Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει να χαίρονται στο mega! 35% χτυπάει η Μαρία κι αφήνει πίσω το deal!!

Tωρα πόσο θα κρατήσει αυτη η σειρα ρε παιδιά? Οταν αρχίσουν οι κανονικές σειρες και παλι θα συνεχισει να παιζει καθημερίνα???

 

 

Μόνο χαίρονται, σαμπάνιες ανοίγουν στη Μεσογείων όχι μόνο για την επιτυχία της Μαρίας της άσχημης που για τρίτη μέρα άφησε πίσω το αήττητο μεχρι τωρα deal 10 μονάδες πίσω αλλά γιατί αποδυναμώθηκε απίστευτα η απογευματινή ζώνη του αντ1 αφού η απουσία του deal συμπαρέσυρε και τον ερωτα και το δελτίο ειδήσεων, δε το συζητω για το Μαμαλάκη που σαρώνει. Οποιος είχε τη φαινή ιδέα να μετακινησει το deal τον βλέπω να απομακρύνεται...

 

Σε δύο βδομάδες θα μεταφερθεί στις 18.15 το απόγευμα και εκεί θα κριθεί το παιχνίδι βέβαια

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να θέλουν να το κάνουν έτσι για να μοιάζει περισσότερο... βραζιλιάνικο. Δεν ξέρω μου κάνει εντύπωση γιατί έχει και ονόματα εκεί μέσα και τώρα παίζουν όντως χάλια. Τι να πω... Μπορεί να υιοθέτησαν το... ωραίο (?) στυλ που έχουν οι βραζιλιάνοι και λοιποί ηθοποιοί... :p

 

 

Αυτη η μανια ο,τι σειρα προερχεται απο τη Λατινικη Αμερικη να βαφτιζεται βραζιλιανικο ειναι ακρως σπαστικη.

 

Η αυθεντικη σειρα "Yo soy Betty la fea" ειναι απο την Κολομβια και το ριμεικ "La fea mas bella" που προβαλλεται στον Αλφα ειναι μεξικανικο. Και ολως τυχαιως στις σειρες που προερχονται απο Λατινικη Αμερικη υπαρχουν και αρκετοι ταλαντουχοι ηθοποιοι. Τωρα το κατα ποσο το παιξιμο τους αλλοιωνεται απο τις αγριοφωναρες των ελληνων που μεταγλωττιζουν ειναι αλλη ιστορια.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ πρόχειρη δουλειά ..απλά μια φθηνή παραγωγή. Βέβαια τα πάει καλά στα νούμερα...

 

Του Deal νομίζω ότι δεν του πάει γενικότερα η βραδυνή ώρα προβολής σαν Deal αφού και το καλοκαίρι δεν έκανε καλά νούμερα που είχε παίξει για ένα διάστημα την ίδια ώρα (και για να προλάβω κάποιους...άλλο Deal κι άλλο Super Deal!)

Link to comment
Share on other sites

Το DEAL μου τη σπάει.. άμα είναι να κάτσω τέτοια ώρα να δω τηλεόραση θα δω το ασχημόπαπο.

 

By the way, ψες τσίμπησε ένα 35άρι.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πέτυχα σήμερα στον ΑLPHA μια ίδια βραζιλιάνικη/ισπανική σειρά.... ΕΛΕΟΣ!!

και στην ελληνική version, ο τύπος που το παίζει "ωραίος" και φίρμα, μήπως.... το τρίβει λίγο το πιπέρι???

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω απόψε ψήλωσε λιγάκι.. :p

 

Ναι του έβαλαν μεγαλύτερο τακούνι...

Τον βλέπουν τα μοντέλα και λένε τι καιρό κάνει εκεί κάτω; :lol:

 

Πάντως, όλες που παίζουν για τα μπάζα είναι εκτός από τις ξανθιές

(μοντέλο κοντό μαλλί, γραμματέα ξανθό μακρύ, βανέσσα ;) )

 

@Crazy_Heart Λες;

;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μένω έκπληκτος από τα τόσο μεγάλα ποσοστά τηλεθέασης της σειράς.Δεν περίμενα πως θα ξεπεράσει το Deal.

Ίσως την παρακολουθήσω για λίγα λεπτά τη Δευτέρα για να δω περί τίνος πρόκειται...

Link to comment
Share on other sites

Μένω έκπληκτος από τα τόσο μεγάλα ποσοστά τηλεθέασης της σειράς.Δεν περίμενα πως θα ξεπεράσει το Deal.

Ίσως την παρακολουθήσω για λίγα λεπτά τη Δευτέρα για να δω περί τίνος πρόκειται...

Ε, μα αν το δεις την Δευτέρα δεν θα καταλάβεις τι γίνεται... :p Είναι τέτοια η σειρά που....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικο ειναι, τελειως λατινοαμερικανικη αισθηση(δεν λεω βραζιλιανικο μην ενοχληθουν και καποιοι) αλλα βλεπεται ευκολα.

Οι ηθοποιοι ειναι τελειως για τα μπαζα αλλα μου αρεσει η Μαρκελα...και το "σκληρο" στυλακι της.:p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Όντως η Μαρκέλλα είναι η καλύτερη.

Φαίνεται τελείως βραζιλιάνικο με τη Μαρκέλλα. ΤΕΛΕΙΩΣ ομως!

Άμα κλείσεις τη φωνή για λίγο και δεις σκηνή με εκείνη μέσα νομίζεις ότι βλέπεις μεταγλωτισμένο :p

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Όντως η Μαρκέλλα είναι η καλύτερη.

