Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πες τα πες τα!!! για ολα... και για τον ανθιμο και για τη μαρια... λιγα κιλακια καλα θα ηταν!!:D

Δεν λέω, η Μαρία να πάρει κάνα κιλάκι, καλό θα της κάνει, θα γίνει και πιο όμορφη, θα στρώσει και το σωματάκι της, θα γίνει γυναίκα...!!!!!

Αν πάρει κιλά κι ο Άνθιμος, ασ'τα χέστα Πολυχρόνη... Έχει που έχει έναν κ**ο σαν την πλατεία Συντάγματος, θα γίνει δεν ξέρω κι εγώ πως... :lol::lol: Ήθελα να ήξερα, τόση γυμναστική πού την έκανε...Μόνο στα μπράτσα (που αντικειμενικά δεν έχει...) ή στους κοιλιακούς και στα στήθη (που πάλι αντικειμενικά δεν έχει....)...:X:X:X :p:p :p

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρει κιλά κι ο Άνθιμος, ασ'τα χέστα Πολυχρόνη... Έχει που έχει έναν κ**ο σαν την πλατεία Συντάγματος, θα γίνει δεν ξέρω κι εγώ πως... :lol::lol:

 

Ξέρω εγώ............ Σαν την Ομόνοια :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι αρκετα κοντος ο Ανθιμος και τα λιγα κιλα φαινονται επανω του...παντος θα πρεπε να χασει μερικα ενω η Μαρια να παρει καμια...10αρια:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε ζηλιαρηδες ολοι!:lol:

Νταξει εχει κωλαρακι το παιδι κι ειναι κοντος. Περαν αυτων των ελλατωματων, ειναι μια χαρα παιδι. Σταματηστε το κραξιμο πια.:p

Τουλαχιστον κραξτε και τον Παρθενη που δεν μ' αρεσει καθολου.:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε ζηλιαρηδες ολοι!:lol:

Νταξει εχει κωλαρακι το παιδι κι ειναι κοντος. Περαν αυτων των ελλατωματων, ειναι μια χαρα παιδι. Σταματηστε το κραξιμο πια.:p

Τουλαχιστον κραξτε και τον Παρθενη που δεν μ' αρεσει καθολου.:X

 

1ον το "ζηλιάρηδες" ούτε καν το σχολιάζω. Δηλαδή τι άκριβως ζηλεύουμε?

 

2ον τον Παρθένη εμφανισιακά δεν μπόρω να τον σχολιάσω γιατί αντικειμένικα είναι ώραιος (πρώην μοντέλο γαρ) αλλά για να σε ικανοποιήσω σαν ηθοποίος πίστευω ότι ακόμη και ο χαρτοφυλακάς του παίζει καλύτερα (παραλαγμένο από Λαζοπουλο για την Ντενίση και το τρένο:p)

 

3ον Το έχω πει και σε προηγούμενο post κανείς δε νομίζω να έκραζε τον Άνθιμο αν ήταν λίγο low profile. Π.χ. ο Βασιλής Χαραλαμπόπουλος για να κάνω μια σύγκριση είναι κοντούλης, είναι ταλαντούχος είναι και σεμνός και σπάνια θα βρεις άνθρωπο να πει κακή κουβέντα γι αυτόν. Αντίθετα για τον Άνθιμο: Είσαι 1μίση μέτρο με τα χέρια στην ανάταση, έχεις ένα κ*λο σαν το κόσμο όλο, δεν τα λες και σαν ήθοποιος τι πας μετά και μου κάνεις δηλώσεις ότι σε έχει κουράσει η ταμπέλα του sex symbol? Δηλάδη το τραβάει ο οργανισμός του το κράξιμο. Ελπίζω κάποια στιγμή να βρεθεί κάποιος να του πει "που πας ρε Καραμήτρο?" μπας και βάλει μυαλό γιατί αλλιώς τον κόβω με το που ξεχαστεί η επιτυχία της Μαρίας να ψάχνει δουλειά μπάρμαν.

 

Τέλος ελπίζω στο φίναλε της σειράς η Μάρια που μετά το γενικό ρεκτιφίε λέει πλέον σα γυναίκα να τον φτύσει και να διαλέξει τον Φίλιππο που όπως και να το κάνουμε μπροστά στον Μαντά μοιάζει Μπραντ Πιτ. Αν και είμαι σίγουρος ότι δε θα συμβεί το ελπίζω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

χτες(μερα καθισιου) κατορθωσα να δω ενα ολοκληρο επεισοδιο...αμεεεε

δεν καταλαβαινα και πολλα,αλλα μια ακρη την εβγαλα...

