Jump to content

Ζώδια - Αστρολογία


swiffer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλακα κανουμε μεγαλε! Να περναει η ωρα!!:lol::lol:

το ξερω μεγαλε! :p :cool:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 652
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χιλια ευχαριστω!! Τωρα τηα ψαχνω γυναικες με βαση τα ζωδια τους!! Παντως αυτο με το Τοξοτη ισχυει!

Οντως ισχυει!!! Ειμαστε πολυ διαφορετικοι... Αποκλειεται να συνυπαξουν!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

http://img372.imageshack.us/img372/2393/66925574fd3.jpg

 

 

σε μενα,αν και τα θεωρω βλακειες ολα αυτα,επεσε μεσα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

 

Ο ωροσκόπος σας είναι Υδροxόος

 

Είστε ένα πρόσωπο προοδευτικό που υποστηρίζει την αλλαγή, την καινοτομία και την ανθρώπινη πρόοδο και συχνά είστε προσηλωμένος σε μια ανθρώπινη υπόθεση ή στην κοινωνική βελτίωση. Αντιλαμβάνεστε αμέσως τις διασυνδέσεις και αλληλεπιδράσεις των ανθρώπων και πάντοτε συσχετίζετε τα προσωπικά θέματα με κάποιον ευρύτερο στόχο. Βλέπετε τις πολιτικές ή κοινωνικές διακλαδώσεις στις προσωπικές ενέργειες και θέλετε να συμβάλλετε με κάτι αξιόλογο στη γενική πρόοδο της κοινωνίας, ή τουλάχιστον μιας ομάδας.

 

Τα ιδανικά της ισότητας, της εντιμότητας, των ανθρώπινων δικαιωμάτων, της αδελφοσύνης και της κοινωνικής δικαιοσύνης χρωματίζουν την όλη προσέγγιση και προοπτική σας προς τη ζωή. Ενδιαφέρεστε ειλικρινά για το καλό του συνόλου και όχι μόνο για τη δική σας προσωπική ευημερία.

 

Μερικές φορές ίσως παραμελείτε ή αγνοείτε τις δικές σας προσωπικές ανάγκες, επιθυμίες και αισθήματα, ή και των άλλων, ειδικά όταν δεν ταιριάζουν με τα δικά σας ιδανικά για το πώς πρέπει κανείς να αισθάνεται ή να ενεργεί. Παρόλο που έχετε λίγη υπομονή με τη συντηρητική στάση και την ισχυρογνωμοσύνη είστε και ο ίδιος πολλές φορές δογματικός σε σχέση με τις αντιλήψεις και τις ιδεολογίες σας. Έλκεστε από τις πιο επίκαιρες και προοδευτικές ιδέες της ανθρώπινης σκέψης και είστε εκλεκτικός με μια κοσμοπολίτικη τάση στις προτιμήσεις σας.

 

Ίσως θεωρείτε τον εαυτό σας έναν "πολίτη του κόσμου" και όχι ένα άτομο με μια περιορισμένη ταυτότητα βασισμένη στην εθνικότητα, τη φυλή, την οικογένεια ή την κληρονομικότητα. Επηρεάζεστε περισσότερο από το περιβάλλον σας και από τις επιρροές της χρονικής περιόδου στην οποία ζείτε παρά από τις στενές οικογενειακές επιδράσεις. Συμμετέχετε και δραστηριοποιείστε σε ομάδες, κοινωνικές προσπάθειες, επιμορφωτικές και προοδευτικές κινήσεις.

 

Σε προσωπικό επίπεδο είστε φιλικός και εκδηλώνετε ένα είδος καλής θέλησης προς τους άλλους. Έχετε πολλές γνωριμίες, λίγους όμως στενούς φίλους και το μεγαλύτερο μέρος των επαφών σας με τους άλλους βασίζεται στις κοινωνικές αρχές και τα ιδανικά που μοιράζεστε παρά σε συναισθηματικούς δεσμούς. Οι παρέες που κάνετε θα πρέπει να έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα με σας αλλιώς θα σας είναι πολύ δύσκολο να συνεχίσετε να τις έχετε για πολύ καιρό.

 

Οι άλλοι σας βλέπουν σαν έναν καλό φίλο ή και σύντροφο που είναι τις περισσότερες φορές αντικειμενικός, δίκαιος και μάλλον συγκρατημένος συναισθηματικά. Δεν δείχνετε συχνά τις συγκινήσεις σας και ίσως δεν είστε άμεσος στην ανταπόκρισή σας στις συναισθηματικές εκδηλώσεις των άλλων, αφού τείνετε να είστε πολύ λογικός.

 

Η προσωπικότητά σας είναι ιδιαίτερα ανεξάρτητη και δεν προσκολλείστε ποτέ και πουθενά. Δεν νιώθετε άνετα με τους παραδοσιακούς σεξουαλικούς ρόλους και έχετε μια πιο απελευθερωμένη στάση απέναντι σε παραδοσιακές έννοιες όπως το γάμο, τις σχέσεις και τις διάφορες ευθύνες στη ζωή. Η ζωή σας δεν μπορεί με τίποτα να υπάρξει μέσα στα παραδοσιακά πλαίσια της κοινωνίας, κι αν γίνει κάτι τέτοιο χρειάζεστε πολλά διαλείμματα και να ξεφεύγετε από τη ρουτίνα.

 

Δεν μπορώ να πω, έπεσε μέσα στην περίπτωσή μου, σε πολύ μεγάλο βαθμό...

