι συσκευούλα έχεις...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί, αλλά δν ξέρω κατά πόσο αρκεί για να βρεις πρόγραμμα οδήγησης. Κοίτα μήπως υπάρχει αυτοκόλλητο η οτιδήποτε άλλο πάνω στον αντάπτορα που θα σε βοηθήσει να βρεις τι συσκευούλα έχεις...

 

Το ανταπτορακι λεει πανω bluetooth μονο! Αλλα ευτυχως το ελυσα το προβλημα!

Εγραψα στο google ISSCBTA (αυτο που μου εβγαζε δηλαδη στην ευρεση νεου υλικου) και βρηκε τους drivers. Απιστευτο! Τελικα οτι και να χρειαζεσαι google is the best solution!

Topic can be :lock: by the mods αφου το προβλημα λυθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...