 

ρε παιδια,πως μπορειτε και το βλεπετε??πιο αργη εξελιιξη δεν εχω ματαδει

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χτες(μερα καθισιου) κατορθωσα να δω ενα ολοκληρο επεισοδιο...αμεεεε

δεν καταλαβαινα και πολλα,αλλα μια ακρη την εβγαλα...

 

ρε παιδια,πως μπορειτε και το βλεπετε??πιο αργη εξελιιξη δεν εχω ματαδει

 

αστα...μετα απο τοσο καιρο επιτελους ηρθε ξανα στην Ελλαδα!:p

 

φαντασου απο εδω και στο εξης τι μας περιμενει...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ηρθεε??

 

εγω καταλαβα πως δεν ηρθε ακομα..

 

δεν το εθεσα καλα!:p

 

ερχεται στο σημερινο!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν το εθεσα καλα!:p

 

ερχεται στο σημερινο!:)

Ούτε τώρα το έθεσες καλά... Στο αυριανό έρχεται...!!!! :p:p:p:lol::lol::lol:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Ούτε τώρα το έθεσες καλά... Στο αυριανό έρχεται...!!!! :p:p:p:lol::lol::lol:

 

Γιατι σημερα δεν εχει??:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι σημερα δεν εχει??:blink:
Έχει κανονικά..! Σήμερα ταξιδεύει και αύριο μπαίνει στο σπίτι της....Την άλλη τετάρτη, πατάει το πόδι της στην Ecomoda...!!!!

:D:D:D:D

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά..! Σήμερα ταξιδεύει και αύριο μπαίνει στο σπίτι της....Την άλλη τετάρτη, πατάει το πόδι της στην Ecomoda...!!!!

:D:D:D:D

 

και μετά απο ένα χρόνο ίσως φτάει στο τέλος το σίριαλ...:p:D

πόσο θα το καθυστερήσουν ακόμα?:confused:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά εξελίσσονται πολύ αργά τα γεγονότα και έχει γίνει κουραστικο!!!:wacko:
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

ontos ekselisete poly arga.

Sympathitiki egine i maria,oxi omos kamia koyklara poy fantazomoyn.

Mas ta prizan,mas ta prizan.siga tin metamorfosi.

Ton thapsate ton mada:lol::lol: entaksei einai kontos,eseis ton bgalate kai xontro:lol: enas adynatos nanos einai.

 

 

Moy tin spane tetoia sirial poy pane toso arga,thimizoyn meksikanika,otan den exo ti na kano mporei na to xazepso.

Link to comment
Share on other sites

τι αργά καλέ? η λέξη αργά είναι πολύ γρήγορη για να χαρακτηρίσει την εξέλιξη του επεισοδίου!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Είχα πει να σταματήσω να θάβω τον Άνθιμο, άλλα τι να κάνω που εμφανίστηκε στο TV τινγκλον? :whistle::innocent:

 

Δεν θα τον θάψω αλλά παραθέτω μερικά "κορυφαία" που βγήκαν από το στόμα του.

 

1."Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει να την παντρευτώ" (Μπράβο Άνθιμε είσαι και ο πρώτος γκόμενος :clap:)

 

2."Μια κόπελα μπήκε στο καμαρίνι μου και έμεινε γυμνή από τη μέση και πάνω" (Ξανά μπράβο Άνθιμε είπαμε είσαι και ο πρώτος γκόμενος :clap:)

 

3."Νιώθω ένοχες όταν λόγω γυρισμάτων δεν μπορώ να γυμνάζομαι" :lol: :lol: :lol: :lol: (Nino περιμένω σχόλιο για το συγκεκριμένο)

 

Btw κάπως όριστικο μου φάνηκε το αντίο της Μαριάς στο Φίλιππο, τι ορίστικο δηλαδη, ο τύπος τη γουστάρει και του σκάσε τη χυλόπιτα κατάμουτρα. Ξέρουμε αν θα ξανα-εμφανιστεί στη σειρά (στην Ελλάδα λόγικα) για να γίνει κανένα love triangle με Μαρία και Αλέξη?

 

Επίσης όντως η σειρά εξελίσεται πιο αργά και απ το θάνατο και οι παράληλλες ιστορίες που γεμίζουν τα επεισόδια είναι ανυπόφορες (βλ. Ελεονώρα), οκ και πολλοί από τους ηθοποίους είναι αγγούρια αλλά δεν ξέρω εμένα μου φαίνεται πολύ καλύτερη από κάποια εβδομαδιαία σίριαλ με πιο υψηλά στάνταρ και μεγάλα όνοματα στους συντελεστές τους. Σε όσους ρίχνουν που και που μια ματία στη σειρά και τη θάβουν έχω να πω ότι το ίδιο έκανα επί έναμιση χρόνο και εγώ. Τον τελευταίο καιρό που άρχισα να τη παρακολουθώ συχνά (λίγο η περιέργια για την αλλαγή της Μαρίας, λίγο που με τράβηξε το love story της Μαρίας με το Φίλιππο) συνειδητοποίησα ότι η σείρα δεν είναι τελικά τόσο κακή όσο φαινεταί με μια πρώτη ματία.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει να σταματήσω να θάβω τον Άνθιμο, άλλα τι να κάνω που εμφανίστηκε στο TV τινγκλον? :whistle::innocent:

 

Δεν θα τον θάψω αλλά παραθέτω μερικά "κορυφαία" που βγήκαν από το στόμα του.