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε οτι έχω ωροσκόπο Ταύρο. Δίδυμος με ωροσκόπο Ταυρο, τωρα καλός είναι αυτος ο συνδυασμος...?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε οτι έχω ωροσκόπο Ταύρο. Δίδυμος με ωροσκόπο Ταυρο, τωρα καλός είναι αυτος ο συνδυασμος...?:blink:

 

Yπάρχουν και χειρότερα... Eγώ π.χ! :D Αιγόκερως με ωροσκόπο παρθένο.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΤΑΥΡΟΣ: Σεξουαλικά επαρκής σχέση με διάρκεια.

 

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΔΙΔΥΜΟΣ: Φοβερό ζευγάρι στον σεξουαλικό τομέα. Διασκέδαση και αγάπη.

 

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Μόνιμη σχέση. Ασφάλεια, πίστη και εμπιστοσύνη.

 

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΛΕΩΝ: Σεξουαλικά συμβατή σχέση μικρής διάρκειας.

 

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΤΟΞΟΤΗΣ: Είστε πάρα πολύ διαφορετικοί! Λίγες προοπτικές μακροχρόνιας σχέσης,.

 

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ : Η σχέση στερείται ενθουσιασμού και πρωτοβουλίας! Χλιαρή ερωτική χημεία.

Αυτο ακριβως, τιποτα αλλο, ναι.:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχουν και χειρότερα... Eγώ π.χ! :D Αιγόκερως με ωροσκόπο παρθένο.. :ninja:

 

Σοβαρά;;; Υπάρχουν και άλλοι;;; Νόμιζα ότι είμουν η μόνη "λοξή".

Αιγόκερως με ορωσκόπο Παρθένο!!! Δεν αντέχω άλλη Γη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλες αναλυσεις-συσχετισεις ειχε στο site της μια αστρολογος Ολυμπια Καντουνη. Αλλα πεθανε προσφατα κ κατεβασαν το σαιτ. Εχω ακουσει οτι φαινεται στο προσωπικο ωροσκοπιο πως κ ποτε μπορει να πεθανει κανεις αλλα εχω ψαξει κ δεν εχω βρει τιποτα αλλα απ οσο ξερω ειναι μια λεπτομερεια στην οποια ,πολυ σωστα, αποφευγουν ν αναφερονται οι αστρολογοι..

Συστινομαι κ εγω : Σκορπιος, ωροσκοπος Ζυγος, σεληνη αιγοκερως.

 

οι παρθενοι εχουν μια εμμονη με την ταξη. εχω στενη σχεση με δυο (αδερφη+μαμα) κ ,κοινως, μου τα ειχαν κανει τσουρεκια.. πιστευω αν ειχαν χρονο μεχρι και τα μπαχαρικα θα ειχαν ταξινομησει αλφαβητικα.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;;; Υπάρχουν και άλλοι;;; Νόμιζα ότι είμουν η μόνη "λοξή".

Αιγόκερως με ορωσκόπο Παρθένο!!! Δεν αντέχω άλλη Γη...

 

Τελικά δεν είμαι ο μόνος!Τhe truth is out there!!!:ninja: Για μας ισχύει το ''Θα γυρίσει ανάποδα η Γη να μας πλακώσει''. :lol:

Link to comment
Share on other sites

διδυμος με ωροσκοπο τοξοτη.. δεν ξερω αν ειναι καλο παντως σε παρα πολλα που γραφει εχει πεσει μεσα.
Link to comment
Share on other sites

διδυμος με ωροσκοπο τοξοτη.. δεν ξερω αν ειναι καλο παντως σε παρα πολλα που γραφει εχει πεσει μεσα.

Πω πω φωτιά κ λαυρα!!! Τρελός συνδυσμός! Πως τα κατάφερες βρε...?:p

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη,περιεχει "υβριστικες λεξουλες" :o

 

 

ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

 

 

 

Υδροχόος ( 21/1 - 19/2 )

Οι Υδροχόοι είναι φοβερά δημιουργικοί και εφευρετικοί.

Σπάνε τ’******* όλων με τις περίεργες ιδέες τους. Είναι μανιακοί και ξεροκέφαλοι. Εχουν ροπή στην κοπρολαγνεία το ξύλο και είναι συνήθως αμφισεξουαλικοί. Τους αρέσει το Frisbee και οι περισσότεροι Υδροχόοι είναι στα ψυχιατρεία.

 

 

 

Παω να αυτοκτονησω με την ησυχια μου.. :p

 

επιστρέφω στο τρελάδικο!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω φωτιά κ λαυρα!!! Τρελός συνδυσμός! Πως τα κατάφερες βρε...?:p

 

επειδη δεν ξερω απο αυτα μαλλον δεν ειναι καλο ε?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αιγώκερος με ωροσκόπο Παρθένο,θεέ μου τ-ρ-ο-μ-ε-ρ-ό,σε όλα μέσα έπεσε,νομίζω πως άλλαξε η ζωή μου...αν δείτε κάποιον στην Μπότσαρη να χοροπηδάει με τα καρκάλια έξω εγώ θα 'μαι από τη χαρά μου....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσεξε ομως γιατι οι ιχθεις ειναι προσγειωμενα ατομα... Θα σε προσγειωνει αποτομα...

Οι παρθενοι ειναι τρελες... Θα περνουσες καλα μαζι τους!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...