Φαίνεται τελείως βραζιλιάνικο με τη Μαρκέλλα. ΤΕΛΕΙΩΣ ομως!

Άμα κλείσεις τη φωνή για λίγο και δεις σκηνή με εκείνη μέσα νομίζεις ότι βλέπεις μεταγλωτισμένο :p

 

βασικα τετοια αισθηση μαλλον θελανε να δωσουν

για αυτο και η επιλογη δευτεροκλασατων ηθοποιων και οχι μεγαλων ονοματων

 

Η Μαρκελα μουντζικο τελειως αλλα μαλλον θα της χαμογελασει η τυχη μετα απο αυτο, ο Ανανιαδης παλευει να γινει το ονειρο (και η ονειρωξη μη σου πω) αντρων και γυναικων (αλλα δε ξερω αν μπορει με τοσο βγαλμενο φρυδι!) και ο Πλαινης το παλευει σε τοσα και τοσα σιριαλ

:X
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που το αυχενικό με έρριξε στο κρεββάτι και τσιγκουνεύτηκα τα "φυλαγμένα για ώρα ανάγκης dvd μου" είδα μια μεγάλη δόση..

Απορώ, πως βρίσκετε όμορφο τον πρωταγωνιστή?? :confused:

Είναι σα να τον πήρατε απο τα μικρά ποδαράκια του, να τον αναποδογυρίσατε και να του χώσατε το κεφάλι σ' αυτό που βάζουμε το καθαριστικό λεκάνης! Τίγκα στο άσπρο-ξέξασπρο δόντι (πάντα όταν βλέπω τόσο άσπρα δόντια έναν συνειρμο τον έχω: ή με το παραπάνω καθαριστικό ή με τη Μιμή Ντενίση!

Αφήστε πια αυτό το κατάμαυρο, λαδωμένο μαλλί! Σα να πήρε λαρδί και να άλειψε όλη του την κουρούπα. Αν μάλιστα ήταν και λίγο απροσεκτος και του έπεσε και λίγο στ' αυτί, "κουφάθηκα φιλενάδα και δεν ακουω τα λογια της ρεσεψιονιστ στην είσοδο".

Το να είσαι τόσο κοντός, δεν ειν' κακό. Ισα ίσα που μπορεί να λειτουργήσει και προς οφελος σου: βγάζεις ένα μητρικο στις κοπέλες, είσαι σβέλτος (!), ελίσσεσαι ευκολώτερα προκειμενου να μπεις τελευταία στιγμή σ' ενα φουλ ασανσερ. Το να είσαι όμως τόσο κοντός και να κορδώνεσαι λες κι εχεις λόρδωση, ειναι κατι που σε οδηγει με μαθηματική ακρίβεια στη γελοιότητα.

Πως ειπαμε το ονοματάκι του γόνου? Αλέξης 'Η Αλέξης θα λεγόταν ή Σέργιος (υπάρχει μου φαίνεται ένας τέτοιος) ή Μιχαήλ..

Βρασίδας, ας πουμε, αποκλείεται. 'Η Βαγγέλης.

Ψψψσστττ!! Εκεί, στα σαίνια του Mega. Το επομενο καμάρι σας, να τον βγάλετε Αστέρη. Εχω μια βεβαιότητα ότι θα πιάσει.;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια,καλουτσικο ειναι το σιριαλ... Μου αρεσει πολυ ο Αλεξης και η Μαρκελα αλλα σαν ζευγαρι ειναι...χάλια:!: :!: :!: Παντως το κακο ειναι οτι απο τωρα ξερουμε το τελος...Οπως σε ΟΛΕΣ τις ταινιες και τα σιριαλ,το τερας(Μαρια) θα γινει πενταμορφη και θα παντρευτει τον ωραιο ''πριγκιπα''(Αλεξη) ...
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει σειρά που να μην ξέρεις το τέλος; Λίγες είναι αυτές που κάτι υποψιάζεσαι απλά και ΜΠΟΡΕΙ να κάνουν την ανατροπή...

Εγώ προσωπικά είμαι της άποψης ότι μια σειρά δεν την βλέπεις για το τέλος αλλά για το ενδιάμεσο.

Link to comment
Share on other sites

Garfield από τα λεγόμενά σου, κρίνω ότι τον συμπάθησες πολύ τον τύπο! :p (δεν είσαι η μόνη βέβαια - μαζί σου κι εγώ)!

Επίσης, επειδή βλέπω πως λέτε ότι σας αρέσει πχ η Μαρκέλλα, έχω να σας πω, ότι εμένα μ'αρεσει η Μαρία (η άσχημη):lol: :p ! Καλά ντε... μια πλάκα κάναμε! Πως τα κατάφεραν κ την κάναν έτσι την κοπέλα; Το ψεύτικο φρύδι κάνει μπαμ!

(Θέλω να) Πιστεύω όμως ότι θα γίνει πολύ ωραία στο τέλος! :happy:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

(Θέλω να) Πιστεύω όμως ότι θα γίνει πολύ ωραία στο τέλος! :happy:

 

Θα γινει θεα και ο Αλεξης θα την ερωτευτει τρελα! Το βλεπω και να παντρευονται...

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είδα ακόμα αλλά αν κρίνω από τα σχόλια δεν είναι και τπτ το ιδιαίτερο...

 

Καθημερινό είναι έτσι ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...