 

1."Θαυμάστρια μου έχει ζητήσει να την παντρευτώ" (Μπράβο Άνθιμε είσαι και ο πρώτος γκόμενος :clap:)

 

2."Μια κόπελα μπήκε στο καμαρίνι μου και έμεινε γυμνή από τη μέση και πάνω" (Ξανά μπράβο Άνθιμε είπαμε είσαι και ο πρώτος γκόμενος :clap:)

.

σοφι-κ τι εκανες παλιιιι??:lol::D

 

Btw κάπως όριστικο μου φάνηκε το αντίο της Μαριάς στο Φίλιππο, τι ορίστικο δηλαδη, ο τύπος τη γουστάρει και του σκάσε τη χυλόπιτα κατάμουτρα. Ξέρουμε αν θα ξανα-εμφανιστεί στη σειρά (στην Ελλάδα λόγικα) για να γίνει κανένα love triangle με Μαρία και Αλέξη?

 

παιδι μου,"μαρια η ασχημη" βλεπεις...οχι το νιπ τακ:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σοφι-κ τι εκανες παλιιιι??:lol::D

 

:lol: :lol: Το είχα υποψιαστεί και εγώ.

 

 

παιδι μου,"μαρια η ασχημη" βλεπεις...οχι το νιπ τακ:p

 

Το ξέρω άλλα τη σειρά έχω ξεκινήσει να τη βλέπω έδω και κανένα δίμηνο και εχώ ήδη αρχίσει να την ψιλοβαριέμαι. Δεν πρέπει να γίνει κάτι να αναζοπυρώσει το ενδιαφέρον? Τι το μόνο που θα δείχνει από δω και πέρα είναι τη Μαρία να εμφανίζεται σε όλους τους παλιούς της γνωστούς και αυτοί να κάνουν "Ααααααααααααααααα", "είσαι μια κούκλα" και άλλα τέτοια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Το είχα υποψιαστεί και εγώ.

 

 

 

 

Το ξέρω άλλα τη σειρά έχω ξεκινήσει να τη βλέπω έδω και κανένα δίμηνο και εχώ ήδη αρχίσει να την ψιλοβαριέμαι. Δεν πρέπει να γίνει κάτι να αναζοπυρώσει το ενδιαφέρον? Τι το μόνο που θα δείχνει από δω και πέρα είναι τη Μαρία να εμφανίζεται σε όλους τους παλιούς της γνωστούς και αυτοί να κάνουν "Ααααααααααααααααα", "είσαι μια κούκλα" και άλλα τέτοια.

 

να ηταν κιολας παει και ερχεται αλλα.....:blink:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

3."Νιώθω ένοχες όταν λόγω γυρισμάτων δεν μπορώ να γυμνάζομαι" :lol: :lol: :lol: :lol: (Nino περιμένω σχόλιο για το συγκεκριμένο)

Τώρα κατάλαβα....Γύμναζε τον εγκεφαλό του τόσο καιρό, για να σταματήσει να λέει μ****ς...! Γι'αυτό τώρα που βγήκε στο γυαλί και σταματησε την γυμναστική, πετάει την μία μετα την άλλη...:p

Έχω να του προτείνω δύο πράγματα...

 

1) Όργανα παθητικής γυμναστικής, για να τα φοράει ακόμα και την ώρα των γυρισμάτων....(Δεν θα φανεί η διαφορά, πιστέψτε με...Είτε με την ζώνη, είτε χωρίς, το ίδιο πεταχτούλης θα είναι ο κ***ς του...)

 

2) Μια πάρα πολύ καλή ιδέα είναι να συμμετάσχει ώς guest star στο αμερικάνικο NipTuck... Και πλαστική του κ**ου θα κάνει, και θα γίνει γνωστός και σε όλη την υφηλιο...( βλέπετε τέτοια ταλέντα δεν χωράνε στα στενά ελληνικά μας σύνορα...:lol::lol::lol: )...

 

Πάντα φιλικά και με πολλήήήήήήήή αγάπη...:D:D

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...