Jump to content

Tomb Raider AOD


a_aris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφου τα εχει μέσα αναλυτικότατα στα options και επίσης μπορείς να αλλάξεις την αντιστοίχιση! για ψάξτο λίγο...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Και αφού απαντήσατε στον gmo :p :p δέν μου λέτε και μένα τί γίνεται με εκείνο το γ@μ.... το φάντασμα;; Κόλλησα εδώ και 2 μέρες. Με τρέχει απο πίσω, προσπαθώ να πιάσω το item αλλά όποτε κοντεύω στο άγαλμα με το μπλέ φώς αυτό σβήνει και ανάβει κάπου αλλού!!!!! Έχουν σπάσει τα νεύρα μου...
Link to comment
Share on other sites

:'( :'( :'( :'( edo iparxi mono ena magazi pou poulaei paixnidia kai mou leei oti den mpori na to antigrapsi :'( ! kseri kanis ti ginete?
Link to comment
Share on other sites

παιδια χωρις παρεξηγηση αλλα......

μιλατε σαν να σας αρεσε το παιχνιδι!!!!!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον oxin_rain

 

:'( :'( :'( :'( edo iparxi mono ena magazi pou poulaei paixnidia kai mou leei oti den mpori na to antigrapsi :'( ! kseri kanis ti ginete?

 

Υπάρχει και ένα μαγαζί που λέγεται e-donkey και μπόρεσε :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον a_aris

 

Και αφού απαντήσατε στον gmo :p :p δέν μου λέτε και μένα τί γίνεται με εκείνο το γ@μ.... το φάντασμα;; Κόλλησα εδώ και 2 μέρες. Με τρέχει απο πίσω, προσπαθώ να πιάσω το item αλλά όποτε κοντεύω στο άγαλμα με το μπλέ φώς αυτό σβήνει και ανάβει κάπου αλλού!!!!! Έχουν σπάσει τα νεύρα μου...

 

 

Κοίτα πως περνιέται το φάντασμα.Πας σε ένα άγαλμα,κατά προτίμηση στο μπροστινό που έχει πολύ χώρο.Πλησιάζεις κάμποσο στο άγαλμα χωρίς να σβήσει το αντικείμενο που κρατάει στα χέρια του.Εκεί περιμένεις το φάντασμα.Μόλις έρθει μπροστά σου του βαράς μια και μετά σκύβεις,μόλις περάσει από πάνω σου γυρνάς και του βαράς άλλη μια και μετά έχεις περίπου 3-4 δευτερόλεπτα να πας στο άγαλμα να πάρεις το αντικείμενο.

Μετά φεύγεις χωρίς να σκοτώσεις το φάντασμα.

 

Πάντως το παιχνίδι μαλακία.Μετά από λίγο τερματίζει.Πιο καλό το περίμενα σαν τελευταίο Tomb Raider.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις το τερματισα το παιχνιδι ηταν μια χαρα! Το διασκεδασα στο gameplay παρα πολυ!!! Απορω γιατι ολα τα review το λενε μ@%$^@! Και μαματα γραφικα εχει και μαματο σεναριο εχει, τι αλλα δηλαδη να ειχε;;; :blink: Το μονο αρνητικο ηταν η μικρη διαρκεια του σε σχεση με τα αλλα tomb raider-σε 4 μερες το τελειωσα :p
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δε λεω οτι ηταν κορυφαιο απο αποψης gameplay αλλα ηταν αρκετα καλυτερο απο αλλα παιχνιδια του ειδους του. Τα γραφικα και ο ηχος παντως σκιζουν... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δε μου πολυάρεσε για το λόγω ότι ήταν πολύ μικρό σε διάρκεια.Θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο βέβαια.Είναι βελτιωμένο στο χειρισμό βέβαια αλλά σαν πίστες μου άρεσαν τα παλιά Tomb Raider.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...